Photoshop Magazin

PM Forum » Yarışmalarımız » Foto Manipülasyon Yarışmaları

Cevapla Önce yenileri göster

"Sigara" adlı ödüllü foto manipülasyon yarışmamız başladı!

kreator
kreator tarafından 17-08-2009 tarihinde güncellenmiştir

Ülkemizde 19 Temmuz'dan itibaren umuma açık kapalı mekanlarda tütün ve tütün mamüllerinin kullanımının yasaklanmasının ardından, sigara gündemin birinci sırasına oturmuş durumda ve bizlerde buradan yola çıkarak sigaranın kötülüklerini yansıtacak manipülasyonlar üzerine kurulu bir yarışma düzenlemeye karar verdik. Yani bu sefer objemiz yok temamız var! Haydi, sizlerde sigarayı caydırıcı gösterecek manipülasyonlar yapın ve bir nevi sosyal sorumluluk niteliğindeki bu ödüllü yarışmaya katkıda bulunun.

YARIŞMA ANASAYFASI İÇİN TIKLAYIN

kreator

Dünyada bu konu ile alakalı yapılmış manipülasyon örnekleri;

heakmeat
heakmeat tarafından 17-08-2009 tarihinde güncellenmiştir

Evet güzel bir yarışma konusu.. Gökhan arkadaşımızda işinizi kolaylaştırmak için buna örnek birsürü çalışma yüklemiş.. Teşekkürler gökhan..

Hadi bakalım.. :)

Yaratıcı fikirler ve etkileyici çalışmalar bekliyorum..

Tavsiye; Bu konuda çok aceleci davranmayın, yani 1 saatte bitirip yollamayın, araştırın, fikir ve öneri alın.. Çalışmanızı yüklemeden önce çalışmanıza tekrar bakın ve kurallara dikkat edin, harcadığınız emek ve saatleriniz boşa gitmemesini diliyor, herkese başarılar diliyorum..

Not: Tüm gelen çalışmalara ayrı ayrı yorumlarım olacak, bazıları acımasız olabilir, ona göre.. göz kırpmak

angel_shadow

sonuncusu süpermişş keşke bunun illüstra yarışmasıda olsaymışş 

caniscan

çok güzel;şimdiden heyecanla fikir arayışına girdim:)herkeze şimdiden bol şans ve başarılar diliyorum..

concon

Yarışmaya katılacak olan arkadaşlara, başarılar dilerim..

4494

Ben daha yeniyim photoshopta. Acaba eksiklerim konusunda yardım edermisiniz.?

Bu ilk çalışmam:

Bu da "Maské i keşfettikten sonraki:

Yorumlarınızı bekliyorum...

ercin312

bende yaptım bişey ama yuklenecek kadar iyi değil sanırım :S

4494

Kardeş daha orjinal bir sigara ve kanat kullan. Gölgeyide şeffaflaştır. Arka planada bişeyler yok. Bi topluluk resmi koy. Göl genin düştüğü yere ve biraz çevresindeki insanları ya zobbiye benzet yada tabut koy. Nası fikir.

4494

Resmi bulup editledim biraz. Örnek olması amacı ile. Hayal gücünüzün sınırlarını zorlamasına yardımcı olmustur umarım.

majorpsycho

yunus_parlar

Yarışma tarhinden önce yaptığım, afiş niteliğinde bir çalışmadır. Herkese başarılar...

the_end

albatros_pub

ercin312

bende yaptım bişey ama yuklenecek kadar iyi değil sanırım :S

Arkadaşım bu fikir başka bir yerde kullanılmıştı sizi uyarırım. Özgürlük heykelinde. Irak savaşı yaşanırken Özgürlük heykelinin gölgesinde merminin gölgesi bulunuyordu fikir aynı sadece içinde sigara var.

Çalışmayı yapan arkadaşımız : grfik orhan ardahanli dır.Dikkat ediniz!

Şuan Bu Başlığı Gezenler: