Photoshop Magazin

PM Forum » Yarışmalarımız » Logo Yarışmaları

Cevapla Önce yenileri göster

Mascom Logo Yarışmasına Nasıl Çalışma Yüklenir...

kreator

Çalışmalarının nasıl yükleneceği konusunda gelen bir takım mailler üzerine böyle bir başlık açmak istedim. Yarışmaya katılım için üye girişi yaptıktan sonra aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

136316013114rs

Merhabalar.Ek,teki belgede gönder butonun  olması gereken yerde  olmadığı ,vede sebebini bulamadığımı belirtmek istedim.Slm.lar....

varol
Hangi browser kullanıyorsunuz. ben firefox ve chrome kullanıyorum ikisindede böyle bir sorun yok.

megatron

üye girişi yaptınız mı acaba

136316013114rs

Merhabalar.Browser,imi Mozilla,ya çevirdim.Sorun halloldu.Teşekkürler.....

varol
Mozilla tek geçerim :)

tasarimcizmir

gonder butonu yokkk

fatikan

Yarışma için gönderdiğimiz logolarda Logoda hata yapıldığında nasıl düzeltme yapacağız. Nekrar düzeltmek istediğimizde nasıl editleyeceğiz. 3 tane logo tasarladım gönderdim ama logoda yaptığım bir hata var düzeltmem gerekiyor ama editleyemiyorum. Yardımcı olabilirmisiniz?

Silinmiş Hesap

gönder butonu gelmiyor aynı şekilde

Silinmiş Hesap
espasa: tarayici degistirin.

Silinmiş Hesap

Tarayıcıyı değiştirmek yerine websitesini yapan kişilkerin daha dikkatli davranıp her browserda çalışmasını sağlamak olmalı, eğer siteye giren kişi sayısının düşmesini istemiyorlarsa tabi...!

Web sitesi anlaşılır,hızlı çalışan,görsel yapısı sitenin amacına uygun grafiklerle abartılmadan tasarlanmış ve herşeye ulaşılabilir olmalı, google'da biraz araştırma yapılırsa web sitesi ile alalklı bilinmesi gerekenler çok rahatlıkla bulunulabilir.

Kolay gelsin.

Silinmiş Hesap
ugly: javascript tooltipler, jquery ve ajax ile ilgili dokumanlara bir goz atarsaniz, web sitesini yapan kisilerin bir kusuru ne yazik ki bulunmuyor eheh.

Silinmiş Hesap

nix4dot ugly: javascript tooltipler, jquery ve ajax ile ilgili dokumanlara bir goz atarsaniz, web sitesini yapan kisilerin bir kusuru ne yazik ki bulunmuyor eheh. 
Yanılıyorsun.Tabiki her tarayıcı her eklentiyi çalıştırmaz ancak ona göre eklentiler seçmek gerekir. Ona göre css yazılır..

Silinmiş Hesap
oztasarim: jquery ya da ajax icin css yazilmaz beraberinde gelir. gerekirse ie 5.5 & 6 icin fix yaparsin.

zip_merwe

arkadaşlar bende ie kullanıyordum ve aynı sorunla karşılaştım fakat firefox'ta böyle bir sorunla karşılaşmıyorsunuz bu yüzden farklı bir tarayıcı deneyin bence.

Silinmiş Hesap

3.çalısmamı yükleyemiyorum site kabul etmiyor ayrıca diğer 2çalısmamda renklerde tamamen bozulma olmus koyu mavi tonlarını tamamen turkuaza ceviriyor ve site ilgililerinin bu konuyu göz önünde bulundurması lazım renkler bozulunca sönük göstermis logoyu elimde olan bir durum değil bu sekilde katılım istemiyorum eger düzeltilme hakkı yoksa ya orjinal halinide göndermemizi saglayın calısmanın haksızlık olacagını düsünüyorum...

Silinmiş Hesap

espasa

3.çalısmamı yükleyemiyorum site kabul etmiyor ayrıca diğer 2çalısmamda renklerde tamamen bozulma olmus koyu mavi tonlarını tamamen turkuaza ceviriyor ve site ilgililerinin bu konuyu göz önünde bulundurması lazım renkler bozulunca sönük göstermis logoyu elimde olan bir durum değil bu sekilde katılım istemiyorum eger düzeltilme hakkı yoksa ya orjinal halinide göndermemizi saglayın calısmanın haksızlık olacagını düsünüyorum...

export aldığınız çalışma rgb mi cmyk mı?

Silinmiş Hesap

rgb aide calısmtım

Şuan Bu Başlığı Gezenler: