Photoshop Magazin

PM Forum » Grafik Programları » Video ve ses işleme programları

Cevapla Önce yenileri göster

dosyalarımı geri kurtarmak istiyorum...

emaile

Arkadaşlar yanlışlıkla çok önemli bir çalışmamı bilgisayardan silmişim ve geri kurtarmak istiyorum bu konuda bildiğiniz program varmı Yardımalrınızı bekliyorum Herkese Çok Teşekkür Ediyorum Şimdiden

goblin
e erkan bana direkt sorsaydın ya...easy recovery işini görebilir sanırım..

Silinmiş Hesap
slm cok kotu bir durum gercekten gecenlerde  benım de basıma gelen bır olay... ama care olarak sanırım format gerekecek daha sonra da easy recovery denılen program yardımıyla da ancak bılgılerını kurtarabılırsın... sımdıden bol sans...

emaile
goblin e erkan bana direkt sorsaydın ya...easy recovery işini görebilir sanırım.. 

easy recovery denedim dosyayı alıyom ama çalışmıyo dosya hata veriyo

Silinmiş Hesap
http://www.photoshopmagazin.com/forum/forum_posts.asp?TID=2676&KW=

emaile
Arkadaşlar ilgi ve yardımlarınızdan  dolayı teşekkür ederim dosyayı geri aldım

webdesigner_zeliha
sistem geri yükle den de yapabilirsin diyecektim ama halletmişsin.

Silinmiş Hesap
yanlışım varsa düzeltin.... sistem geri yükleme sadece c sürücüsündeki silinen dosyaları gelir almaya yarıyor... misal diğer sürücüdeyse dosya istediğin kadar al sistemi geri işe yaramıyor... ama verdiğim linkteki programı ben kullanmıştım... tüm sürücüleri kurtarıyor... ha tabi dört dörtlük diiil, eğer çok eskiden silinmiş bi dosyaysa tahribat oluyo o kısmı ayrı:)

webdesigner_zeliha
goncacicek21 yanlışım varsa düzeltin.... sistem geri yükleme sadece c sürücüsündeki silinen dosyaları gelir almaya yarıyor... misal diğer sürücüdeyse dosya istediğin kadar al sistemi geri işe yaramıyor... ama verdiğim linkteki programı ben kullanmıştım... tüm sürücüleri kurtarıyor... ha tabi dört dörtlük diiil, eğer çok eskiden silinmiş bi dosyaysa tahribat oluyo o kısmı ayrı:) 

bende şöyle biliyorum, sistem geri yükleme için belirtilmiş olan sürücüler hangisi ise onlrı geri yükleme yapıyor,sadece c seçeneği var ise sadece c yi yükler.(ekranlarla göstermek isterdim ama anck akşam eve gittiğimde anlatabilrim görsel olarak)

dediğin doğru aslında genel kullanım olarak c sistem geri yüklemededir.
ancak arkadaş için belki diğer sürücüleride aktiftir diyerekten geri yükleme önermiştim.Wink
easyrecovery gibi programlar daha çok kullanılan yollar tabi.

webdesigner_zeliha2008-01-09 15:18:15

Silinmiş Hesap

dediğin doğru olabilir... belki ben sürücü seçme alternatifini görememişimdir... perişan olmuştum geri getirmek için dosyalarımı... ama sadece c yi geri alabilmiştim .... belki benim beceriksizliğimdir.... bakıcam bi ara.... bulamazsam yine sana sorarım:)

webdesigner_zeliha
goncacicek21

dediğin doğru olabilir... belki ben sürücü seçme alternatifini görememişimdir... perişan olmuştum geri getirmek için dosyalarımı... ama sadece c yi geri alabilmiştim .... belki benim beceriksizliğimdir.... bakıcam bi ara.... bulamazsam yine sana sorarım:)

benmde kafam karıştı akşam eve gidince ilk olarak ona bakacağım.
nerden nasıldı burdan yazarım.
gerçi sennde dediğin gibi diğer programlar daha iyi çözümler.ama onlarda silinmiş ne var ne yoksa herşeyi kurtarıyor ya..
silip kurtulmak istediklerimiz de dahil LOLLOL

Şuan Bu Başlığı Gezenler: