Photoshop Magazin

PM Forum » Atölye » Çizgi Roman

« önceki 1 2 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

ŞİRİN CESET

sekroll123
MERABA ARKADAŞLAR.TURKCOMİCS OLARAK SİZE BİZİM BİR KISA ÖYKÜ ÇALIŞAMMIZI SUNARIM.BU SADECE ÇALIŞMALRIMIZDAN BİRİSİ.DAHA ÇOK VAR.TRUKCOMİCS.İYİ EĞLENCELER

concon
güzel olmuş..

sekroll123
concon güzel olmuş.. 

teşşekür ederiz

serdengecti

cok güzel ya cok beyendim tebrikler

sekroll123
serdengecti

cok güzel ya cok beyendim tebrikler

ÇOK TEŞŞEKKÜR EDERİZ

Silinmiş Hesap
Clapo kız ben oliimmiiiiLOLzaten göslüklüyüm saçlar desende kurtarır birazda manyak sanki:)Elinize sağlık..

sekroll123
o erkek ama

beshir
bende kız zannettim LOL
güzel olmuş tebrikler.

raif_jr
güzel olmuş arkadaşım fakat uzun süredir pm e bakamıyordum nedir bu turkcomics?

böyle çizimler yapmayı bende severimde belki bi oluşumdur bi gruptur eleman lazımdır belki :) diye düşünüorum nedir abi turkcomics?

meteson1
Güzele bi çalışma...

sekroll123
raif_jr güzel olmuş arkadaşım fakat uzun süredir pm e bakamıyordum nedir bu turkcomics?

böyle çizimler yapmayı bende severimde belki bi oluşumdur bi gruptur eleman lazımdır belki :) diye düşünüorum nedir abi turkcomics? 

türk comıcs ben ve birkaç çizerden oluşan bir sanal tuoluluk diyebiliriz.turk comics konusuna çalışmalrını koyarsa nseni de ddeğerlenirpi toplluğumuza alabiliriz.topluluğumuz marel tarzı bir topluluktur.biz internet üzerindne yayınlama ve karakter satma işi felan yapcaz.gitt gide büyüyoruz.istiyorsan snede katılabilirsin.

harryasin
türkcomics büyüyor ;)

harryasin
raif_jr güzel olmuş arkadaşım fakat uzun süredir pm e bakamıyordum nedir bu turkcomics?

örnek bir çalışmanı eklersen sende aramızda olabilirsin başlangıç için iyi çizerler ve çizgi romana gönül vermiş kişiler lazım :)

yaraliyuz
Tebrikler  Wink

sekroll123
TEŞEKKÜR EDERİZZ..

prosperity
güzel çizim.. elinize sağlık..

nedesem
1. adam, kurbanlar ve çocuk neredeler?
2. adam bunlara neden saldırmış?
3. RT-8 nedir?
4. çocuk süper hızını nasıl kazanmış?
5. çocuğun ailesi adama ne yapmış?

cevaplarsanız sevinirim

cyberr
:) güZeL SoruLar Senden iyi PaparaZZi oLur :)

harryasin
cyberr :) güZeL SoruLar Senden iyi PaparaZZi oLur :) 

LOL

goncacicek
bana çok özgün gelmedi karakteriniz.... zira sin city'den fazlasıyla esinlenilmiş!!!!

bkz: kevin

« önceki 1 2 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: