Photoshop Magazin

PM Forum » Yarışmalarımız » Foto Manipülasyon Yarışmaları

« önceki 1 2 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

Engelleri Kaldır! Tasarım Yarışması Başladı!.

kreator
kreator tarafından 03-12-2009 tarihinde güncellenmiştir

Photoshop Magazin ve Engelleri Kaldır Hareketi siz tasarımcıları bu sosyal sorumluluk projesine tasarımlarınız ile destek vermeye davet ediyor. Farkındalık yaratmaya var mısınız?

Sizden istenen nedir?
İnsanların farklılıklarıyla eşit yaşama haklarına sahip olduklarını ve farklılıklarının mutluluk, özgürlük ve özel olmaları gibi değerleri kaybetmelerine neden olmaması gerektiğini göstermek için sticker, stencil, t-shirt, mug (kupa), mousepad vb. ürünler için uygulanabilir özgün serbet tasarımlar.“Kalbini engelleme, engelleri kaldır!”,  “Farklıyım ama mutluyum.”,  “Farklıyım ama özelim.”,  “Farklıyım ama özgürüm.” metinlerinden faydalanarak program kısıtlaması olmaksızın tasarımlarınızı teknik uygulanabilirlik kriterlerine göre hazırlayabilirsiniz.

YARIŞMA ANASAYFASI

hondarslan

güzel bir yarışma daha

angel_shadow

vayy be tam benlik buna kesin katılmalıyım..

mesutanar

katılacak arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum. sormak istediğim bir soru var. “Kalbini engelleme, engelleri kaldır!”,  “Farklıyım ama mutluyum.”,  “Farklıyım ama özelim.”,  “Farklıyım ama özgürüm.” sloganlarıyla beraber tasarımımızda kendi sloganımızı da kullanabilir miyiz?

editor
mumkun elbette... slogan veya logo olmak zorunda da degilsiniz...http://www.engellerikaldir.com/destek-ollink incelemenizde fayda var...

mrs_norah

Yarışma çok anlamlı ve ödüller güzelmiş

mesutanar

editor mumkun elbette... slogan veya logo olmak zorunda da degilsiniz...http://www.engellerikaldir.com/destek-ollink incelemenizde fayda var... 

teşekkürler..

tayfa

katılacak arkadaşlara başarılar diliyorum..anlamlı bir yarışma..

concon

Başarılar herkese.. (=

ergatiss

Yarışma için son tarih ne zaman, neden yarışmalarda tarihlerle ilgili bigi verilmiyor.

veriliyoda benmi görmüyorum yada.:S

navyjade

ben de bir kaç  hafta önce engelliler vakfı için bi bakar mısınız? projesine katıldım.Bu da çok anlamlı bi proje vakit bulduğum an yarışmaya katkı sağlayacam

ergatiss

tamamdır simgeleri gördüm,tarihler yazıyomuş :D

real1blue

Merhaba;

Tüm yarışmacı arkadaşlara başarılar dileyerek şu ana kadar gönderilen eserlerin neredeyse tamamının hep tekerlekli sandalye simgesi etrafında oluşturulduğunu görüyorum. Oysa sitede yapılan açıklama "EKH, eğitim hakları elinden alınan kız çocuklarını, istismar edilen çocuk ve gençleri, çalışma hakları ellerinden alınan, şiddete maruz kalan kadınları, fiziksel veya zihinsel sebeplerle engellenen tüm bireyleri ele almaktadır." şeklinde. Buna göre diğer tür engellileri de kapsayacak çalışmaların olması gerektiğini düşünüyorum.

Saygılarımla.

ululemr

merhaba arkadaşlar,

2 sorum olucak ;

1) acaba bu yarışmada belirtilen sloganlardan başka kendi sloganımızı da kullanabilir miyiz?

2) “Kalbini engelleme, engelleri kaldır!”,  “Farklıyım ama mutluyum.”,  “Farklıyım ama özelim.”,  “Farklıyım ama özgürüm.” loganlarını tekbir cümlede toplayabilir miyim?

kreator

Evet bu konuda özgürsünüz

ululemr

kreator

Evet bu konuda özgürsünüz

çok teşekkürler..

supermen

son tarih ne biliyormusunuz???

gul17
gul17 tarafından 11-12-2009 tarihinde güncellenmiştir

Son tarih 22 Ocak

Silinmiş Hesap

Merhaba;

Yarışma başvuru başlangış-bitiş taihleri ve yarışma kurallarına hangi linkten ulaşabilirim?

kreator

lostcontrol

Merhaba;

Yarışma başvuru başlangış-bitiş taihleri ve yarışma kurallarına hangi linkten ulaşabilirim?

http://www.photoshopmagazin.com/yarisma/3564/

« önceki 1 2 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: