Photoshop Magazin

PM Forum » Atölye » Çizgi Roman

« önceki 1 2 3 4 5 20 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

ps comics

harryasin
arkadaşlar ekledigim çalışmaya şimdi herkez kendi için bir süper kahraman tasarlasın ve eklesin böylece bizde ps comics i oluşturalım ne dersiniz harika olmazmı.  ben yerimi aldım bile sıra sizde...belki ilerde bir çizgi roman bile tasarlarız kenimiz için Big%20smile   bu ilk adım olsun

harryasin2008-05-03 19:30:21

musabben
yasin dostum bende zaman bulunca ekliyeyim... güzel düşünmüşşün ... yalnız seninkide acaip olmuş uzaylı gibi değilmi ... nası yimek yiyo bu kahramanımız.??

harryasin
yer yer ama bu aralar rejimde :D    ya aslında bu benim kendi logom treasure için dizayn ettigim bi karakter her şekle girdiginden süper kahraman olmak onun için pek zor olmadı LOL   şşştt  bu arada her kez bi kahraman eklicek sayfa dar zaten hepimizi almaz vaktin olunca bi kahraman tasarlarsın dostum

musabben
dostum bende potoşopu yeni öğrenmeye başladığımda yarışma için çizdiğim basit bi karakter vardı bende onu koyayım ç..belki hatırlayan vardır...
bu benim ilk karekterim civcivcik....
(BU arada arkadaki fon alıntıdır ölesine koymuşum zamanında)

musabben2008-05-03 20:03:45

harryasin
senmi eklersin komposizyona yoksa ben mi koyuyum civcivi :D

musabben
he pardon oraya mı koycaktık dur koyayım....

musabben
off şimdi goblin & hakkan gelse ortalığı dağıtır yav.....saniyesinde dolar kompozisyon..

concon

bende çizicem bi tip inşallah... (:

goblin
bu karakter de benden olsun, ismi tipinden de anlaşılacağı üzere süperdede ...Smile

musabben
vay süper dide... süper dide bizi camiye gotür...pelerin şart....

harryasin

süper dedenin bandanasına bayıldım :D eline saglık goblin

musabben dostum bizim civciv anadan doğma kahraman LOL baksana kabunu kırar kırmaz takmış pelerini elindeki kalemlede düşmanlarını çiziyo sanırım hehe

cyberr

bi hata SOnucu 2 kere yükLenmiŞ k.bakmayın birini SiLdim

cyberr2008-05-04 22:09:45

cyberr

Buda benim ÇaLışmam umarım karekterlerinizin arasına Layık görebilirsiniz. Ellerinize sağlık.

Hım bu arada aDını Timan oLarak düşünmüştüm :)

cyberr2008-05-04 22:27:34

musabben
bide gözükse manyak bişi olcakmış

musabben
heh tamam.... eline sğlk .. yeşil-kırmızı-siyah gözlü kahramanımızda oldu...

Silinmiş Hesap
bu da süpermen şevket...

cyberr
tabi SüPer kahramanLarın fArkLı öZeLLikLeri oLmak Zorunda hePSinin FarkLı iŞLevLeri varDır beLki de :)

cyberr
hımmm Benim Kahraman aRada KaynamıŞ Şimdi de göRünmeZ oLmuŞŞ :)

elenderin
ben konuyu maalesef yeni gördüm bende hemen ekliyeyim sondaj necmiyi bu arada itape ye burdanda tekrar teşekkürlerimi yollayayım
bir de bi arkadaşın karakteri görünmüyor onu da düzeltiyorum hemen
elenderin2008-05-04 23:09:29

elenderin

« önceki 1 2 3 4 5 20 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: