Photoshop Magazin

PM Forum » Photoshop » Plug-ins

Cevapla Önce yenileri göster

kaynak site

asen
www.psdland.com web sitesinde çok kaliteli brush action ve styls bulabilirsiniz.ancak site arapca ve üyelik gerektiriyor.üyelik çok kolay:sağ taraftaki uzun yazıyı tıklayın ve mail adresinizi sifrenizi girin ve mailinize gelen onay linkini tıkladıktan sonra üye olup download yapabilirsiniz,tüm filtreler serialleriyle birlikte indiriliyor,güzel bir site.tavsiye ederim.kolay gelsin herkese.

ahmetkayikci
paylasimin icin cok tesekkur ederim boyle seyler lazim oluyo eger sitenin ingilizceye gecis yeri varsa onuda ben anlatirim biraz olsun arapcam var Smile

gabriel
hiçbişi annamadım:)

malibaytr
arapça bilmek gerekiyor gibi gibi  Cool

sunwalker
scrool bıle solda yav :) ama arkadaslar php sayfaların adreslerınden buluyorum ben ne oldugunu dosyaların ısımlerı ıngılızce deneyebılırsınız sızde

altimod
teşekkürler.. biraz plug in e ihtiyacım vardı son günlerde tıkandı tasarım beynim...

Silinmiş Hesap
altimod teþekkürler.. biraz plug in e ihtiyacým vardý son günlerde týkandý tasarým beynim... 

+1

dzayn
Teşekkürler paylaşımın için.

vito_corleone
wayy be üye olurken bile sağdan sola doğru yazıyoruz ama soldan sağa doğru okuyoruz :)

no_stop
sitenin english versionu yok mu site güzel bir seye benziyor

Silinmiş Hesap
ahahah

Scroll barda solda dikkat ettinizmi ? :)

nsk
asen www.psdland.com web sitesinde çok kaliteli brush action ve styls bulabilirsiniz.ancak site arapca ve üyelik gerektiriyor.üyelik çok kolay:sağ taraftaki uzun yazıyı tıklayın ve mail adresinizi sifrenizi girin ve mailinize gelen onay linkini tıkladıktan sonra üye olup download yapabilirsiniz,tüm filtreler serialleriyle birlikte indiriliyor,güzel bir site.tavsiye ederim.kolay gelsin herkese. 

Arap Olması fark Etmez ;) Eline Sağlık Bakarız Şimdi Ne Va Ne Yoq ;)

Şuan Bu Başlığı Gezenler: