Photoshop Magazin

PM Forum » Yarışmalarımız » Logo Yarışmaları

Cevapla Önce yenileri göster

LOGO TASARIMI

unforgiven980

Sevgili Arkadaşlar, Yeni hizmete girecek olan şirketimizin logosunun tasarımını yaptırtmak istiyoruz. ADI : ASİST PATENT ( yardımcı , destekçi anlamı ) SLOGAN : Yeni Fikirlerin AsistanıŞİRKETİN KONUSU : Asist Patent sınai mülkiyet alanında hizmet veren bir vekillik şirketidir. Şirketin çalışma alanlarında başta markalar, patentler, tasarımlar olmak üzere coğrafi işaretler, bitki türleri ve entegre devrelerin topoğrafyaları da bulunmaktadır. Şirket bu alanlarda ön araştırma, başvuru, tescil ve başvuru sonrası normal patent ve marka vekilliği hizmetinden ayrı olarak danışmanlık hizmeti de vermektedir. Danışmanlık hizmetleri verilen ana konular; şirketlerde sınai haklar bakımından strateji oluşturma, sınai mülkiyet hakları yönetimi, marka yönetimi ve patent sistemine dayalı araştırma geliştirme sisteminin kurulmasıdır. Logomuzda öncelikle vurgulmak istediğimiz güven, tecrübe....RAKİPLER : Destek Patent- Adres Patent - Ankara Patent- Grup ofis - Dış Patent Konu ile ilgili beğenilen logoya aynı gün 100 TL havale yapılacaktır..Saygılarımla...Zafer Dindar

ademdemir

Basarilar dilerim :D

Silinmiş Hesap

aslında buna uygun bir logom var kariyer yaşam koçu die 3cü şahıslardan kulağıma gelen bir işti tasarımı yaptık gösterdik ücreti duyunca geri bastılar :) siz gönderin biz yollarız parayı dediler onada ben yanaşmadım tabi.. Üzgünüm bende iyi çalışmalar dilerim böyle yazı tura gibi geliyor bana.. :)

ademdemir

100 lira cok, paintte kendiniz de cizersiniz bir logo

sezgindesign

Ben burada değişik çalışmalar yapacağım sanıyorum

marmaraliedim

çocuğumu bulana 100 lira veriyorum, 100 lira ben sana vereyim de sen ben çocuğumu bul ........... diye bi telefon şakası vardı eskiden :D bilen bilir

megathone

Bence de 100 lira çok. Bakın yukarda logoyu paint ile çizebilecek gerizekalı arkadaşlar var..Bence 10 lira verip onlara çizdirin..Sonra da o şirketin kapısından her girdiğinizde o gerizekalı arkadaşın çizdiği logoya bakıp utanın.

Şuan Bu Başlığı Gezenler: