Photoshop Magazin

PM Forum » Yarışmalarımız » Foto Manipülasyon Yarışmaları

« önceki 1 2 3 4 5 6 7 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

Modifiye Yarışması ve Sonuçları...

kreator
Photoshop Magazin Otomobil Modifiye yarışması  26 Kasım 2007 tarihi itibari ile başlamış bulunmaktadır. Yarışmanın görseli ise  1972 model Volkswagen Polo.

Görselde görülen Otomobil'i dileğiniz şekilde manipule ederken kesinlikle yazı kullanılmayacaktır.Yarışma için hazırladığınız çalışmaları maksimum 500 kb. boyutundayükleyebilirsiniz. Buradaki oylamalar yarışma kurulunun seçimlerindeetkili olmamakla beraber topluluğun kendi seçimi olarak kabuledilmektedir.

Yarışmaya katılan herkese fikri hakların korunmasında ülkemizde öncü olan Tasdix'in uyguladığı internet üzerinde bilgi, yazı, fotoğraf yada diğer üretilen sanatsal türlerin korunmasını sağlayan Tasdix kontör kodu gönderilecektir.

Daha fazla bilgi ve katılım için : YARIŞMA ANASAYFASI

kreator2007-11-26 11:09:31

megatron
Clap  bu yarışma çok zevkli olcak gibi

concon
evet ama bence herkez modifiye yapıcak...

alexdesouza
bu sefer kolay bir görsel var. Çok çekişmeli olacak Approve

raif_jr
concon evet ama bence herkez modifiye yapıcak... 

e tamam yarışmanın adıda otomobil modifiye zaten Smile

bi açıklama getirilirse sevinirim her şekilde manipüle serbestmi yoksa sadece araç modifiyemi edilecek?

Silinmiş Hesap

[Quote]
e tamam yarışmanın adıda otomobil modifiye zaten Smile

bi açıklama getirilirse sevinirim her şekilde manipüle serbestmi yoksa sadece araç modifiyemi edilecek?[/Quote]

Arkadaşlar verilen görsel üzerinde dini, siyasi uygulamalara yönelik mesajlar içeren uygulamalar dışında  her türlü manipülasyon serbesttir.
Yalnız hala çalışmalarda tipografi kullanılmayacak diye altı çizilmesine rağmen halen tipografik ögeler kullanılıyor. O yüzden çalışmalarınızın değerlendirmeye alınmasını istiyorsanız lütfen sadece sizden istenileni yapınız.
Şimdiden herkese iyi çalışmalar, başarılar.

sesil
arkadaşalr ben bu konuda acemiyim ilk defa yerışmaya katılıyorum yanlış bir resimle katıldığımız zaman o resmi silemiyormuyuz...

Silinmiş Hesap

sesil arkadaşalr ben bu konuda acemiyim ilk defa yerışmaya katılıyorum yanlışbir resimle katıldığımız zaman o resmi silemiyormuyuz...[/Quote]

Malsef silinemiyor. Her ne kadar online internet üzerinden düzenlenen bir yarışma olsada son derece kurallar diğer yarışmalarla aynı şekilde, belirli kriterlere göre düzenleniyor ve değerlendiriliyordur.

alicandemir
Peki herkes sadece 1 çalışma ile mi katılabiliyor??? Bende mesela 2 3 tane var ama henüz eklemedim. eğer hepsiyle beraber yarışabiliyorsam güzel birşey.

phoneix
alicandemir Peki herkes sadece 1 çalışma ile mi katılabiliyor??? Bende mesela 2 3 tane var ama henüz eklemedim. eğer hepsiyle beraber yarışabiliyorsam güzel birşey. 

birden fazla farklı modifiye çalışmaları yaptıysan yarışma bölümüne ekleyebilirsin tabi ( =

alicandemir
ekledim ben çalışmalarımı problem yokta. hani puan veriyorlar çalışmama ben nasıl görebilirim verilen puanları yada puan ortalamasını?? görebiliyormuyuz bunu?

darkangel
Bu yarışma harika!

phoneix
alicandemir ekledim ben çalışmalarımı problem yokta. hani puan veriyorlar çalışmama ben nasıl görebilirim verilen puanları yada puan ortalamasını?? görebiliyormuyuz bunu? 

Modifiye yarışmasında kullanıcıların vermiş olduğu puanları http://www.photoshopmagazin.com/general/webliya.asp?contestID=2944 adresinden görebilirsin ama yarışma sonuçlarını tabiki jüri üyelerimiz belirleyecektir.

Başarılar...

darkangel
alican demir puanlarına yüklediğin görsele tıklayarak ulaşıyorsun ve kaç puan aldığın görselin hemen yukarısında yazıyor.Ayrıca aldığın puan hiç önemli değil.Çünkü puana göre seçilmiyor çalışmalar.Dereceye giren çalışmaları puan dışında bırakılarak jüri seçiyor.

alicandemir
jurinin seçim yaptığını biliyorum bu puanlarında etkili olmadığını biliyorum. fakat işte ben görsele tıklayınca yukarıda yazıyor diyo 14 kişi oy kullanmıştır ama ne oy kullanmış göremedim... tarifinize görebir daha inceleyim teşekkürler...

tcoalngsau
modlara sesleniyorum..ben neden çalışmamı ekleyemiyorum..hata oluştu diyor sürekli..zaman kaybediyorum bu yüzden..umarım pm ile yardımcı olursunuz..bekliyorum..

Silinmiş Hesap

[Quote]modlara sesleniyorum..ben neden çalışmamı ekleyemiyorum..hata oluştudiyor sürekli..zaman kaybediyorum bu yüzden..umarım pm ile yardımcıolursunuz..bekliyorum..[/Quote]

Çalışmanın isiminde Türkçe karakterler olmayacak. 500 kb ve üzeri olmayacak. Ve save as for web ile kaydedilmiş jpeg uzantılı olmalıdır.

tcoalngsau
ok tşkler..tekrar denicem..

Silinmiş Hesap

Kurallara uygun olmayan çalışmaların altına uyarılar yazılmıştır arkadaşlar şimdiden bilginize sunarım.
Sonrasında umarım kimse ben bilmiyordum, ben duymadıydım uyazı kullanmıyacağını diye yakınmasın. Halbuki 5 dk ayırılarak okunulsa kurallar saatler harcanan çalışmalar hiçe gitmeyecek.

ceewm
arkadaşlar merhabalar öncelikle...

siteye yeni üye oldum ve ilk çalışmamı gönderdim.bu yarışmaya birden fazla çalışma ile katılabiliyormuyuz yoksa herkez tek çalışmamı gönderiyor.şimdiden teşekürler :)

« önceki 1 2 3 4 5 6 7 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: