Photoshop Magazin

PM Forum » Yarının Ustaları » Öğrenciyim ben

Cevapla Önce yenileri göster

Final afiş ödevim

gozdeercan

Üni 2. sınıf ambalaj tasarımı dersim için final ödevim olan Afiş Tasarımı'm.

*** Şişe üstü ambalaj tasarımı ve logo da bana aittir

Notum 90

ercanulucan62

emeğine sağlık güzel bir çalışma olmuş.

ercumentozturk

Gayet güzel olmuş. Tebrikler. Fıçı fotolarını felan kendınmı cektın yoksa nettenmı buldun?

varol

Muhteşem olmuş. Sanırım sizinle çalışan ajanslar çalışmak için sıraya girecekler.

Hangi üniversitedesiniz?

melike88

çok güzel olmuşş emeğinize sağlık...

Silinmiş Hesap
- ilk önce göze çarpan Şişe, Fıçılar ve yanlarında duran metalik mor renkli üzüm (Mor metalik renkli olmasının sebebi neyse?) objelerin gölgesinde yanlışlık varhepsi bi kere havada uçuyor. - Yukarıda duran iğrenç çözünürlükteki fotoğrafa gelirsek sanki Google images de aratılıp ilk bulunan fotoğraf koyulmuş gibi. Fotoğraf daki renkleride bir huzursuzluk var. Fotoğrafın bittiği yere degrade geçiş yapmışsın ama öyle bir geçişki tak diye bitmiş. buda 80lerde Amatörce yapılan degradelere benzeliş.- Şişenin decupe sinde sıkıntı var beyazlıklar kalmış özellikle en üstteki mor sarmasının kenarlarından belli oluyor.- Sloganın fontu zorlama bi font özellikle dikkatimi çeken Şarap önce Üzümdü den sonraki ilk satır bittikten sonra üç nokta var ikinci satır başlarkende üç nokta var. bu bağlamda iki satır yazınında birbirinden bağımsız olması gerekiyor ama bağımlı şekilde devam ediyor. yani hiç ber yerde üç nokta kullanılmaması gerekti.- Etiket yada neyse ve logo hakkında hiç konuşmak istemiyorum.Yalnızca bu çalışmaya 90 veren hocana selamlarımı iletiyorum.

Silinmiş Hesap

yazdığım yazı karmaşık çıkmış browser dan kaynaklanıyor kusura bakmayın.

bhr1988

fena değil ama botan ın eleştirilerine kulak versen iyi olur okulda 10 puanını goturebılır eksıklerın ama iş hayatında bütün çalışmanı yerlebir eder ;) ama yinede hoş görünüyor ellerine sağlık..

Şuan Bu Başlığı Gezenler: