Photoshop Magazin

PM Forum » Reklam Dünyası » Çizgi altı

« önceki 1 2 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

Tipografi ve siz? - Yeniden-

Silinmiş Hesap
Konuya bir şey olmadı kimse ne sildi ne de kaldrıdı sadece yapılan bir kaç tartışma gereği konuyu temizledim ve akşama kadar kilitledim. Aslında konuyu silecektim ama içerisindeki emek hiçe sayılacak gibi değildi o yüzdende geçici kilitledim. Yok yere üzücü tartışmalar olmuş sırf bunlar tatlıya bağlansın yanlış anlaşılma olmasın diye işimin arasında girdim ve bunu dile getirdim. Kimsenin kimseye darılmasını gücenmesini istemem özelliklede abi dediğim çok değerli insanların.
şimdiden herkese iyi çalışmalar, görüşmek üzere. Konuya gelince dediğim gibi çizgi altında kilitli olarak duruyor silinme gibi bir durum asla söz konusu değil.

Silinmiş Hesap
tasarım hakkında yorum isteyen varsa çok beyendim eline sağlık ama çalışmalarda kesinlikle italik yazı kullanılmayacak diye bi madde vardı..

scratch132

Buda benden olsun yahu ilk kez böyle bi çalışma yaptım yorumlarınızı esirgemeyin saygılar..Smile

Silinmiş Hesap
çok güsel eline sağlık..

heakmeat

evet bu çalışma güzel olmuş.. tebrikler.

heakmeat2008-06-20 00:56:03

harryasin
heakmeat
harryasin konu neden silindiki Ermm 
konu silinmedi yasin, konu kapanmış sadece buda orada geçen tatsız tartışmalardan kaynaklanmış.. isteyen burda yeniden tipografi çalışmalarını yükleyebilir..

hmm tmm sagol hikmet abi :)

scratch132

Yorumlarınız için teşekkürler oztasarim ve heakmeat ilk defa tipografi çalışması yaptım beğendirebildiysem ne mutlu doğru gidiyorum demekkiSmile

« önceki 1 2 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: