Photoshop Magazin

PM Forum » Yarışmalarımız » Foto Manipülasyon Yarışmaları

« önceki 1 2 3 4 5 6 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

Şaşırt Beni manipülasyon sonuçları...

Silinmiş Hesap

Şaşırt Beni
Manipülasyon Yarışması

Bu ayki foto manipülasyon yarışmasına biraz değişiklik katmak amacıyla bir konu üzerinden hareket etmek istedik. İstediğiniz insan,havyan,bitki veya eşyayı dilediğiniz gibi manipüle ederek çoğaltmanızı isteyeceğiz. Kısacası aklınıza gelebilecek her türlü şeyi çoğaltarak manipüle edebileceksiniz. Aşağıdakiörnek resimleri ve kaynak linkteki görselleri incelerseniz ne demekistediğimizi daha iyi anlayabilirsiniz. Örneğin bir insan kafasınıçoğaltmak isteyebileceğiniz gibi belki bir filin ayaklarını çoğaltmakisteyebilirsiniz. Aynı şeklide bir arabanın tekerlikleriniçoğaltabileceğiniz gibi bir insanın parmaklarını da çoğaltmakisteyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak istediğiniz her şeyiistediğiniz gibi çoğaltabileceksiniz.

Buayki yarışmada kullanıcıların ne kadar yaratıcı olabilecekleriniyaptıkları görsellerle beraber görebileceğiz. Tek yapmanız gerekenyaratıcı bir fikir üretip, bunu iyi manipüle edebilmek olacaktır.

Yarışma Kurulu:
Yarışmakurulu Photoshop Magazin üyeleri tarafından belirlenmiş ve tamamenözgür Photoshop Magazin'den özerk olarak gönüllü olarak görevyapmaktadır. Alfabetik sıraya göre yarışma kurulu, Doğukan Aksu (dogukan), Ezqi (Ezgi), Murat Demir (Muratdemir). Kurul üyelerinin takma isimlerine tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz

Lütfen kesinlikle tipografik öge kullanmayınız...

Yarışmalarımızdaki dikkate alınan kriterler

çalışma üzerindeki özgünlük
çalışma üzerindeki titizlik
ve çalışmanın insanlar üzerinde bıraktığı etkidir.

Şimdiden herkese başarılar dileriz.

YARIŞMA KURALLARI

PMJüri

Silinmiş Hesap

Yarışmada İlk 3'e giren Herkese Piyasada Büyük İlgi Gören Kitaplar Hediye Edilecektir.

1.lik Ödülü:

Yarışmada birinci olan kişiye yaklaşık 1000'e yakın logonun kullanıldığı ve ülkemizde büyük ilgi gören bu logo kitabı verilecektir. Herkes için değerli bir kaynak olabilecek bu logo kitabı marka konusunda da önemli bilgiler içeriyor.

2.lik Ödülü:

Geçtiğimiz aylarda Photoshop Magazin'e abone olan herkese dağıtılan ve yine herkesçe büyük ilgi gören yetkili Adobe Photoshop CS3 kitabı 2. olan yarışmacımıza verilecektir.

3.lük Ödülü:

Ülkemizde tipografinin önemini anlatan kitapların az olduğunu düşünürsek batıda ve ülkemizdeki sayısal harf/font tasarımcılarını biraraya getiren bu kitap tasarımla uğraşan herkeş için değerli bir kaynak niteliğinde olup yarışmada 3. olan kişiye verilecektir.

Silinmiş Hesap

Arkadaşlar benim fikrimi soracak olursanız gerçekten şimdiye kadar verilen hediyeler içinde en önemli yer tutabilecek ödüller diye düşünüyorum. Hepside arşivlerimizde bulunması gereken birbirinden güzel ve yararlı kaynaklar...

Tekrardan herkese başarılar dilerim, iyi çalışmalar...

Silinmiş Hesap
bence de doğukan katılıyorum sana.
herkese başarılar kolay gelee...

ezqi
Bu yarışmada eminim oldukça kaliteli ve eğlenceli çalışmalar ortaya çıkacaktır. Şimdiden herkese başarılar diliyorum...

grafress
Hediyerler cok güzel.basarılı bir tercih olmus.Kazanan arkadasa şimdiden diyim bu hediyelerialarak çok sanslı:)basarılar herkeze

musabben
Bol gollü maç için marstan futbolcu...Evet bu yarışma çok hoşuma gitti hemen bir tane yaptım...ilk kez böle bişi yaptım ..eğlenceli ve çok kolay... ama size bir sorum var orjinal eller sizce hangisi

musabben2008-03-01 01:11:31

art_his61
2 ve 3:)

kocc
bence  1 ve 4

Silinmiş Hesap

Tabiki 1-3. Kesim yapmadan önce seçiliyken ctrl+alt+d ile featherdan 1-2 değer verirsen keskinlikler kaybolacaktır.

musabben
yarın cevabı yazayim .. farklı cevapların gelmesi beni mutlu etti... nededinini anladınz siz! :)

graphixxx
musab yaz artık su cevabı çok merak ettim

musabben
cevabı değilde başka bişey diyeyim ozaman yukarıdaki ccevapların hiç biri değil hehe..

graphixxx
anam sen burdamıydın bende bugün pm yi ben açtım sanıodum hadı bana özel    mesaj at söle falla kimseye sölemem

mesutanar
2 ve 3 :) konu çok güzel, katılacak herkese başarılar ;)

graphixxx
peki hangisi gerçek top bunu bilin bakalım

mesutanar
kuzeydoğudaki

mesutanar
bu arada musabben orjinal eller ayırt edilemediğine göre çalışman başarılı olmuş, tebrikler :)

musabben

püüüü size .... Tongue m.anar  teşekkür ettim iltifatın için.. ben umutluyum pmagazinden biri bence bunu bilecek...

mesutanar
geriye sadece 2 ve 4 kalıyo, 3 ve 4 le 1 ve 2 olamıcağına göre :)

« önceki 1 2 3 4 5 6 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: