Photoshop Magazin

PM Forum » Photoshop » Başlangıç Photoshop Dersleri

Cevapla Önce yenileri göster

Resimdeki şekli nasıl yapabiliriz

nevbahar

merhaba ya basit bi olay biliyorum ama unutmuşum tamamen :(

yardımcı olurmusunuz  acaba eklediğim resımdekı olayı nasıl yaparım

heakmeat

Olay dediğinizi biraz açarsan yadımcı olabiliriz, zemini mi soruyorsunuz üstündeki desenimi..? yoksa üstüste gelen görüntüsünümü..?

varol
varol tarafından 09-05-2011 tarihinde güncellenmiştir

Sanırım ben yukarıdaki çalışmayı yapabilirim. Ama anlatmak çoook farklı bir konu...confused

heakmeat

varol

Sanırım ben yukarıdaki çalışmayı yapabilirim. Ama anlatmak çoook farklı bir konu...

Varol çok yaşa emi..:) 

nevbahar
heakmeat

Olay dediğinizi biraz açarsan yadımcı olabiliriz, zemini mi soruyorsunuz üstündeki desenimi..? yoksa üstüste gelen görüntüsünümü..?

zemınden bahsedıyorum yardımcı olabılırımısınız

nevbahar
varol

Sanırım ben yukarıdaki çalışmayı yapabilirim. Ama anlatmak çoook farklı bir konu...

siz anlatın kabaca ben anlarım yaa lütfenn :)

evreka

/paylasim/600/firil_firil_donen_gorselleri_photoshopda_olusturmak_photoshop_ders.html

P.M. içersinde, bu tarz bilgilere ulaşmak çok kolay..Paylaşımlar-P.shop Dersleri::

sanırım bu işini görür...

heakmeat

evreka

/paylasim/600/firil_firil_donen_gorselleri_photoshopda_olusturmak_photoshop_ders.html

P.M. içersinde, bu tarz bilgilere ulaşmak çok kolay..Paylaşımlar-P.shop Dersleri::

sanırım bu işini görür...

Ebru yine tam isabet...Tebrikler.. 

nevbahar
nevbahar tarafından 10-05-2011 tarihinde güncellenmiştir

muratdemir
sevgili dostum o seklin yeralacagı alanın 4 katı bir belge ac uzun ve kısa kenarı birbirine esit olmalı sonra onplan arka plan renklerini oradaki renk ve beyaz yap daha sonra filters>sketch>halftonepattern yapayarlarını resimdeki gibi ayarla sonra image>image rotation ile cizgileri dik hale getir sonra yine filters>distort>polar coordinates ile ikinci resimdeki gibi istediğin görüntüyü alırsın sonra gerekli kısmını croop tool ile kesip kullan yaw resimler yuklenemiyormus rtık uunutmusum dediğim gibi başla resimlere gerek olmadığını göreceksin zaten

muratdemir

muratdemir

yukledim resimfalan da tamam

hondarslan

muratdemir olayı çözmüş yardımcı daha yardımcı olacak bi şey kalmamış

Şuan Bu Başlığı Gezenler: