Photoshop Magazin

PM Forum » Yarışmalarımız » Foto Manipülasyon Yarışmaları

« önceki 1 2 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

Neden devamını getiripte kapaktada ses getirmeyelm

Silinmiş Hesap

Öncelikle merhaba arkadaşlar,
Uzun zamandır ara ara konuları takip etmekteyim öncelikle bu yüzden sizlerden özür diliyorum ve böylelikle buradan da marjinal yani Seda arkadaşımıza böyle büyük bir başlangıca öncülük ettiği için teşekkür ediyorum. Ve tabi sonrasında da sevgili PM üyeleri, arkadaşlarımın desteği ve PM'in duyarlılığınıda unutmadan buna ekliyorum. 
Ve uzatmadan da konuya dönmek istiyorum. Başlıktanda anlaşılacağı üzere Neden devamını getiripte kapakta da ses getirmeyelim? dedim. Sonuçta bu yarışma tamamen ödül, ya da zorunluluk göstermeksizin tamamen milli duyarlılığımıza bağlı kalaraktan başlatılmış bir yarışma. Ve neden böyle bir yarışma sonrasında en iyi olanını dergimize PM'e kapak yaparaktanda bunu basılı yayında da bizde varız diyerekten neden bir adım önde olmayalım? Neden böyle zor günler geçiren ülkemize, şehit ailelerimize, bayrağımıza, mehmetçiklerimize ve en önemliside ülkemize Atamızın evlatları olaraktan dergimizin kapağından destek vermeyelim diyorum...

Tabi bu şuan için aklıma gelmiş bir şey. Sizce de böyle bir destek iyi olmazmıydı? Üzerinde Kırmızı al yıldız bayrağımızı temsil eden güzel bir tasarım?

*Aralarda devrik cümleler kurmuş olabilrim kusuruma bakmayın. Şu kelimeleri yazarken bile insanın tüyleri ürperiyor. :(

Tekrardan bu konuda hassasiyetli olan herkese ve PM'e teşekkürlerimi sunarım.

zuzum

Merhaba Doğukan sözlerine katılıyorum. Türkiyemiz şu an bu konuda oldukça  hassas bir noktadayken dergimizde ay yıldızlı bayrağımızla bir destek ,çok güzel olur.. Bence bu gerekli.

alpicom81
sana yürekten katılıyorum doğukan. yeterince tepkimiz hislermiz dile getirdiğimize inanıyorum ama türkiyenin ne kadar güçlü ve bağlı olduğunu bir nebzede olsa burdan gestermek  inan çok güzel ve onur verici birşey olur ben sonuna kadar bunu destekliyorum. tüm PM üyeleride ne kadar hassas olduğunu göstereceklerine inanıyorum.saygılar..

Silinmiş Hesap
Valla Doğukan sana katılıyorum. Ama kapak olacak güzel çalışmalar gelmiyor. Bende yapamıyorum. Ama çok isterim doğrusu.

Silinmiş Hesap

Gelir, gelir ben eminim geleceğine. En azından ben bile kendimce sadece 1 tane yapmayı düşünüyorum. Slogan, siyasi görüş içermeyen sadece içerisinde millet ve bayrak sevgisini besleyen bir çalışma olabilir bu diye düşünüyorum. :)

alpicom81
bence şahane çalışmalar çıkar.yeterki böle bişey başlasın

Silinmiş Hesap

Evet haklısınız. Ben umutluyum bu yarışmadan. Hatta bu yarışma aslında bizim aramızda olan bir yarışma bile değil. Bu bize karşı olanlarla bizim aramızda olan bir yarışma. Ve sonunda galip gelecekte tabiki bizleriz.

Silinmiş Hesap
bence bu yarışmaya katılım diğerlerine nazaran daha az olmasının sebebi insanların çekiniyor olması olabilir... ben misal kendi adıma böyle bişey yaşadığımı gönül rahatlığyla söyleyebilirim... bayrağı veya Atatürk'ü deforme etme korkusu var ayrıca çok hassasiyet isteyen bi konu yeterince iyi bi çalışma olmadıktan sonra atmaya çekinirim. ben de bir çalışma yolladım ama devamını getiremedim.. ama çok yetenekli arkadaşlarımız var bu yarışmadan çok kaliteli çok özgün çalışmalar çıkabileceğine inanıyorum ve dergi kapağı konusu benim de aklımdan geçmişti... önümüzdeki sayıyı bu yarışmadan bi görselle süslenmiş olarak görmeyi çok isterim

creaziz

creaziz
Bu sabah yaptığım vektörel çalışma.

Silinmiş Hesap

Güzel bir çalışma olmuş Aziz emeğine sağlık. Bende eğerki bu hafta içerisinde kafamda bir şeyler oluşturabilirsem vektörel olarak çalışmayı düşünüyorum. Bakalım neler çıkacak. :)

creaziz
Teşkkürler doğukan.
Aynı hassasiyeti taşıyan diğer tüm arkadaşların da; konu ile ilgili yapmış oldukları çalışmaları, merakla bekliyorum.

raif_jr

buda benden olsun umarım beğenirsiniz

elenderin
Clap

concon
güzel olmuş...

Silinmiş Hesap
arkadaşlar cumhuriyet bayrak yarışmasına attıgım çalışmada ufak bi katmanlarda karışma olmuş hata var düzeltme düzeltilmiyo. sorunu hallettiğim çalışmayı eklesem aynı çalışma die silincek çalışmada kenardaki beyaz sağlı sollu iç ışıkta kayma var soldaki beyazlık sağdakine ilişkin daha fazla napcam ölemi kalcak bi fikri olan varmı sorim dedim (saflıma denk geldi üf yaw)

altta soldaki eklenmiş olan sağdaki düzeltilmiş olan pek bi fark yok ama takıldım yani

doğukan2007-10-27 18:27:39

Silinmiş Hesap

Çalışmaları arkadaşalar lütfen PM sunucusuna yükleyeyiniz. Ve 3 çalışma hakkınız olduğunu ve eklenen çalışmaların değiştirilmesi gibi hakkınızın olmadığını tekrardan hatırlatırım.

Silinmiş Hesap
ya ben buraya çalışmamı ekledim baktım herkez koymuş neden kaldırıldı anlamadım Ouch

Silinmiş Hesap

takimx ya ben buraya çalışmamı ekledim baktım herkes koymuş neden kaldırıldı anlamadım Ouch [/Quote]

Tekrardan ekle kimse durduk yere kaldırmaz bence.

Silinmiş Hesap

Bu arada çalışmalarda öte ben bu kapak konusunda destek bekliyordum açıkcası ama sanırsam çalışmaların geliyor olması bile bune destek oluyor. :)

« önceki 1 2 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: