Photoshop Magazin

PM Forum » Atölye » Illüstrasyon

Cevapla Önce yenileri göster

Oyunumuza konsept çizimci alınacaktır

zodiak2009

Merhaba arkadaşlar yeni bir oyun projesi için ilk adımımızı attık yine, 3 kişi ile oyunu geliştirmekteyiz içeriğinden bahsedecek olursak ;Oyunumuzun konusu Osmanlı devletini kapsayan sonsuz bir oyun, Oyunumuz online oyun olma niteliğinide taşımaktadır. Ve oyunumuz web üzerinden oynanacaktır oyunumuzu bilgisayarınıza indrmeyede gerek kalmayacaktır bir üyelik alarak oyuna giriş yapabileceksiniz. Bu oyun projesi ve sistemi dünyada denenmemiştir. Oyunun gelişiminden söz ödecek olurksak oyunumuzu şuandan 3 kişi geliştiriyoruz 1 programcı 2 modelcidir programcımız şuanda oyunun algoritmesini bitirmek üzere algoritma oyuna aynı anda 200-300 bin kişinin girmesini sağlayan sistemdir oyunumuzda şuanda konsep tasarımcısına ihtiyaç duyulmaktadır. Profesyonel olarak ekibimizde konsep tasarımcısı olarak gönüllü çalışmak isteyen kişiler konu altna yazabilirler..

cizik

profosyönel sayılmam ama ben yardım etmek istrim tabi yapabilirsem 

zodiak2009

Msn adresimi buraya yazayım beni ekleyin arkadaşlar ekibe gelmek isteyenler.

; [email protected]

zodiak2009

Güncel/////////////

Silinmiş Hesap
pandora outletPandora SetsPandora Sets onlinePandora Sets outletCheap Pandora Sets.Every of what exactly available to help with making your cool little device even chilly than previous to.ipod nano Auto AccessoryIn this era, people love kid control the actual music they hear if they are while on the road.Until just, you helpful to should have an costly CD gamer and an array of CDs with you so that you can listen to what you may want, as soon as you want.Then again, now you will find a good iPod van accessory and an mp3 player Nano family car accessory to lead you to listen to your portable gadget as you drive.If you happen to get a great iPod FM transmitter not to mention accessory, you can hook your own iPod up to device that will enable you to transmit a signal detectable by your car's antennae to hear your iPod busy

yukcell

Her Türlü Karakter Tasarımı yapılır (fantastik, şövalyeler vs..) [email protected] @mail adressim...

yukcell

Her Türlü Karakter Tasarımı yapılır (fantastik, şövalyeler vs..) [email protected] @mail adressim...

Şuan Bu Başlığı Gezenler: