Photoshop Magazin

PM Forum » Yarışmalarımız » Foto Manipülasyon Yarışmaları

Cevapla Önce yenileri göster

Lütfen Çalmış Demeyin:)

mr_sagop

Buna benzer bir tasarımı Dinodream de bir abimizden gördüm çok hoşuma gitti ve bana ilham kaynağı oldu, photoshop üzerine herhangi bir eğitim almadım tamamen kendi kişisel çabam.. Yorum yaparsanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler..

megatron

çalmışşş :P

güzel olmuş eline sağlık

mr_sagop

mr_sagop

Tesekkür

mrs_norah

daha iyi olabilir mr_sagop

mr_sagop

orası kesin ablacım teşekkürler yorumun için mesela bir fikir alsam

oxit81
oxit81 tarafından 02-06-2010 tarihinde güncellenmiştir

Nerden caldin eline saglik hos olmus.[ELESTIRI ISTERSEN: RESIMLERIN HATLARI COK KESKIN OLMUS BIDE BIRA BARDAGINI HAFIF SOLA SAGA CEVIRIRSEN DIMDIK OLMUS, BIRAZ DA BUYUK KACMIS SANKI.] GENEDE ALKISLARIM EMEK ISTEYEN BIR CALISMA.+GOZE HOS GELIYOR BUNDAN IYI

T SHIRT OLUR:))

mr_sagop

çok teşekkürler sağolun:D

concon

arcadea

"Bırak Anı Yaşa"

Slogan ilk bakışta oku-na-mıyor.. En azından ben okuyamadım..  Farklı fontlar çalışmayı daha etkileyici gösterebilirler.. Buradaki font da farklı bir font olmuş.. Lakin okuması güç..  Ayrıca " Yaşa " kelimesi cümle ile uyumsuz bir yerde durmuş.. yani cümleden bağımsız gibi.. yada Cümlenin ilk kelimesiymiş gibi yukarıda durmuş..

Ellerinize Sağlık..

Çok Daha Başarılı Çalışmalarınıza Yortum Yazmam Dileklerimle.. 

ArCaDeA 

mr_sagop

Teşekkür arcadea abi

mustafa_levent

ehehe ehehe

alperaga

Çalmışın işte kendin söylüyorsun :D

Amaç kendikendini yetiştirmek oldukça bu çalmak değil, örnek almak oluyor, işçiliğinde geliştikçe kendi fikrini kullanmaya başlarsın o zaman tadından yenmez :)

Yaşa kelimesi orada bağımsız gibi duruyor, font olarak vivaldi seçmişsin ama bence oda uymamış farklı bir font deneseydin, beyaz kısımların etrafına ışık vermişsin kenardaki pixelleşmeler iyice pörtlemiş, tasarıma genel olarak bakıldığında herşey eğik duruyor yanlızca bira bardağı dik kalmış biraz sırıtmışmı sanki ? dha çok şey sayacağımda bana geveze demenden korktum :D

çok daha iyi işler yapacaksın bol bol pratik yapmalısın yeni çalışmalar yapmalı ve farklı teknikleri öğrenmelisin çok iyi olabileceğine inanıyorum, eline sağlık hoş çalışma :)

Şuan Bu Başlığı Gezenler: