Photoshop Magazin

PM Forum » Seri ilanlar » Alınık

Cevapla Önce yenileri göster

calıntı i mac

muratdemir
eski esimin halkalı toplu konutlarda bulunan evinden dun gece bir adet 17''intel imac calinmistir size bilgisayar satmak isteyebilecek kisiler hakkinda uyanık davranmanızı rica ederim esimin ismine acilmis bir account vardir makine de ve yasemin demir isildar diye gecmektedir ya da bu isimlerden en az biri gecerbu kisiler faturasını da bulup goturdukleri icin ikinci el i mac alırken dikkatli olmanizi ve sanmıyoum ama supheli bir mac ile karsilastiginizda 05383080914 numarali telefonuma bir haber birakmanizi rica eder gostereceginiz hassasiyet icin tesekkur ederim murat hoca

tarik

Geçmiş olsun hocam, umarım en kısa sürede bulunur...

muratdemir
tesekkur ederim ayni mesaji iki yere yazdim kusura bakılmasın lutfen ama zavallı kizcagiz iki gıdım evde tasarım yapıp ucbes kurus kazanmaya gayret ediyordu ahlaksız bazı adamlar kıymetini bile bilmedikleri bir makineyi (hele icindekilere diyecek sey bulamıyorum) hoyratca alıp kacmıslar evden kapıyı kırarak ben de isallah bulunur diyorum gercekten cok da uzuldum neyse her yerde satamazlar o makineyi helal maldır sahibine doner elbet

Silinmiş Hesap

Hocam çok geçmiş olsun.Cana geleceğine mala gelsin derler.Allah korumuş.

En kısa zaman da da bulunur inş.

dogukanaksu

- Murat hocam çok geçmiş olsun, umarım bulunabilir diyorum. Bu konuda üzülerek pek umutlu olmadığımıda tabiki belirtmek isterim. Ama bu konusa sahibinden.com, forum.donanimhaber ve  2.el mac satışı gerçekleştirilen siteler araştırılabilir diye düşünüyorum. Hatta aynı teknik özelliklere sahip makina sahipleri (ki fazla sayıda olmayacağını düşünerekten) tek tek telefon ile arayıp karşıdaki satıcının nabzıda ölçülebilir. İstanbul içi 17" intel Mac şuan için kaç tane satılık olabilir ki zaten? Denemekte yarar var. Tekrardan geçmiş olsun.

Şuan Bu Başlığı Gezenler: