Photoshop Magazin

PM Forum » Photoshop » photoshop örnekler

Cevapla Önce yenileri göster

Uygulamalı manipülasyon dersleri..

mrs_norah

Yazılarınızı okuyorum heakmeat ama beceremedim bazılarını sizin kadar yetenekli değilim sanırım

ponti

Elinize sağlık,hepsi çok yaratıcı..

heakmeat
heakmeat tarafından 27-10-2009 tarihinde güncellenmiştir

mrs_norah

Yazılarınızı okuyorum heakmeat ama beceremedim bazılarını sizin kadar yetenekli değilim sanırım

Çalışmaların anlatımlarını genellikle, ileri düzey olarak değil, bu işe yeni başlamış arkadaşların anlayabileceği şekilde anlatmaya çalışıyorum,

tabiiki çok daha detaylı anlatılabilir, fakat bunun için dergimizde bir sayfa sınırlamamız var bunuda gözardı etmememiz gerekiyor.. Tutorial ile ilgili herhangi anlamadığınız yada takıldığınız bir uygulamada sorularınızı bu başlık altına yazarsanız size en kısa sürede cevap vereceğimden şüpheniz olmasın..

Yeteneğe gelince, insanlar arasında böyle bir farklı ırk yok, Dünya nasıl ki  dengeler üzerine kurulmuş ve hayattaki enerjileri tüm insanlara eşit bir şekilde verilmiştir, bunuda başarmak tamamen sizin istemenizle ve odaklanmanızla mümkün olacaktır.. Yenekli insanların özünde sizlerden hiçbir farkları yoktur, onlar sadece başarmak istedikleri şeyler üzerinde daha çok zaman ayırmış ve efor sarfetmişlerdir.. Umarım mesaj alınmıştır..

Sevgiler.. göz kırpmak

ponti

Elinize sağlık,hepsi çok yaratıcı..

Teşekkürler ponti. ;)

Silinmiş Hesap
bence bundan sonra manipülasyon dersleri için yabancı kaynaklara başvurmaya gerek duyulmayacak emeğiniz için teşekkür ederim.

Silinmiş Hesap

Çok güzel ve yararlı bir paylaşım Hikmet abi'cm

Eline Sağlık!

heakmeat

sobot bence bundan sonra manipülasyon dersleri için yabancı kaynaklara başvurmaya gerek duyulmayacak emeğiniz için teşekkür ederim. 

Latif dostum güzel yorumun için teşekkürler, fakat amaç kendinizi geliştirmek bilgilerinize bilgi eklemekse, kendinizi sınırlamayın.. yabancı kaynaklarıda araştırın.. Çünkü yarın sizinde bu platformda bu tür çalışmalara ek olarak, paylaşacağınız şeyler olacaktır.. Sevgiler..

trn

Çok güzel ve yararlı bir paylaşım Hikmet abi'cm

Eline Sağlık!

Teşekkürler sevgili dostum....

cemesu
bence mükemmel olmuş hepsi ellerinize sağlık:)

skullcrusher
skullcrusher tarafından 01-11-2009 tarihinde güncellenmiştir

Hikmet abi çalışma için kullandığın resimleri de buraya eklermisin :)

PS: önceki derslere ait resimleri de ekleyebilirsen çok süper olur; kask kaplumba terlik et falan :)

heakmeat

skullcrusher

PS: önceki derslere ait resimleri de ekleyebilirsen çok süper olur; kask kaplumba terlik et falan :) 
Dergide yayınlanan geçmiş sayılara ait olanları ekleyebilirim..

sbostanci
Ben den de çooook teşekkür:)

skullcrusher

heakmeat

skullcrusher

Dergide yayınlanan geçmiş sayılara ait olanları ekleyebilirim.. 
tamam hikmet abi onları ekle o zaman, sabırsızlıkla bekliyorum  ;)

heakmeat
heakmeat tarafından 17-11-2009 tarihinde güncellenmiştir

Yarın boş bir vakitte yüklerim ozaman..göz kırpmak

heakmeat
heakmeat tarafından 19-11-2009 tarihinde güncellenmiştir

/heakmeat/paylasim/7944/game_helmet.html

ut1907blumagic

on numara

heakmeat
heakmeat tarafından 29-04-2011 tarihinde güncellenmiştir

( Doğal Kadın ) isimli çalışmamın anlatımını, Photoshopmagazin dergisinin bu ayki sayısından takip edebilirsiniz..

http://www.photoshopmagazin.com/uploaded_files/a7a1b3ac633eef276ec84b7ad55_3b9263f2281d.jpg

musabben

çok bilgilendim abi ellerine sağlık..ama bazı kçk detyların bunu güzel gösterdğine eminim mesela kaskın camın yani kenar kısımlarında gölgeler yumuşak silgi dokunuşları falan koyu lekeleri çok anlatmamasısın gerçi anlaşılıyorda.

Silinmiş Hesap

TEKNIGIN SINERJIYLE HARMANLANDIGI GUZEL BIR BASLIK

EMEGINIZE SAGLIK

CEKET ILIKLENECEK BIR PAYLASIM..

Silinmiş Hesap

itinayla anlatılmış, yeni başlayan arkadaşların evet artık bende bir sanat icra edebiliyorum demelerini sağlayan bir, özgüven sağlayan türk hamuruyla yoğrulmuş cok değerli paylaşımlar..

SAYGI ve SEVGİLERİMİZLE

HİKMET ABİ

heakmeat

baydavsan2

itinayla anlatılmış, yeni başlayan arkadaşların evet artık bende bir sanat icra edebiliyorum demelerini sağlayan bir, özgüven sağlayan türk hamuruyla yoğrulmuş cok değerli paylaşımlar..

SAYGI ve SEVGİLERİMİZLE

HİKMET ABİ

Güzel düşüncelerin için teşekkürler kardeşim.. Eğer faydalı olabiliyorsam ne mutlu.. 

quar

Harbiden mükkemmel...Paylaşımınız için çok çok teşekkürler..Çok faydalı olucağını düşünüyorum...Ellerinize sağlık. Emeğinize saygılar..

Şuan Bu Başlığı Gezenler: