Photoshop Magazin

PM Forum » Yarışmalarımız » Foto Manipülasyon Yarışmaları

Cevapla Önce yenileri göster

Foto Manipülasyon Yarışmaları Görsel Seçimi

Silinmiş Hesap
Merhaba arkadaşlar uzun uzuzn upuzun bi aradan sonra ilk kez forma konu actım.. Bilmem nekadar gerekli bi insanım bu forma ama kendimce daha iyi olmalı dediğim bi konuyu beyan edip gidicem belki hadiim değil ama (nedemek haddim değil sende bu flatformun yaklaşık 2 senelik üyesisin) diye engelliyemedim kendimi.

Foto Manipülasyon Yarışmaları bir şekilde yapılıyor düzenleniyor hatta kazanılıyor ama ben görseli secen arkadaş ve veya arkadaşlardan daha üretkenliğe açık görsel seçmelerini öneririm.Sınırları biraz daha zorlamak bukadar zor olmamalı.. Daha verimli, daha canlı, cıvıl vıvıl zevk veren ilhan getiren görsellerle görüşmek üzere...

Sevgiler

Embarrassed

Silinmiş Hesap

Ne gibi bir değişiklik düşünülebilir ama eskisi gibi bizler tarafından tek parça arka fonu olmayan objeler seçilebilir diye düşünüyorum. Ayrıca neden senin haddine olmasın Songülcüm. Sonuçta bu yarışmaların bu sitenin amacı bizlere değil mi?

Silinmiş Hesap
doğukancım öncelikle bişey söylemek istiyorum senin atına ne oldu...!
evet fonu olmayan tek parça objeler bencede daha mantıkla olur..

ademdemir
pinkdaisy doğukancım öncelikle bişey söylemek istiyorum senin atına ne oldu...!
evet fonu olmayan tek parça objeler bencede daha mantıkla olur..

fonu olmayan tek parça objeler düşüncesine katılmıyorum, kimi zaman tek obje, kimi zaman bir grup kimi zaman da fonu olan bir obje kullanılabilir. İnsanın aklına her durumda farklı manipülasyon fikirleri geliyor ve bana göre böyle daha eğlenceli oluyor. Bazen mekanik bir obje, bazen de sevimli bir hayvan :) Cümleyi tam toparlayamamış olabilirim ama bu konuda bir değişikliğe gidilmesine sıcak bakmıyorum.

Ayrıca Doğukan'ın atı sanırım şaha kalkmış :)

SevgilerSmile

Silinmiş Hesap
İyi de zaten görseli jüri seçmiyor mu?  Yani Doğukanlar. O zaman jüri alternatif görselleri versin oylansınnnn. Hangisi seçilirse onu yarışma görseli yapsınlar. Ama kolay görselden anlaşılan nedir?????

Yani herkes aynı şeyi mi anlar ? Kolay nedir tam olarak?

Silinmiş Hesap

Altarnetif görseller bir zamanlar benimde aklıma gelmişti ama bu seferde yarışma öncesi bir keşme keş bir durum söz konusu olacaktır. Düşünün ki sadece bizler yokuz bu ortamda yüzlerce hatta binlerce üye var. Herkesin görüşüne sunmak elbette güzel birşey olur ama ben yinede herzaman ki gibi yarışmanın start almasıyla verilen süpriz görsellerden yanayım.

ademdemir
doğukan  
Altarnetif görseller bir zamanlar benimde aklıma gelmişti ama bu seferde yarışma öncesi bir keşme keş bir durum söz konusu olacaktır. Düşünün ki sadece bizler yokuz bu ortamda yüzlerce hatta binlerce üye var. Herkesin görüşüne sunmak elbette güzel birşey olur ama ben yinede herzaman ki gibi yarışmanın start almasıyla verilen süpriz görsellerden yanayım.

Katılıyorum.

Şuan Bu Başlığı Gezenler: