Photoshop Magazin

PM Forum » Photoshop » Kaynaklar ve Malzemeler

Cevapla Önce yenileri göster

Firmamızın ilk reklam denemesi ve pek yakında ulusal Kanallarımızda...

Silinmiş Hesap
baydavsan2 tarafından 12-05-2011 tarihinde güncellenmiştir

Untitled from baydavsan on Vimeo.

gurkansen

Bu video ya Facebook'tan kaldırılmış ya da gizlilik ayarlarından dolayı görüntülenemiyor.

Silinmiş Hesap

evet arkadaşım ilk defa pm forum platformuna video yüklemeyi denedim!.

galiba amtörlüğüme denk geldi, bilen arkadaşların yardımlarını rica ediyorum yönlendirmeleri adına?.

SAYGILAR

heakmeat
heakmeat tarafından 11-05-2011 tarihinde güncellenmiştir

baydavsan2

ÇEKTİĞİMİZ İLK DÜŞÜK BÜTÇELİ REKLAM FİLMİMİZİN BAŞTA HİKMET AYSEL (Hikmet Abimin) ve DEĞERLİ PM ÜYELERİNİN HUZURUNA ÇIKARTIYORUM..

Date: 2011

Client: Uplast 

Sound:-

POST PRODÜKSİYON: EKİNOKS PRODÜKSİYON  

YARATICI EKİP: KRETON REKLAM

NOT: videomuzu rar dosyası olarak tekrar eklemeye çalıştım.. umarım teknik bir sorun çıkmaz!

TEŞEKKÜRLER

Emrah önce videoyu vimeo' ya yükle sonra ordan embed kodunu link olarak buraya yapıştır.  

Örnek olarak;

1) 

öncelikle, www.vimeo.com sitesine girip Log in olman, yani üye olman gerek.

2) 

Daha sonra, Upload a video butonuna tıkla..

3)

Choose a file to upload butonuna tıkladıktan sonra,

4)

Videonun yüklendiğini göreceksin.

5)

Videonun yüklenmesi sona erdiğinde Embed butonuna tıklayarak,

6)http://www.photoshopmagazin.com/uploaded_files/d1e0c98dab5c000_7bd57d0c5f841352e94225b4.jpg

Embed kodunu kopyala ve foruma yapıştır. Hepsi bu kadar.

Hadi bakalım top sende.. 

Silinmiş Hesap

ÇOK HAKLISINIZ CANIM ABİCİM ZETEN BENİM VİMEO HESABIM VAR AMA GÜNCELLEMEMİŞTİM!

İLK FIRSATTA HALLEDİYORUM

CANIM ABİCİM RESİMLİ ANLATIM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ZAHMET GÖSTERMİŞSİN..

goncacicek

bence gayet başarılı... tebrik ederim:)

Silinmiş Hesap
GONCA ARKADASIM ÇOK TESEKKUR EDERIZ..

nurix

bence de çok güzel olmuş, sen düşük bütçeli falan deyince çok iyi bişey beklemiyodum açıkcası :)

çok başarılı, tebrikler..

Silinmiş Hesap

aslında planlanan, sporcuların olması gereken mekanlarında çekimiydi ama bu şekilde stüdyo ortamında oluşturuldu tabiki diğer türlüsüde çok fantezi olacağından bu sadelik hem bütçeyi, hem gerekli espriyi hemde müşteriyi memnun etti..)

kocc

Bütçenin düşük olduğunu söyleyince  bende amatör birşey bekledim ama herkesin dediği gibi kısa'da olsa profesyonel görüntü elde edilmiş , demekki profesyonel iş için herzaman çok para gerekmiyormuş.... Tebrikler.

Sadece gözüme takılan son sahnede  "Made in Türkiye " neden Turkey degilde Türkçe Türkiye yada neden "Made in" ingilizce?????  Karışmak gibi olmasında ya "Made in Turkey" olur yada "Türkmalı" yazılır ondan yani....

heakmeat

Sebebi şu olabilir, Turkey cümlesinin ingilizce anlamı Türkiyenin dışındada farklı anlamlar ifade ettiği için yazılmamış olabilir. Örneğin birtanesi varki bu konuylada alakalı bir karşılık içeriyor, mesela biri " FİYASKO"  diğeride "BAŞARISIZ FİLM" 

Made in Türkiye 'de yarı ingilizce yarı türkçe olarak abest olmuş bunun yerine "TÜRK MALI" yazılması düşüncesinde koç arkadaşıma katılıyorum.

alperaga

Güzel bir iş yapılmış tebrik ediyorum, bende dandik bişey bekledim düşük bütçe falan diyince ama gayet hoş.

Silinmiş Hesap

Ben de çok beğendim, güzel işlerinizin devamını dilerim, tebrikler : )

Silinmiş Hesap

çok

gulumse

Ben de çok beğendim, güzel işlerinizin devamını dilerim, tebrikler : )

çok tesekkürler gülümse hanim hepbirlikte nice güzel islere...

Silinmiş Hesap

nurix

bence de çok güzel olmuş, sen düşük bütçeli falan deyince çok iyi bişey beklemiyodum açıkcası :)

çok başarılı, tebrikler..

haha:) nerden bilesinki nurix arkadasim!) düsük yüksek bitti gitti iiste mutlu sonla))

sagolasin

simantov

elinize sağlık, güzel olmuş. Slogan başarılı.

ilk izlediğimde mars atheletic club'ın sinemalarda film öncesi gösterilen reklam filmini hatırlattı bi an için, tabi ki alakası yok onunla sadece arka fon ve sporcuların hareketleri anımsattı kısa bir süreliğine..

merak edenler için:

http://www.marsathletic.com/#macteam/macteam?lang=tr

Silinmiş Hesap

simantov

elinize sağlık, güzel olmuş. Slogan başarılı.

ilk izlediğimde mars atheletic club'ın sinemalarda film öncesi gösterilen reklam filmini hatırlattı bi an için, tabi ki alakası yok onunla sadece arka fon ve sporcuların hareketleri anımsattı kısa bir süreliğine..

merak edenler için:

http://www.marsathletic.com/#macteam/macteam?lang=tr

çok haklısın canım aradaşım bende benzettim:) buarda ben ingilizce olanı upload ettim aslında türkçe sloganda DOĞRUSUNU USTA BİLİR DOĞRU ÖALZEMEYİ KULLANMAK USTALIK İSTER..dokunulan espride sporcuların farklı materyallerle yapmış birşeyler yapmaları ve ellerine yüzelerine bulaştırmaları:))

Şuan Bu Başlığı Gezenler: