Photoshop Magazin

PM Forum » Yazılım, Donanım » PC Platformu

Cevapla Önce yenileri göster

Photoshop'ta Ayarlarım Bozuldu :(

numan1941

Deminde başlık açmıştım ama heralde yanlış yere açmışım.Arkadaşlar Photoshop 'ta Diffuse Glow efektini biliyorsunuz,parlaklık veriyor resime.Benim Diffuse Glow ayarlarım bozuldu,parlaklık yerine siyahlık veriyor.Acaba onu eski haline nasıl çevirebilirim :(

exkobe

photoshopa reset atıp duzelte bilirsin. photoshop açılırken ctrl + alt + shift yapıp reset atabilirsin

Silinmiş Hesap

valla baktım amma velaikn düzeltilcek bişey bulamadım belki exkobenin söyledği yol işine yarar..

numan1941

Ctrl + Alt + Shift yaptım ama reset atmadı.Tek çare silip bi daha yüklemek heralde.Sağolun yardımlarınız için :)

numan1941
numan1941 tarafından 31-01-2009 tarihinde güncellenmiştir

Ya arkadaşlar sildim bi daha yükledim Photoshop 'u ama yine aynı.Bu neyden kaynaklanıyo acaba ?

moi
moi tarafından 31-01-2009 tarihinde güncellenmiştir

Selam

Background rengini beyaz yaptığınız halde beyaz glow vermiyor mu? Araç paletinde background coloru hangi renk seçerseniz o renkte diffuse glow efekti oluşması gerekir.

numan1941
numan1941 tarafından 01-02-2009 tarihinde güncellenmiştir

Çoook çook teşekkür ediyorum,renk paletinden kaynaklanıyormuş.Yardımınız için çoook teşekkür ediyorum

bhdrcvk

arkadaşlar photoshop programını akşam kapatıyorum ama sabah açtığımda akşamki ayarlarımın hepsi değişmiş oluyor bana yardımcı olabilirmisiniz ?

Şuan Bu Başlığı Gezenler: