Photoshop Magazin

PM Forum » Duyduk Duymadık Demeyin » Photoshop Magazin Dergisi Hakkında

Cevapla Önce yenileri göster

Ekim abonelik kampanyası Wacom Bamboo One Tablet"

lanetkedi
Ekim ayında 2 yıllık abone olanlara hediye edilen Wacom Bamboo One tablet Kasım ayı ortasından itibaren gönderilmeye başlanacaktı (abone olma tarihim 9 Ekim ve hala ürünü bekliyorum Smile 50 gün) ama Kasım bitmek üzere olmasına rağmen tablet hala elime ulaşmadı, acaba hediye eline ulaşan varmı? 

caner_m

burdan seslenmekle boşuna uğraşıyosun iletişim bölümünde tel numaraları var bi ara öle sor bence

lanetkedi
Ben eline ürün ulaşan varmı diye soruyorum,  yanlış anladınız heralde mesajı...

wacom_turkiye
Merhabalar. Photoshop Magazinin elinde olmadan yaşanmış gecikmenin, ürün almaya hak kazanan siz sayın abonelerini rahatsız ettiği çok açıktır. Bu gecikme, 2008 yılının 2. yarısından itibaren çeşitli nedenlerle yaşanmış bir takım sıkıntıların sonucudur ve bizleri de rahatsız etmiştir. Wacom Avrupa yönetimi, Türkiye'deki kullanıcılarının yakından destek alması, aynı problemleri tekrar yaşamaması adına, 2009 yılında lokal organizasyon çalışmalarına başlamıştır. Bizler, Wacom Türkiye ofisi olarak 2009 yılında başladığımız faaliyetleri günden güne genişletecek, ürünlerimizi daha yakından tanımanız ve gerektiğinde destek almanız adına yanınızda olacağız. Ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiye ve güvene çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Wacom Türkiye. (Photoshop Magazin ekibine, Wacom’a gösterdikleri sabır ve işbirliği için bir kere daha teşekkür etmekten memnuniyet duyarız)

Şuan Bu Başlığı Gezenler: