Photoshop Magazin

PM Forum » Yarışmalarımız » Foto Manipülasyon Yarışmaları

« önceki 1 2 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

"Minik Arabalar" adlı foto manipülasyon yarışmamız başladı!

kreator
kreator tarafından 18-08-2009 tarihinde güncellenmiştir

Photoshop seviyenizi ölçeminize yardımcı olacak ve aynı zamanda site ziyaretçilerine görsel bir şölen sunacak bir yarışma daha; Minik Arabalar. Bu yarışmada tek amaç arabaları minimize etmek! Birbirinden güzel hediyelerin sizleri beklediği yarışmada dilerseniz 12 silindirli bir Ferrari'yi, dilersiniz kocaman bir TIR'ı minik bir araca dönüştürün. Bu zevkli ve heyecanlı yarışmada herkese başarılar.

/yarisma/3562

kreator

Konu ile alakalı bazı görseller;

concon

Eğlenceli bir konu.. Herkese başarılar..

concon

medyaplan

Bu da benden olsun :). Tabi yarışmaya yazısız ve tek olarak gönderdim...

exkobe

aa çok tatlı olmuş  barış:) tekerleride biraz büyütsen daha da mı tatlı olurdu aceba?

muglak
muglak tarafından 19-08-2009 tarihinde güncellenmiştir

nissan micra cc çok iyi olmuş.

Tebrikler.

ercin312
ercin312 tarafından 19-08-2009 tarihinde güncellenmiştir

http://www.photoshopmagazin.com/uploaded_files/d8125ad77f16a9bd23e0303be_b6879f59f61e5b.jpg

escaldes

medyaplan...

çok iyi işçilik

medyaplan

@ exkobe: Teşekkürler dostum. Tekerler büyüyünce oyuncaksı bir havaya bürünüyor gibi geldi, genelde büyütülerek kullanıyorlar ama bu sefer böyle tercih edeyim dedim. Ama büyütüp yine ekleyebilirim buraya...

@ escaldes: Teşekkürler.

Bu da ikinci çalışma. Bu konuyu çok sevdim, şirin de görünüyorlar...

mayonez

bu da benden olsun yan profil çalışmak sıkıcı geldi bana

medyaplan

:) ben bu işi çok sevdim .. bir de burada tembel işi paylaşımı yapayım :)

heakmeat
heakmeat tarafından 20-08-2009 tarihinde güncellenmiştir

göz kırpmak

medyaplan
:) benim çalıştığım modelden. ama lastikler dediğim gibi büyütünce pek iyi olmuyor... yada bana öyle geliyor... bu arada koltuklar sapıtık bunda bir de kapı problemli, latiklerde ... Hikmet bunu gerçekten beğendin mi yoksa bana mesaj mı gönderiyosun? :) Senin kalitende iş yapan birinin beğeneceği bir iş gibi görünmedi de gözüme...

dogukanaksu

medyaplan :) benim çalıştığım modelden. ama lastikler dediğim gibi büyütünce pek iyi olmuyor... yada bana öyle geliyor... bu arada koltuklar sapıtık bunda bir de kapı problemli, latiklerde ... Hikmet bunu gerçekten beğendin mi yoksa bana mesaj mı gönderiyosun? :) Senin kalitende iş yapan birinin beğeneceği bir iş gibi görünmedi de gözüme... 
Hikmet abi yukarıda bu görseli internetten bulduğunu söylemiş Barış abi, Hikmet abinin değil yani.

medyaplan
Merhaba Dogukan, ben de okudum evet internetten bulmus da, ve begendim diye paylaşmış ama detaycı biri için nesini beğendi anlamadım, onu soruyordum :)

majorpsycho

buda benim çalışmam.nacizane=)

heakmeat
Selam, öncelikle eski dostlarımızı birarada görmek beni mutlu etti.. Sanırım bir yanlış anlaşılma olmuş, ben bu linki gönderirken kimseye mesaj olsun diye göndermedim, daha doğrusu buraya yüklenen işlerinde barış arkadaşımın mesajından sonra farkına vardım.. Bunlara bakmaya inanın okadar vaktim yoktu.. Bakın bu mesajı yazarken bile saat sabahın 3'ü.. Evet, yeni yarışmayı görünce bende ardından en sevdiğim model olan woswosun arattırdım ve hoşuma giden bir görsel buldum ve paylaşmak istedim.. Aksine kimseyle takışmak yada polimik oluşturmak için göndermedim... kaldıki barış benim sevdiğim bir dosttur. Bu yüzden yanlış anlaşıldığım için özür diliyorum.. bundan önceki yarışmalardada olduğu gibi imkan buldukça yarışma konusuna uygun resimleri foruma yüklediğime şahit olmuşsunuzdur.. Neyse, beni anladığınızı umuyor başarılar diliyorum.. Sevgilerimle..

dogukanaksu
dogukanaksu tarafından 20-08-2009 tarihinde güncellenmiştir

Dogukan Aksu  |  09

Crane

medyaplan

heakmeat Selam, öncelikle eski dostlarımızı birarada görmek beni mutlu etti.. Sanırım bir yanlış anlaşılma olmuş, ben bu linki gönderirken kimseye mesaj olsun diye göndermedim, daha doğrusu buraya yüklenen işlerinde barış arkadaşımın mesajından sonra farkına vardım.. Bunlara bakmaya inanın okadar vaktim yoktu.. Bakın bu mesajı yazarken bile saat sabahın 3'ü.. Evet, yeni yarışmayı görünce bende ardından en sevdiğim model olan woswosun arattırdım ve hoşuma giden bir görsel buldum ve paylaşmak istedim.. Aksine kimseyle takışmak yada polimik oluşturmak için göndermedim... kaldıki barış benim sevdiğim bir dosttur. Bu yüzden yanlış anlaşıldığım için özür diliyorum.. bundan önceki yarışmalardada olduğu gibi imkan buldukça yarışma konusuna uygun resimleri foruma yüklediğime şahit olmuşsunuzdur.. Neyse, beni anladığınızı umuyor başarılar diliyorum.. Sevgilerimle.. 
Dostum yanlış anlamadım rica ederim. Bak Dogukan araya girince sanki hesap soruyomusum gibi bir anlam cıkmıs :)) Ah Doğukan ah...

« önceki 1 2 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: