Photoshop Magazin

PM Forum » Photoshop » photoshop örnekler

Cevapla Önce yenileri göster

yırtık kağıt görüntüsü

sesil

arkadaşlar bu afişteki gibi bir görüntüyü nasıl verebilirim yardımcı olurmusunuz

cnrdzn

fırça ile o tarzda beyaz renkte boyama yap. Blending options'dan Outer Glow veya Drop Shadow ile koyacağın  yere göre gölge ver

sesil

örnek gösterebilecek bir arkadaş varmı yada brushı bulabileceğim bir site

cnrdzn

bu kadar üşengeç olursan hiç birşey öğrenemezsin sesil. biraz araştırma yaparsan sana daha çok faydası olur. google > photoshop blending options vs vs

nurix
cnrdzn

bu kadar üşengeç olursan hiç birşey öğrenemezsin sesil. biraz araştırma yaparsan sana daha çok faydası olur. google > photoshop blending options vs vs

+1

sesil

cndrz  üşengeç değilim zaten araştırma yaptım bulamadığım için buraya yazdım yoksa birilerinden herhangi bir konuda medet ummuyorum yardımcı olabilseydin teşekür ederdim olamıyorsun yine de teşekür ederim ama bir konuda yakıştırma yaparken biraz düşüerek yapmak lazım bunuda belirtmeden geçemicem.

carambula
carambula tarafından 08-03-2011 tarihinde güncellenmiştir

sesil

cndrz  üşengeç değilim zaten araştırma yaptım bulamadığım için buraya yazdım yoksa birilerinden herhangi bir konuda medet ummuyorum yardımcı olabilseydin teşekür ederdim olamıyorsun yine de teşekür ederim ama bir konuda yakıştırma yaparken biraz düşüerek yapmak lazım bunuda belirtmeden geçemicem.

Ben de yukarıdaki arkadaşlarla aynı fikirdeyim. Araştırdıktan sonra bulmuş olamamanız imkansız. Googlede arar aramaz bir sürü sonuç çıkıyor.

Bu işte usta olmak istiyorsanız birilerinden yardım almayı bırakmalısın kendin kurcalayarak öğrenmelisin. Photoshopu öğrendiğim ilk zamanlar netim yoktu, o zaman öğrendiklerimi hiç bir zaman unutmuyorum çünkü gerçekten emek sarfederek öğrenmiştim. Sonraları netten öğrendiğim yığınla pratik bilgi ise bir haftada kafamdan uçup gitmeye başladı. Photoshop bilginizin kalıcı olması için her şeyi kendiniz yapmak için emeklemelisiniz.

/paylasim/2234/kivrimli_kagit_yapimi_photoshop_ders.html

http://

www.google.com/images?um=1&hl=tr&client=opera&tbo=1&rls=tr&sout=1&tbs=isch%3A1&sa=1&q=photoshop+y%C4%B1rt%C4%B1k+ka%C4%9F%C4%B1t&btnG=Ara&aq=f&aql=&oq=&tbo=1&safe=&sout=1

http://www.designpanoply.com/blog/realistic-torn-paper-note-on-a-wood-background

Şuan Bu Başlığı Gezenler: