Photoshop Magazin

PM Forum » Yarışmalarımız » Foto Manipülasyon Yarışmaları

Cevapla Önce yenileri göster

Nokia C7 Yarışması Kazananlarını Tebrik Ediyorum..

nurix
nurix tarafından 08-06-2011 tarihinde güncellenmiştir

Nokia C7 Yarışması Kazananlarını Tebrik Ediyorum..

ne yarışma sayfasında çalışmaların altına, ne de forumda ilgili başlığa yorum yazılamadığı için böyle bir konu açtım..

Kazanan arkadaşlarım sizleri tebrik ediyorum, bir emek koymuşsunuz ortaya ve yaptığınız iş birilerini biryerlerden yakalamış demek ki, bu derecelere layık görülmüşsünüz. söylenenlere kulak asmayın ve başarınızın tadını çıkarın bence.. tekrar tebrikler arkadaşlar..

her konu tartışmaya açıktır ama olmuş bitmiş bir yarışma üzerine olumsuz olumsuz konuşupta, kazanan arkadaşlarında sevinçlerini kursağında bırakmanında bi anlamı yok.. biz medeni davranmazsak, böyle medeni! bi şekilde söz hakkımız elimizden alınır..

Saygılar..

heakmeat

Tebrikler nurix, guzel bir aciklama yapmissin ki sonucta yarismanin jurisi tamamen Nokia yonetimindendi  aksi takdirde juri PM olsaydi, bu yarismaya benim katilmamda dogru olmazdi. Sonucta Halen PM dergisinin yazarligina devam ediyorum.. Lutfen arkadaslar bundan sonra bu tur yersiz tutarsiz endiselerinizi ve haksiz ithamlarinizi baska platformlarda yansitin.. Bakin herseyden once burda bu yarismalar sayesinde hem kendinizi gelistiriyorsunuz hemde guzel dostlar edinme imkaniniz oluyor.. Kendi adima soylemek isterimki Pm ile tanismadan once biri bana bu imkanlari sunsaydi ustune bu telefonu ben hediye ederdim.. Bence PM yonetimine bir ozur borcunuz var arkadaslar.. Sevgilerimle..

Silinmiş Hesap
dehr tarafından 09-06-2011 tarihinde güncellenmiştir

"""""""""""""Nokia C7 Foto-Manipülasyon Yarışması Kuralları:

1- Manipülasyonlarınızı gerçekleştirirken kesinlikle yazı, slogan ve tipografik ögeler  kullanılmayacaktır.

2- Göndereceğiniz çalışmalarda orjinal dosya linkindeki görsel kullanılmak zorundadır."""""""""""""""""""

nurix

hadi yeter sıkılmadınız mı, önümüze bakalım artık..

yeni yarışma ne zaman başlıyo, konu ne..

Silinmiş Hesap
nurix

"""""""""baydavsan2 17 May 2011 pek güzelmiş canım arkadaşım...acaba orjnal görselimi kullandın?. orjinal görüntüde ki yansıma vs. burdakiyle pek örtüşmüyor gibİ dikkatimi çekti!BAŞARILAR DİLERİM.. """""""" """"zaferaktugu 17 May 2011 perspektifi tutturmak, ışık gölgeyi ayarlamak amacıyla yine bir nokia c7 görseli kullandım, hoş biraz orjinal biraz yardımcı görselden, çok teşekkürler. """""

Kurallar ne diyor!!!!!

Nokia C7 Foto-Manipülasyon Yarışması Kuralları:

1- Manipülasyonlarınızı gerçekleştirirken kesinlikle yazı, slogan ve tipografik ögeler  kullanılmayacaktır.

2- Göndereceğiniz çalışmalarda orjinal dosya linkindeki görsel kullanılmak zorundadır. vs...vs...vs...

Silinmiş Hesap

dehr
nurix

"""""""""baydavsan2 17 May 2011 pek güzelmiş canım arkadaşım...acaba orjnal görselimi kullandın?. orjinal görüntüde ki yansıma vs. burdakiyle pek örtüşmüyor gibİ dikkatimi çekti!BAŞARILAR DİLERİM.. """""""" """"zaferaktugu 17 May 2011 perspektifi tutturmak, ışık gölgeyi ayarlamak amacıyla yine bir nokia c7 görseli kullandım, hoş biraz orjinal biraz yardımcı görselden, çok teşekkürler. """""

Kurallar ne diyor!!!!!

Nokia C7 Foto-Manipülasyon Yarışması Kuralları:

2- Göndereceğiniz çalışmalarda orjinal dosya linkindeki görsel kullanılmak zorundadır. vs...vs...vs...

haha:) bir bardakk soğuk suuu

Silinmiş Hesap

Yarışma kuralları diye birkaç maddeyi sıralayıp "bakın biz çok kuralcıyız, aman bunların dışında birşey yapmayın eleriz, sileriz vs. " dedikten sonra seçtikleri, işlerini nasıl da çok sıkı tuttuklarını gösteriyor.

.........

nurix
baydavsan2

haha:) bir bardakk soğuk suuu

bol buzlu bir bardak..

mustafa_levent

baydavşan sürahiyle içsin kurallar konusunda en çok o kıllatıyordu

Silinmiş Hesap
haha:) sürahi az gelir damacana

Silinmiş Hesap
mustafa_levent

baydavşan sürahiyle içsin kurallar konusunda en çok o kıllatıyordu

Kurallar çerçevesinde yapılan "titiz ve asla taviz verilmeyen" bir seçim sonrasında damacana bile kesmez...

mustafa_levent
mustafa_levent tarafından 11-06-2011 tarihinde güncellenmiştir

o zaman varil diyelim oldumu :) 

jüri üyelerinin bu tip işlerde kabiliyet zaafiyeti olabilir ama sanatsal bakış açılarının çok iyi olması gerekiyor sonuçta emeği değerlendiriyorlar çok başarılı olan favorilerimizden 1 tanesi bile kazanamadı hemide yorumlarımıza cevap bilenem veremiyollağ,

Yukarıdaki metne göre bu sessizliğin sebebi aşağıdakilerden hangisidir ?

a. Siz kimsinizki! istediğimizi seçeriz, açıklama yapmak zorundada değiliz, çokta duptıs yani

b. Sağlıklı seçim yapabilecek sanatsal gözümüz yoktu naapalım!

c. Seçtik işte orasını kurcalamayın...

d. Hepsi

e. Hiçbiri

Silinmiş Hesap

Bunda da şifre vardı kurcalayıp verilen şifreye göre  d   çıkıyor... Ben şifrenin yalancısıyım ....  

bhr1988

dereceye giren arkadaşları tebrik ediyorum sadece 3. calısma favorılerımdendı  dıger favorılerım yalan olmus duman olmuş üzüldüm :)  eleştirirken ucunu kazanan arkadaşlara fazla dokundurmamak gerekir sonuclar jurının sorumlulugu altında nede olsa:)))

SAYGILAR JURİ!!! 

Şuan Bu Başlığı Gezenler: