Photoshop Magazin

PM Forum » Atölye » Dijital Grafik

Cevapla Önce yenileri göster

Splatter effect - Wallpaper.

shain
shain tarafından 18-05-2011 tarihinde güncellenmiştir

Orjinal:

Ve benim elimin değdiği düzenleme :)

Silinmiş Hesap

Fashion popart:)

HOS

heakmeat
heakmeat tarafından 19-05-2011 tarihinde güncellenmiştir

Splatter efect çalışmalarına daha çok zaman ayırman gerek sevgili kardeşim.. Çünkü bu çalışma gerçekten çok basite kaçmış.. Emeğini hafife almıyorum yanlış anlaşılmasın ama, diğer yandan resmin üzerine 2 farklı splatter brush tıklatıp buraya yüklemeseydin keşke.. Eleştirime alınma sakın.. Ancak doğru yapılan eleştiriler seni daha iyi yerlere getirir. Sevgilerimle..

grafiker986

ouww harikaaa, olmuş, eline sağlık... perfecttt... benimde okulda yaptığım resimlere mana bulurlardı ama yap diyince yapamazlardı.. :D:D 

shain

heakmeat

Splatter efect çalışmalarına daha çok zaman ayırman gerek sevgili kardeşim.. Çünkü bu çalışma gerçekten çok basite kaçmış.. Emeğini hafife almıyorum yanlış anlaşılmasın ama, diğer yandan resmin üzerine 2 farklı splatter brush tıklatıp buraya yüklemeseydin keşke.. Eleştirime alınma sakın.. Ancak doğru yapılan eleştiriler seni daha iyi yerlere getirir. Sevgilerimle..

Teşekkür ederim. Doğrusunuz, açık ve net; evet brush kullanıyorum çoğu zaman. Kendim çizerek brushlar oluşturmak için Illustrator öğrenmeye gayret ediyorum. :))
grafiker986

ouww harikaaa, olmuş, eline sağlık... perfecttt... benimde okulda yaptığım resimlere mana bulurlardı ama yap diyince yapamazlardı.. :D:D 

Teşekkür ederim. :) hehehe.
baydavsan2

Fashion popart:)

HOS

Teşekkürler. :)

Şuan Bu Başlığı Gezenler: