Photoshop Magazin

PM Forum » Yarışmalarımız » Foto Manipülasyon Yarışmaları

« önceki 1 2 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

SAHTECİLİK

Silinmiş Hesap

UMARIM DOGRU YERE ACMISIMDIR PEKTE ONEMİ YOK ZATEN..

BENİM KARIN AGRIM   BURDAKI POPÜLER PORTFOLYO SAHIPLERININ FAZLADAN TAKTIR ALMASI HERKES ICIN DEGIL AMA COGUNUN YAPTIGI MANIPÜLASYON ÇALISMAALRI YA TAMAMI FIKIR BAZINDA YADA BIR KISMI ALINTI YANI O CALISMA ONUN O KIMDEN ALDI VEYA ALMADI HIC SORUN DEGIL..

AMA BIR SEKILDE BURDA DERGIDE VEYA OO YÜCELTTİĞİMİZ ÇALISMALRIN COGUNU NETTE COKTA ZORLANMADAN RASTLIYABILIYORUM..

O DENK GELDIGIM CALISMALAR EKIP TARFINDAN DERGIDE LANSE EDİLİYOR.. COK SASIRIYORUM BASKASINA AIT BIR CALISMA BASKA BIRI ADI ALTINDA BUKADAR RAHATCA PAZARLANIYOR ..

BENDE AYNI DURUMA DUSUP BIR COK CALISMAYA YORUM YAPIP OVUYORUM SONRA BIR BAKIYORSUN NETTE AYNISI VAR YABANCI KAYNAKLI..

SIMDI BURDA ALAN VE SATAN MEMNUN ILISKISIMI YOKSA GERCEKTEN CALISMALARIN DERGIYE CIKMADAN ARAŞTIRMA YAPILMAMASIMI UFAKTA OLSA

BENIM ARZUM TAM GAZ OZGUN CALISMALARIN TAKTIR ALMASI

VE TUM SAMIMIYETIMLE YAZIYORUM KI BUYUTULEN CALISMAALRIN AYNILARI MEVCUT VE BUNU BIR COK KISI BILIYOR..

KIM ONLAR DENIRSE ORASIDA BIZLERDE KALSIN

TEK ARZUM SU SITEYLE ILGILI ARTIK BIZDEN BIR SEYLER OLSUN IMZAMIZI ATALIM YAHU:)

BUNU YAPANLARIN SAYISI BNCE BURDA COK AZ..ARTTIRILSIN TEŞVIK EDILSIN vs..

YORUMU YAPIYORUM OLUYORUM BITIYORUM CALISMAYA

BIR BAKAIYORUM AYNISI NETTE

BEN KENDI ADIMA COK BASARILI ISLER YAPMIYAYIM AMA HIC CALINTI İŞİM OLMASIN VE OLMUYACAKTA ZATEN..

BOYLE COK GUZEL:)

SAYGILARIMLA

webliya

Çalışmama dokunma!

Yarışmasının amacı bu konulara dikkat çekmek idi. Ayrıca tespit edip bize iletim yaptığınızda gereken işlem yapılacaktır. Ancak siteye hergün yüzlerce görsel yüklenmekte ve bunun kontrolü diye birşey söz konusu bile olamaz. Kaldı ki dünyada bir çok platform var. Örneğin deviantart size ait olmayan bir görseli yükleseniz kim çıkıp size bu size ait diyemez? Yada tam tersi oradan bir görseli tutup bir üye benim çalışmam diye yüklerse kim çıkıp bu filanca kişinin diyebilir ki?

Bu konuda fikirlerinizi ve önerilerinizi dinleriz. Bu konunun çözülmesini sağlayacak her türlü çözümde bizim için can kulağı ile dinlenecektir. Çalışmama dokunmanın ana çıkış sebebi de bu konudur.

Ancak gelişimi sağlayacak her fikri lütfen bize iletiniz.

Silinmiş Hesap

sayın ali bey

değerli izahınız için çok teşekkür ederim.

evet kotrolü zor ama bu konuda biraz daha seçici olunabilir..

çünkü rast geldiğim bir çok çalşmanın aynısına denk geliyorum ve geliyoruz nette..gelişimi sağlıyacak şuan için bir fikir şahsım adına yok!.

ama kafa yormak isterim genelde yarışmalara upload edilen çalışmalar teşhiş ediliyor link veriliyor vs..

belki bir yaptırım uygulanabilir devamlı bu şekilde davrananlara.üyelik iptali ve benzeri gibi.

özgün fikir başlığı altında konferanslar pm ekibi tarafından verilebilir en azından bu bilincin oturması ve yaygınlaşması adına

eş zamanlı olarakta yarışma ve ve benzeri aktiviteler güdümleyici unsur oluşturabilir..

iş sanat olunca benim gibi bu olaya çok duygusal bakacak arkadaşlarım olduğuna inanıyorum..

gıptayla seyrettiğimiz çok emekli çalışmalar var ve arkadan gelen  bizim gibi genç bir tayfada var. teşvik şart

artık beyinerimizi çalıştırma vakti geldi farkı yakalamak veya farklı olmak için. bizim emsal gördüklerimizden hiç bir farkımız yok.

tüm pm ekibine bu güzel siteyi bizlere sundukarı için sonsuz teşekkür ederim.

SAYGILARIMLA

mrs_norah

Silinmiş Hesap
yakuq tarafından 24-09-2009 tarihinde güncellenmiştir

Orjinal Olan Çalışma...

Sahte olan çalışma...

Alttaki de büyük bir dil kursu wall street'e ait... Ve şuan Ankara'daki tüm metrolarda ilanları var... Aslında çalmaya çalışmış ama çalamamış. Bu internet sitesindeki görüntü... Billboard lardaki daha da iğrenç... Üzerinde bir sürü yazı var be bir sürü renkte...

Bu sadece forumda olan bişey değil... Yani internetin gelişmesiyle tüm dünyada nerdeyse var olan bir şey ve de bunu engellemek mümkün değil.. Tek yolu insanların dürüstlük duygularını geliştirmek... Çalmanın ne demek olduğunu anlatmak... Başka türlü engellenemez...

Silinmiş Hesap

korkutucu bir ornek verdın bence..

haklısın ama çalışmanın nedemek olduğu anlatılabilir..bu işte seçici kurulun:)

mrs_norah

yakuq bu afişi istanbul metrosunda gördüm geçenlerde. Hatta arkadaşımla çok iyi fikir olduğunu konuşmuştuk. çok şaşırdım doğrusu şimdi

Silinmiş Hesap

nhn

korkutucu bir ornek verdın bence..

haklısın ama çalışmanın nedemek olduğu anlatılabilir..bu işte seçici kurulun:)

dostum kesinlikle haklısın ancak reklam sektöründe ve özellikle butik ajanslarda az zamanda çok iş kuralı geçerli olduğu için ve internette artık kırk haramilerin hazinesinden bile çok altın olduğu için insanları durduracak tek şeyin dürüstlük kuralı olduğu aşikar... Senin dediğin konu kişi bazlı olan bişey ve haklısında... Ama daha vahim olanı üstteki örnekte yer aldığı gibi... Bunun önüne geçildiğinde senin uyardığın noktanında önüne geçilmiş olucak...

Silinmiş Hesap

duyarlılığın ve ilgin için cok teşekkür ederim arkadaşım..

umarım buradaki hezeyan birazda etki etmiş olur he nedersin?)

concon

Emrah, biraz örnek verebilir misin dostum?

Silinmiş Hesap

yok o bende kalsın ki zaten elimde kagıt kalemle sharlo colmes luk yapmadım rast geldiklerim vardı onları dile getirdim dostum..

sıkıntı bu yönde anlıyacağın dostum

ilgine teşekkür ederim.

navyjade

Yakuq un gönderdiği gibi Türkiye de bir sürü çalıntı reklam var.. bir çoğu http://www.ohadiyorum.com/ da afişe ediliyor..

Silinmiş Hesap

ılgıye cok tesekkür edelim ewwet dedıgım buydu afişe edilsın gun yüzüne cıksınn:)

slosh
Soylediklerinizin ilk kisimlarina katiliyorum fakat bir isi, bir calismayi afise etmeden once gercekten onun calintimi yoksa haklarinin odenip kullanildiginin ayirt edilmesi gerekiyor. Yoksa yapana ve yaptirana hep haksizlik olabilir.. Birde "calismama dokunma" kampanyasina tam destek devam ama "Baskasinin Calismasina Da Dokunma" kampanyasinida baslatmak istiyorum biz kendimizinkini korumaya calsiyoruz ama once durustlugu asilayabilirsek demisti nhn bu baglamda "Baskasinin Calismasina Da Dokunma"....

Silinmiş Hesap

slosh ılgınıze tesekkur ederım..baskasının çalısmasına da dokunma cok guzel bır gırış olabılır..

slosh
Haydi o zaman alsin yurusun ben buradan gizli guclerimi kullanarak lanetliyor ve Baskasinin Calismasina Da Dokunma diyorumm

Silinmiş Hesap

mrrm
mrrm tarafından 02-10-2009 tarihinde güncellenmiştir

Burada istemediğiniz kadar örnek bulabilirsiniz.

Reklam filmlerinden tutunda afişlere kadar neler neler. Diyecek birşey yok.Siteyi gezin yeter :)

http://www.ohadiyorum.com

Silinmiş Hesap

bakıyoruz dostum tesekkurler:)

expressoo

Yüzsüzlüğün bu kadarı;

<a href=]http://i33.tinypic.com/deqluh.png" />

<a href=]http://i33.tinypic.com/28mkagw.png" />

« önceki 1 2 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: