Photoshop Magazin

PM Forum » Yarışmalarımız » Foto Manipülasyon Yarışmaları

« önceki 1 2 3 4 5 6 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

OKI C8800 Manipülasyon Yarışması Başladı!

kreator
Bu foto manipülasyonyarışması TRT-2'de Cumartesi günleri saat 17.15'te yayınlanan BilişimRüzgarı Programı ile Photoshop Magazin Dergisinin işbirliğiyledüzenlenmektedir. Yarışma sponsoru OKI Printing Solutions Türkiye'dir. Bu nedenle manipule edilecek görseli OKI'nin yeni ürünlerinden OKI A3Renkli Yazıcı olarak belirlendi. Görselde görülen  OKI A3 RenkliYazıcı'yı TRT, OKI ve Photoshop Magazin'in etik kurallarını gözönündebulundurarak istediğiniz şekilde manipule edebilirsiniz. Seçici Kurulüyeleri yarışma ile ilgili her türlü soruyu sizlere forumdan yarışmaile ilgili açılan topik üzerinden yanıtlayacaklardır.

Önemli Not (Mutlaka Okuyun):
Görselde görülen OKI C8800 Yazıcı'yı dileğiniz şekilde manipule ederken kesinlikle yazı, slogan vb. metin kullanılmayacaktır.Yarışma için hazırladığınız çalışmaları maksimum 500 kb. boyutundayükleyebilirsiniz. Buradaki oylamalar yarışma kurulunun seçimlerindeetkili olmamakla beraber topluluğun kendi seçimi olarak kabuledilmektedir. Yarışma sonuçları 23 Aralık Cumartesi günü saat 17.15'te TRT 2'de yayınlanan Bilişim Rüzgarı adlı programda açıklanacaktır.

concon

evet herkeze başarılar arkadaşlar...iyi çalışmalar Thumbs%20Up

musabben
decupe kolay olacak gibi..... bakalım bu makineyi mona lisanın nersenie manipüle edecekler... merak ediyorum

concon
musabben decupe kolay olacak gibi..... bakalım bu makineyi mona lisanın nersenie manipüle edecekler... merak ediyorum 

Big%20smileLOL

megatron
LOL

phoneix
bu defa bu yarışmada manipülasyon yapmak kolay olmayacak bu yüzden yapanlar kendine güvenen ve iyi birşeyler yapmaya çalışan kişiler olacaktır...

alpicom81
bir olay bu kadar güzel açıklanır.Clapsaol phonix gerçek işçilikler şimdi ortaya çıkacaktır.

Silinmiş Hesap

http://www.photoshopmagazin.com/general/contest_entry_details.asp?contestEntryID=10382

Arkadaşlar yukarıda bulunan çalışmalar gibi farklı kullanıcı hesapları alıp üst üste oy vermezseniz memnun olurum. Bu tarz hareketler üyeliğinizin ve çalışmanızın iptaline neden olacağınıda ayrıca belirtirim.
Şimdiden herkese kolay gelsin.

medusam
ben yarışmaya katılmaya çalışıyorum fakat bir türlü resmimi gönderemiyorumConfused özelliklerden sandım ilk olarak fakat tutuyor. bu gidişte yarışmaya katılamıyacağım.:(

Silinmiş Hesap

save as for web ile Türkçe karakterlerden oluşmaksızın bir isimle kaydederseniz sorunsuz bir biçimde çalışmanızı ekleyebilirsiniz.
Şimdiden başarılar dilerim...

ademdemir
Ben de ilk calismami yolladim, umarim begenilir :)  http://www.photoshopmagazin.com/general/contest_entry_details.asp?contestEntryID=10504

concon
ademdemir Ben de ilk calismami yolladim, umarim begenilir :)  http://www.photoshopmagazin.com/general/contest_entry_details.asp?contestEntryID=10504

ben beğendim dostum..çok akıllıca...

ademdemir
concon
ademdemir Ben de ilk calismami yolladim, umarim begenilir :)  http://www.photoshopmagazin.com/general/contest_entry_details.asp?contestEntryID=10504

ben beğendim dostum..çok akıllıca...  

Çok teşekkürler, beğenmene sevindim :)

Silinmiş Hesap
bende beğendim Clap

medusam
doğukan
save as for web ile Türkçe karakterlerden oluşmaksızın bir isimle kaydederseniz sorunsuz bir biçimde çalışmanızı ekleyebilirsiniz.
Şimdiden başarılar dilerim...

Yardımınız için sağolunSmile Resmi gönderebildim en sonunda. Adı üzerinde AMATÖRce birşey fakat yine de çalışmamı paylaşmak güzel birşey.

Silinmiş Hesap
hadi hayırlı olsun yeni yarışmanız umarım eğlenceli geçer. Smile

ayaca

arkadaşlar bu yarışmanın sonucu ne zaman açıklanacak...

muratdemir
yarisma sonuclari once trt den aciklanacak

ayaca
arkadaşlar hala sonuç açıklanmadımı bide açıklanan sonuçlar sitenin neresinde açıklanıyor şimdiden teşekkürler

concon
ayaca arkadaşlar hala sonuç açıklanmadımı bide açıklanan sonuçlar sitenin neresinde açıklanıyor şimdiden teşekkürler 

hem burda hemde yarışmalar sayfasında açıklanır arkadaşım...

« önceki 1 2 3 4 5 6 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: