Photoshop Magazin

PM Forum » Yarışmalarımız » Foto Manipülasyon Yarışmaları

Cevapla Önce yenileri göster

Yarışmalar için farklı fikir ve çalışma örnekleri.

heakmeat
Düzenlenen Manipülasyon yarışmalarında yarışmacılara, şahsım dahil diğer arkadaşlarımızında gerek fikir, gerekse uygulamada yardımcı olabileceğimizi düşünerek bu konuyu açma gereği duydum. umarım amacına ulaşır..

örneğin özelliğiyle bilinen bir karakteri yada kahramanı  kullanabilirsiniz..

heakmeat2008-03-01 21:51:35

ezqi
Hikmet abicim o zaman bende bu yarışmaya özel bir torpil yapayım ve arkadaşlarla bu anlamdaki çalışmaların bolca olduğu bir siteyi paylaşayım izninle...

emaile
Çok güzel bir yarışma olcak sanırım bide bu konuda benceçok kaliteli işler gelcek bakalım nasıl fikirler çıkcak PM cilerden çok merak ediyom

heakmeat
ezqi Hikmet abicim o zaman bende bu yarışmaya özel bir torpil yapayım ve arkadaşlarla bu anlamdaki çalışmaların bolca olduğu bir siteyi paylaşayım izninle...

izin ne demek ezgiciim çok memnun oldum. amaç geçmiş yarışmalarda da görüldüğü gibi bazı çalışmaların konuyla ilgisi olmayıp boş yere uğraşılmasını ve verilen emeklerin boşa sarfedilmesi engellemek, yarışmaya daha güzel ve yerinde görseller sağlamaktır. desteğin için  sana çok teşekkür ediyor, yarışmacı arkadaşlarada başarılar diliyorum..Wink
heakmeat2008-03-01 00:26:02

mesutanar
birkaç örnek de benden...

heakmeat
tebrikler m_anar.. desktek için ayrıca teşekkürler..

mesutanar
rica ederim üstad ;) bu yarışma çok renkli geçicek gibi, katılım rekoru kırılabilir :)

heakmeat
evet haklısın işin birazda kolay oluşu birçok kişiyi bu yarışmaya sürükleyecektir.

elenderin
m anar  paylaşım için teşekkürler ben ayakları çok beğendimLOL

veniero
yeni öğrenenler için de az buçuk ders geçerseniz seviniriz.. bacak bacak üstüne atmış bayanla hepsi birbirinden farklı parmakları olan ayak çok enteresan hakkaten...

mesutanar
aslında bacak bacak üstüne atan bayanda uygulama basit görünüyor. tahminimce yere basan ayağı flip horizontal ile çevirip, üzerinde biraz da oynanmış ve gayet gerçekçi durmuş... worth1000 sitesinde böyle çok çalışma var, ben en beğendiklerimi paylaştım...

veniero
evet aynısı olduğunu farkettim o bacağın, ayakkabıdan belli oluyor. ama gölgesini ayarlamak gerçekten usta işi.. 

Şuan Bu Başlığı Gezenler: