Photoshop Magazin

PM Forum » Atölye » Çizgi Film, Animasyon

« önceki 1 2 sonraki »

Cevapla Önce eskileri göster

Ben Öğremek İstiyorum!

moonrock
bi de flashı yalayıp yutarsan yapmak istediklerini yapabilirsin.

pg1

Selam Arkadaşlar!

bir süredir sizleri gizliden gizliye takip etmeye çalışıyordum Cool

Ben okullu değilim, -sanırım buradaki çoğunluk okullu :)- ve ben alaylı da değilim henüz :) 4 senelik bir geçmişim var Photoshop, QXP ve Freehand ile çalışmalarda bulunmuştum özel bir şirkette çalışırken. Onlar benim başlangıç noktamdı, şimdi sıçrıyorum!

DİKKAT!

Çizgi animasyona geçmek istiyorum.

Dolayısıyla Ben Öğrenmek İstiyorum ExclamationNeler yapmalıyım bu konuyla ilgilenen arkadaşlardan bilgi istiyorum. Hangi kitapları yutmalıyım neler çalışmalıyım?

Kendimi şöyle geliştiriyorum, belki anlatırsam daha açıklayıcı olur;

Var olan çizimimi geliştiriyorum. Yani bilgisayar karşısına oturmadan önce ne yapmak istediğim bilmek adına elimi kuvvetlendiriyorum. Bu yaptığım herhalde doğrudurConfused Yönlendirici bir kitap aldım çizim ile ilgili, hem ona çalışıyorum hem de konusuna göre yaratıcılığımı pekiştiriyorum.

Ama çizim konusundan sonra ki yolumun ne olduğu konusunda bilgisizim. Kitabı yuttuktan ve hayalgücümü de geliştirdikten sonra herhalde ufak animasyonlarla başlayacağım -gerçi bir animasyon yaptım ama taş devri öncesi metodla! kağıtları alt alta koyup bir hareketi adım adım çizip sonra onu oynatmak tan bahsediyorumEmbarrassed-

İşte böyle! Durum budur..

Cevaplarınızı bekliyorumTongue

« önceki 1 2 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: