Photoshop Magazin

PM Forum » Yarışmalarımız » Foto Manipülasyon Yarışmaları

Cevapla Önce yenileri göster

Frankeştayn (GDO'lu) Gıdalar Yarışması Sonuçları

kreator

Frankeştayn Gıdalar adlı foto manipülasyon yarışmamızın kazananlarını, PM dergisi ekibinden oluşan 6 kişilik jüriyle beraber, oylama sonucu belirledik. Oylama sonuçllarında sıralamalar çok yakın puanlarla oluştu. Gerçekten dereceyi girmeyi hakeden çalışma sayısı hiçte az değildi. Ancak aralarından ilk 3 ü seçmek zorundaydık ve oylama sonucu belirlendi. Yarışmaya katılan, renk katan tüm kullanıcılarımıza ve okuyucularımıza teşekkür ediyoruz. 

İşte kazananlar;

1. BUGday - Nurix  

2.Nur Topu Havuç - aydinozon

3. Bilinmeyen - virues

http://www.photoshopmagazin.com/yarisma/3564

concon

Kazanan arkadaşları tebrik ederim..

mesutanar

dereceye giren ve katılan bütün arkadaşları tebrik ediyorum. gerçekten çok keyifli ve güzel işlerin olduğu bir yarışmaydı

kaos1453

Tebrikler Arkadaşlar

gani

Kazanan arkadaşları tebrik ederim çalışmalarınız çok başarılı olmuş

Silinmiş Hesap

çok başarılı çalışmalardı.Tebrikler

nurix

Sonucu şimdi öğrendim, gerçekten çok mutlu oldum..

Bana birinciliği layık gören PM dergisi ekibine ve yorumları ile destek olan diğer tüm arkadaşlarıma çok çok teşekkür ederim.. 

Dereceye giren diğer arkadaşlarımıda tebrik ediyorum.. Güzel bir yarışma oldu, emeği geçen katkısı olan herkese çok teşekürler.. 

erkan_nehir
erkan_nehir tarafından 22-12-2009 tarihinde güncellenmiştir

Birinciyi tebrik ederim... Güzel çalışma. Ve umarım "Bu çalışmayı ben yaptım" diyerek çalıntı çalışmalarla katılan arkadaşlar için bir yaptırım uygulanır bir dahaki yarışmalarda...

Silinmiş Hesap

çok sayıda güzel, başarılı çalışma vardı gerçekten, izlemesi zevkli güzel bir yarışmaydı, kazanan arkadaşları kutlarım:)

kreator

erkan_nehir

Birinciyi tebrik ederim... Güzel çalışma. Ve umarım "Bu çalışmayı ben yaptım" diyerek çalıntı çalışmalarla katılan arkadaşlar için bir yaptırım uygulanır bir dahaki yarışmalarda...

Bu tür çalışmaları bize raporlarsanız gereği yapılacaktır. Teşekkürler.

mehtap_kadakal

dereceye giren resimler güzel ama bn ikinci daha çok beyendim.

areteas

gerçekten takdire şayan  bence hak eden çalışmalar. Tebrikler

Silinmiş Hesap

BUGday Mükemmel olmuş Bencede Hak Edilmiş

metalslug118

Nurix; arkadaşım mükemmel düşünmüşsün. Sade ve açık, arka plana doğru artan karanlık da, yarattığı mistik etkiyle, tam ifade ediyo GDO'ya olan duygularımızı.  Şapkam olsa kesin çıkarırdım bu creatif tasarım karşısında

metalslug118

Nurix; arkadaşım mükemmel düşünmüşsün. Sade ve açık, arka plana doğru artan karanlık da, yarattığı mistik etkiyle, tam ifade ediyo GDO'ya olan duygularımızı.  Şapkam olsa kesin çıkarırdım bu creatif tasarım karşısında

erkan_nehir

mehtap_kadakal

dereceye giren resimler güzel ama bn ikinci daha çok beyendim.

Ben beyenmedim. Ama beĞendim.. :))

zaganossa

Hepsini tebrik ederim... Hepsi güzel çalışmalar. Şu kalem denen icat "yense idi" ben de dereceye girecektim... :))

nuked

psd paylaşabilirlermi ?

kmp16
Buğday kesinlikle mükemmel bir çalışma

Şuan Bu Başlığı Gezenler: