Photoshop Magazin

PM Forum » Yarışmalarımız » Logo Yarışmaları

« önceki 1 2 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

logo yarışması

yigit70
yigit70 tarafından 04-09-2010 tarihinde güncellenmiştir

(temizlik -araç, ev, v.s../ lojistik, nakliye / v.b gibi geniş kapsamlı) hizmet sektöründe kullanılan markanın logosu için alternatif çalışmaları bekliyoruz.

marka : "sistematik"  (sistem atik vurgusu yapılabilir)

yarışma bedeli : 100 tl

süre : 13/10/2010 - ödeme : 14/10/2010

kabul gören logo burdan ilan edilecektir.

gönderi adresi : [email protected]

mustafa yiğit

ahm77

keşke renklerinden , logoda olması gereken slogandan (slogan yoksa yok diyebilirsiniz , renkleride fark etmez diyebilirdiniz en azından) belirtseydiniz, sistem atik vurgusu derken neyi kastettiğinizide tam olarak anlamadım "sistem" ve "atik" keimelerini ayrı yarı yazıp bir vurgudanmı bahsettiniz acaba

bu kadar geniş kapsamlı yerlerde faaliyet gösteren bir marka ise illkai bir web sitesi vardır , keşke onuda yazsaydınız.

yigit70

renk kısıtlaması yok  (turuncu+lacivert / turuncu+yeşil tercih olur) slogan şimdilik yok ...

mesela sistemAtik gibi bitişik yazılabilir. (hızlı servis anlamı çıkarır)

firma 2 ay içinde faaliyete geçecek bu nedenle web sayfası yok.

şu anda sadece logo çalışmaları gerekli.

ilginiz için teşekkürler

uslanmazserkan

dostum 100 lira yanlış yazdın sanırım o fiyata ne logo tasarımı ya bırakın bu ucuza getirme akıl oyunlarını o fiyata bilgisayarı açmam ben 

hero125
hero125 tarafından 08-09-2010 tarihinde güncellenmiştir

üstadlar bir kenara çekilsin lütfen. Benim gibi 2 aylık photoshop çular da çorbalarını kaynatsın... ;)

Sevgili yiğit70, Logo web sayfası içinmi olacak? Yani animasyon olabilirmi? Parayı nasıl alıcaz?

Örnek: "Siste matik" olurmu?  Bankamatik gibi? 

1not: Ben outlook kullanmıyorum...?

ahm77
ahm77 tarafından 08-09-2010 tarihinde güncellenmiştir

üstadlıkla alaksı yok kardeşim bu işin :)  ama 2 aylık birininde güzel bir logo yapması beklenilemez değil mi ;)

Bence 100 lira normal bir fiyat , en azından bilgisayarı açtırır :))

hero125

doğru düzgün bilgi versinler, firma ismi, detaylı hizmet alanı vb.  konuları veya neticesinde para garantisini; gör bak,  bu dünyada 2 aylık prematüreler bile yaşatılıyor artık. Değilki 2 aylık photoshopçuların şansı olmasın. Bu sitede herşeyi öğrenebiliyor insan.

bulucuk

kaç sayıda logo tasarımı ile katılabiliyoruz???

uslanmazserkan

hero125

doğru düzgün bilgi versinler, firma ismi, detaylı hizmet alanı vb.  konuları veya neticesinde para garantisini; gör bak,  bu dünyada 2 aylık prematüreler bile yaşatılıyor artık. Değilki 2 aylık photoshopçuların şansı olmasın. Bu sitede herşeyi öğrenebiliyor insan.

bişey öğrenememişsin kardeşim photoshop pixel tabanlı bir programlıdır logolara vektörel tabanda yapılır photoshop ta yaptığın logoyu kullanamazsın ayrıca fiyat çok komik belli ki profesyonellikten uzak bir firma yinede bu kadar az bilgi ve  komik rakama rağmen yarışmaya katılacak arkadaşlara başırılar dilerim

hero125
hero125 tarafından 11-09-2010 tarihinde güncellenmiştir

bulucuk

photoshopta nasıl vektörel çizim yapılıyor???

aspirin_00

bulucuk:

photoshopta vektörel çizim yapamassın programın kendisi pixel tabanlı corel drav frehand illustrasyon gibi programları kullanmangerek

illa photoshop diyorsan eni ve boyu 10 metre olacak kadar buyuk çalışman lazım ki bunu en buyuk baskı olarak alacağını düşünerekten dedim o şekilde çalış photoshopta çalışmayı buyuttuğunde pixelleşiyor ufaltmak sorun yaratmıyor ondan

bulucuk

bende çünkü vektörel çizim yapılmadığını biliyorum ama arkadaş photoshopta vektörel çizim yapılıyor diyince çok şaşırdım :)

aspirin_00

yapsında öyle teslim etsin :D

Silinmiş Hesap

arkadaş vektörel diye photoshop da ki shape leri kastetmiş olabilir, büyütme ve küçültme de bozulmazlar.

bulucuk

yarışmanın son günü ama...gönderdik logoları bakalım ne olacak

bulucuk

noldu yalan oldu sanırım 

aspirin_00

ayın 14 ödeme diyor artı seçilen logo sitede yayınlanacak denilmiş tarih geçmiş sanırım işleri çıkmış olabilir bir kaç gün daha verelim eğer ses seda yoksa o zaman sen gör reklamı

bulucuk

daha önce mail atmıştım hemen cevap yollamıştım logoyu gönderdim bir daha mail attım hiç sesleri solukları çıkmadı

aspirin_00

bulucuk saabredelim biz

« önceki 1 2 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: