Photoshop Magazin

PM Forum » Yarışmalarımız » Foto Manipülasyon Yarışmaları

« önceki 1 2 3 4 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

Herkes Gogo Manipülasyon Yarışmasına

Silinmiş Hesap

Gogo Manipülasyon Yarışması

Yarışma Adı :  Gogo

Yarışma Konusu:
Görselde görülen multimedia player'ı dileğiniz şekilde manipüle edip, istediğiniz görselleri yaratabilirsiniz. Orijinal dosyayı yukarıdaki İndirmek İçin Tıklayınız linkine basarak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Kurul üyeleri yarışma ile ilgili her türlü soruyu sizlere forumdan yarışma ile ilgili açılan topik üzerinden yanıtlayacaklardır.

Önemli Not (Mutlaka Okuyun):
Görselde görülen multimedia player'ı dileğiniz şekilde manipüle ederken kesinlikle yazı kullanılmayacaktır. Yarışma için hazırladığınız çalışmaları maksimum 500 kb. boyutunda yükleyebilirsiniz. Buradaki oylamalar yarışma kurulunun seçimlerinde etkili olmamakla beraber topluluğun kendi seçimi olarak kabul edilmektedir.
Yarışma sonuçları 1 Mart 2008 günü TRT 2'de yayınlanan Bilişim Rüzgarı adlı programda açıklanacaktır.

Yarışma Kurulu:
Yarışma kurulu Photoshop Magazin üyeleri tarafından belirlenmiş ve tamamen özgür Photoshop Magazin'den özerk olarak gönüllü olarak görev yapmaktadır. Alfabetik sıraya göre yarışma kurulu, Doğukan Aksu (dogukan), Ezqi (Ezgi), Murat Demir (Muratdemir). Kurul üyelerinin takma isimlerine tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz.

Lütfen kesinlikle tipografik öge kullanmayınız...

Yarışmalarımızdaki dikkate alınan kriterler

çalışma üzerindeki özgünlük
çalışma üzerindeki titizlik
ve çalışmanın insanlar üzerinde bıraktığı etkidir.

Şimdiden herkese başarılar dileriz. 

YARIŞMA ANASAYFASI

YARIŞMA KURALLARI

PMJüri

doğukan2008-02-02 23:13:38

concon
Herkeze Başarılar...

phoneix
dud duru duu duduu....

yarışma çoktan başlamıştır arkadaşlar,

herkese başarılar...

Clap

megatron
Güzel çalışmalar var

Silinmiş Hesap

Arkadaşlar bu konu altında yarışmalara katılanlar varsa çalışmalarını buradanda bizlerle  paylaşabilirler.  Önceki yarışmalarımızda  buradada çalışmalar paylaşılırdı o yüzden kimse çekinmesin buradanda görelim, yorumlayalım.

concon

mesutanar

exedesign
arkadaşlar dikkatsizsem mazur görün beni
bu yarışmalarda oylamalar sadece kullanıcılar tarafından mı yapılıyor yani
sonuçta kurulun hiçmi sözü geçmiyor?
bunu merak ettim çünkü bazen daha iyi işler kazanması gerekirken ne tasarımdan bi haber nede konudan bi haber tasarımlar kazanabiliyor
eğer düşündüğüm gibi ise ben oylamanın haklı ancak oylayanların baya bi bilgilenmesini isterim :)
doğukan2008-02-06 22:43:07

concon
dostum..oylamanın hiçbir önemi yok..yarışma bitiminde yarışma kurulu dereceye giren çalışmaları belirliyor...

exedesign
tamam şimdi içim rahat :) teşşekkür ederim doğukan2008-02-06 22:42:15

Silinmiş Hesap
hımm, denemekte fayda var, kafamda biranda şimşekler çaktı :)

Silinmiş Hesap

Arkadaşlar dediğim gibi yarışmaya katılmış olduğunuz çalışmalarınızı buradanda paylaşabilirsiniz.
Tekrardan görüşmek üzere, başarılar...

engin23

Değişik bir fikir olduğunu düşünüyorum.
doğukan2008-02-11 19:09:19

bloodorbloom
monitör gogonun ekranınn renginde
cdler gogonun tuş takımının deseninde
klavye ve monitörün gövdesi gogonun metalik dokusuna sahip
sadece farenin üzerinde gogodan bir parça yok o tamamen logitechin dizaynı LOL

Silinmiş Hesap

Yarışma 25.02.2008 tarihine kadar devam etmekte arkadaşlar, varsa çalışmalarınız paylaşabilirsiniz.

Silinmiş Hesap
ben eski bir telefon yapmıştım. Yarışmaya katıldığım resmi eskittim ve yanlışlıkla küçük pixelde yükledim ve çok kötü bir görüntü oldu. malesef son hakkım olduğu için de yenisini ekleyemedim...
yarışmadaki çalışmamın gerçek hali budur.

silenthill2008-02-14 10:05:31

Silinmiş Hesap

Eklenmiş olan çalışmanın ebadı 241x403px olmuş ama psdleri sizde olduktan sonra değerlendirmelerde farketmeyecektir ebad.

Silinmiş Hesap
Ama görsel açıdan pek net bir görüntü çıkmadı yarışma sayfasında. Yinede aydınlattığınız için teşekkürler. Bende boşa gitti diyordum çalışma... İçim ferahladı bi anda. :)

veniero
silenthill bence yarışmadaki en iyi görsel sizin eski telefonunuz. derece alırsınız diye düşünüyorum bir aksilik olmazsa.

benim aklıma surf gelmişti ama arkadaşın biri uygulamış bu fikri, ama iyi bir çalışma değildi pek. aynı fikri de başka şekilde olsa da uygulamaya cesaret edemedim açıkcası, surf fikrine yazık oldu :)

concon

« önceki 1 2 3 4 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: