Photoshop Magazin

PM Forum » Seri ilanlar » Alınık

« önceki 1 2 3 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

Köpek arıyorum....

cnky
Konyada Köpek Barınağında Dene Şanşını Para da Vermessin 10kg. makarna al verirler golden olmasada çok güzel köpekler var kesin bak derim...

pcpckontes
harryasin ben yarın soruyorum arkadaşım Wink  bana şu aradıgın köpegin  özeliklerini tam yazarsan sevinirm 

Golden cinsi, yavru, erkek köpek. Çok teşekkür ederim Tongue

harryasin
pcpckontes
harryasin ben yarın soruyorum arkadaşım Wink  bana şu aradıgın köpegin  özeliklerini tam yazarsan sevinirm 

Golden cinsi, yavru, erkek köpek. Çok teşekkür ederim Tongue

bugun geç oldu tabi ya dün yazmıştım bugun gidicektim ama sorun yok yarın giderim

uns
Hala arıyor musun ?

uns
Bursa'da buldum bir köpek çiftliğinde ama iyi para (:

pcpckontes
uns Hala arıyor musun ? 

Maalesef hala arıyorum ve artık umudumu yitirmeye başladım Unhappy
pcpckontes2008-06-06 23:52:14

pcpckontes
uns Bursa'da buldum bir köpek çiftliğinde ama iyi para (: 

Ne kadar? Merak ettim.

uns
600 (:

harryasin
uns 600 (: 

bayagı pahalıymış burayada ben sordum ama o cins bir köpek malesef yok barınak oldugundan dolayı çok fazla sokak köpegi war ama bilgilini werdim bir haber çıkarsa iletişimde olucaklar tabi o zamana bir köpek bulunurmu bilemem Smile

pcpckontes
harryasin
uns 600 (: 

bayagı pahalıymış burayada ben sordum ama o cins bir köpek malesef yok barınak oldugundan dolayı çok fazla sokak köpegi war ama bilgilini werdim bir haber çıkarsa iletişimde olucaklar tabi o zamana bir köpek bulunurmu bilemem Smile

Fiyat konusunda epey uçmuşlar. Bende Ankaradaki barınaklara baktımda ücretsiz veriyolar ama golden cinsi yok işte ve çıkarsa haber verecekler. çok teşekkür ederim ilginize arkadaşlar.
Smile

uns
Bana da çok pahalı geldi.. Ama adam kendi üretimimiz dedi nasıl yani dedim

pcpckontes
uns Bana da çok pahalı geldi.. Ama adam kendi üretimimiz dedi nasıl yani dedim  

LOLLOLLOLLOLLOLLOL
LOL

carambula
carambula tarafından 23-03-2011 tarihinde güncellenmiştir

Ne kadar hayvan sever tasarımcı varmış.:)

Yurtta kaldığım zamanlarda bir kez benim de bitim olmuştu, onları da katletmiştim zaten.

« önceki 1 2 3 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: