Photoshop Magazin

PM Forum » Photoshop » photoshop örnekler

Cevapla Önce yenileri göster

Bol kanlı bi çalışma :))

gozdeercan

Lise dönemlerimde photoshopa yeni başladığım zaman ilk yaptığım çalışmalardan biri.

burakbaysal

oo super...

bobo

Teşekkürler.

Silinmiş Hesap

oo süper aman tanrım bıkmadınızmı artık şu tavırlardan yahu sanki iranda yaşıyorsunuz kız arkidiş kıtlığı var sanki YORUMLARDA EN AZINDAN KARDİŞCE OLALIMKİ GELİŞİM OLSUN GÜZELLİK OLSUN ve bir avcı burakbaysal:)) gözdeercan kaardişim calışman zayıf bence bu tarz çalışmalar yapıcaksan ÖNEMLİ dıgıtal sanatcıların çalışmalarını izle derim gözün şöyle bir dolsun kullanılan mataryeller kontrast denge görsel secimi tema vs..ben bildiğim linkleri burdan paylaşmaya çalışırım.

HAYDİN BAŞARILAR

nurix
baydavsan2

oo süper aman tanrım bıkmadınızmı artık şu tavırlardan yahu sanki iranda yaşıyorsunuz kız arkidiş kıtlığı var sanki YORUMLARDA EN AZINDAN KARDİŞCE OLALIMKİ GELİŞİM OLSUN GÜZELLİK OLSUN ve bir avcı burakbaysal:)) gözdeercan kaardişim calışman zayıf bence bu tarz çalışmalar yapıcaksan ÖNEMLİ dıgıtal sanatcıların çalışmalarını izle derim gözün şöyle bir dolsun kullanılan mataryeller kontrast denge görsel secimi tema vs..ben bildiğim linkleri burdan paylaşmaya çalışırım.

HAYDİN BAŞARILAR

+1

süper değil, kendiside belirtmiş zaten, yeni başladığımda ilk çalışmalarımdan diye.. şimdi çok daha iyiylerini yapabildiğine eminim..

mack

Kötü Bir Çalışma Bence. Kanlar Tamamen Fırça. Basit Yani.

concon

Kötü olabilir ama herkes ilk başladığı zamanlar zaten böyledir.. Kırıcı yorumlara gerek yok..

Silinmiş Hesap

Arkadaki dumanın netlik problemi var.

shain

Güzel olmuş, ilke göre gayet güzelmiş

carambula
Hazır blood brush kullanılmış kanımca. Ama ilk için iyi sayılır. Lise yıllarında böyle brushlar yoktu belki, şimdi işler daha kolaylaşmış.:) Bir de merak ettim photoshopa ilk başlayan herkeste oluyor mu bu kan merakı. Ben de hep kanlı şeyler yapardım. Denizleri gölleri kan yapardım. Psikopat mıyım yoksa kan rengi vermenin zorluğunu fark ettiğimden zoru başarmak mı istiyordum anlamış değilim. :D http://www.designzzz.com/superb-blood-brushes-sets-for-photoshop/

Şuan Bu Başlığı Gezenler: