Photoshop Magazin

PM Forum » Seri ilanlar » İş Arıyorum

Cevapla Önce yenileri göster

Profesyonel Dekupe & Rötuş

elifatih01

Reklam Ajanslarının ve Masaüstü Yayıncılık ile uğraşan firmaların en büyük sıkıntıları olan dekupe işleri artık sorun olmaktan çıktı....Dekupe işlerinizi bize verin biz yapalım siz diğer işleriniden geri kalmayın zamandan kazanın...Fotoğraf stüdyosunda online shop için fotoğrafı çekilen ürünlerin veya düğün,nişan,sünnet vs.fotoğrafların dekupe ve rötuşlarını biz ilgilenelim...Hızlı ve Aktif çalışan personellerimiz ile istediğiniz zaman işinizi teslim alabilirsiniz...Fiyatlarımız çok uygun bedava denecek kadar uygundur fiyatlarımız...Görüşmek isteyenler: [email protected] adresi ile irtibata geçebilirler....

megathone

bi siz eksiktiniz tam oldu şimdi..

kocc

Adamlar piyasada açiklik bulur bulmaz hemen dolduruyorlar , bizse agzimiz açik piyasadaki gözü açiklari izliyoruz... 

mustafa_levent
mustafa_levent tarafından 15-05-2012 tarihinde güncellenmiştir

dekupe yapamayan tasarımcı olmaz, bilmiyosan öğreneceksin eski ps sürümlerinde deküpe işlemi çok vakit alırdı şimdiki sürümlerle bu işi çocuk oyuncağına çevirdiler artık çok detaylı dekupeleri dakikalar içinde halledebiliyoruz hala daha yapamıyorum parayla yaptırıcam diyenler varsa pes yani!  bu işi bırakıp gitsinler şurdan ya! kızdım bak şimdi iyimi

bydavsan

o değilde

okadar az paraya ihtiyacım varki hiç vermeseniz bile yetiyor:))

Şaka şuyana yeni eski sürüm hiç fark etmiyor. Eğer temiz bir dekopaj isteniyorsa oturuup bıdık bıdık çalışılması gerek e tabi elin hızlılığına da bağlı. Konuyu açan arkidişe başarı ve bereket dilerimKOLAY GELSİN

Şuan Bu Başlığı Gezenler: