Photoshop Magazin

PM Forum » Seri ilanlar » Alınık

« önceki 1 2 3 sonraki »

Cevapla Önce eskileri göster

Köpek arıyorum....

carambula
carambula tarafından 23-03-2011 tarihinde güncellenmiştir

Ne kadar hayvan sever tasarımcı varmış.:)

Yurtta kaldığım zamanlarda bir kez benim de bitim olmuştu, onları da katletmiştim zaten.

pcpckontes
uns Bana da çok pahalı geldi.. Ama adam kendi üretimimiz dedi nasıl yani dedim  

LOLLOLLOLLOLLOLLOL
LOL

uns
Bana da çok pahalı geldi.. Ama adam kendi üretimimiz dedi nasıl yani dedim

pcpckontes
harryasin
uns 600 (: 

bayagı pahalıymış burayada ben sordum ama o cins bir köpek malesef yok barınak oldugundan dolayı çok fazla sokak köpegi war ama bilgilini werdim bir haber çıkarsa iletişimde olucaklar tabi o zamana bir köpek bulunurmu bilemem Smile

Fiyat konusunda epey uçmuşlar. Bende Ankaradaki barınaklara baktımda ücretsiz veriyolar ama golden cinsi yok işte ve çıkarsa haber verecekler. çok teşekkür ederim ilginize arkadaşlar.
Smile

harryasin
uns 600 (: 

bayagı pahalıymış burayada ben sordum ama o cins bir köpek malesef yok barınak oldugundan dolayı çok fazla sokak köpegi war ama bilgilini werdim bir haber çıkarsa iletişimde olucaklar tabi o zamana bir köpek bulunurmu bilemem Smile

uns
600 (:

pcpckontes
uns Bursa'da buldum bir köpek çiftliğinde ama iyi para (: 

Ne kadar? Merak ettim.

pcpckontes
uns Hala arıyor musun ? 

Maalesef hala arıyorum ve artık umudumu yitirmeye başladım Unhappy
pcpckontes2008-06-06 23:52:14

uns
Bursa'da buldum bir köpek çiftliğinde ama iyi para (:

uns
Hala arıyor musun ?

harryasin
pcpckontes
harryasin ben yarın soruyorum arkadaşım Wink  bana şu aradıgın köpegin  özeliklerini tam yazarsan sevinirm 

Golden cinsi, yavru, erkek köpek. Çok teşekkür ederim Tongue

bugun geç oldu tabi ya dün yazmıştım bugun gidicektim ama sorun yok yarın giderim

pcpckontes
harryasin ben yarın soruyorum arkadaşım Wink  bana şu aradıgın köpegin  özeliklerini tam yazarsan sevinirm 

Golden cinsi, yavru, erkek köpek. Çok teşekkür ederim Tongue

cnky
Konyada Köpek Barınağında Dene Şanşını Para da Vermessin 10kg. makarna al verirler golden olmasada çok güzel köpekler var kesin bak derim...

harryasin
sibel_ayan aaa  hayvan muhabbetii benimde campiglerim vardı kaplumbaglarım kedilerim köpeklerim kuşlarım hepsini annemlerde bıraktık  miraç gelincee
sona kediyi aldık geri köpeğidee ama ikisini bi yerde barındıramadık civciv aldık olmadıı kedi yediii kediyi geri gotürdük civciv tek kalmasın dieee bi civciv daha aldık bu sefer mirac yedii tövbeliyim acısı katlanılmas oluoo bitane canavarım var şimdi evde akşamları gelince işte onunla oynuorum ...........

canavar derken Big%20smile  hulk gibi bir şeymi

Silinmiş Hesap
sibel_ayan aaa  hayvan muhabbetii benimde campiglerim vardı kaplumbaglarım kedilerim köpeklerim kuşlarım hepsini annemlerde bıraktık  miraç gelincee
sona kediyi aldık geri köpeğidee ama ikisini bi yerde barındıramadık civciv aldık olmadıı kedi yediii kediyi geri gotürdük civciv tek kalmasın dieee bi civciv daha aldık bu sefer mirac yedii tövbeliyim acısı katlanılmas oluoo bitane canavarım var şimdi evde akşamları gelince işte onunla oynuorum ...........

LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL

harryasin
ben yarın soruyorum arkadaşım Wink  bana şu aradıgın köpegin  özeliklerini tam yazarsan sevinirm

pcpckontes
Aradığım özelliklerde köpekten bihaber var mı arkadaşlar? Bana bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar yok mu?

pcpckontes
Kedi, köpek,yılan, fare, kartal, maymun....farketmez. Önemli olan sevebilmek. Hayvan sevgisi apayrı bişey. Açıkcası içinde hayvan sevgisi olmayan insanların vicdanından şüphe duyarım ben. Ne alaka diyeceksiniz belki ama merhamet duygusu olmayan insanlar olarak nitelendiririm. Bu konuda bukadar net yargıda bulunmamın nedeni ise sadece tanık olduklarım gözlerimle bizzat gördüklerim... Ne güzel ki seviyosunuz, onlara vakit ayırıp besleyebiliyosunuz, ilgileniyosunuz.Biçok hayvan besledim bende. Her nekadar ölümleri çok zor olsada her seferinde bidaha asla hiç bir hayvan beslemeyecem kararı alsamda şuan evde kontes adında bir Ankara kedim var. Smile Olmuyor çünkü çok seviyorum. Onlar bazen stresinizi azaltan, bazen çok ilgi isteyen veya gerektiren, bazen çocuğunuz, bazen dostunuz... olan varlıklar. Keşke imkanım olsaydı da koskocaman çok güzel bibarınak yaptırabilseydim sokaktaki hayvanlar içinde onlarla 24 saat vakit geçirebilseydim... İnanın hiç bıkmazdım. Smile Bu yazdıklarım yorumlarınıza karşılıktı. Neyse gelelim asıl muhabbete. Benim golden den bihaber var mı acaba? Embarrassed

harryasin
annadım Embarrassed

axi
benim ki korkuyor  hatta fare adı geçince oda kendinde geçiyor çocukken fare saldırmışta fobik biraz Cry yılanında sıradan her insan gibi sevmiyor 

« önceki 1 2 3 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: