Photoshop Magazin

PM Forum » İnternet » Web tasarımı

Cevapla Önce yenileri göster

Sitede Kar yağma efekti

varol

Bu web sitesindeki kar yağma efekti nasıl yapılır? Bu konuda sitenin yöneticilerinden yada bunun nasıl yapılabildiğini anlatabilecek arkadaşlardan rica ediyorum :)

kocc
kocc tarafından 13-12-2010 tarihinde güncellenmiştir

Bu bir script'dir çok basit sekilde bu ekledigim scripti index.html ekleyince sizdede olur :

öncelikle bunu indir ve index.htm'in bulundugu yere kopyala.. (adini snowstorm.js yapmayi unutma)   /uploaded_files/2779f5b7a86fe14f8740db7_96376f9884901634.js

snowStorm.snowColor = '#99ccff'; // kar rengini ayarlama!?///

snowStorm.flakesMaxActive = 96; // ekranda ne kadar kar tanesi görünsün burdaki rakami yülkseltin////

snowStorm.useTwinkleEffect = true; // kar'in parlamasi gibi effect istemeyen flase yapsin///

djxray
djxray tarafından 13-12-2010 tarihinde güncellenmiştir

http://www.mydesign.gen.tr/kod/425.html

varol

kocc

Bu bir script'dir çok basit sekilde bu ekledigim scripti index.html ekleyince sizdede olur :

öncelikle bunu indir ve index.htm'in bulundugu yere kopyala.. (adini snowstorm.js yapmayi unutma)   /uploaded_files/2779f5b7a86fe14f8740db7_96376f9884901634.js

snowStorm.snowColor = '#99ccff'; // kar rengini ayarlama!?///

snowStorm.flakesMaxActive = 96; // ekranda ne kadar kar tanesi görünsün burdaki rakami yülkseltin////

snowStorm.useTwinkleEffect = true; // kar'in parlamasi gibi effect istemeyen flase yapsin///

Hocam süpersin... Çok teşekkür ederim 

kocc
kocc tarafından 14-12-2010 tarihinde güncellenmiştir

Birsey degil ,, ama yazdigim gibi çikmamis eksikler olusmus yeniden verdim yine çikmadi ????  herhalde burda verdigim zaman sayfa kendi siliyor script oldugundan'mi ne???

kocc
kocc tarafından 14-12-2010 tarihinde güncellenmiştir
olmadi yine...

knami_
kodları buraya yazabilirmisiniz   

doctorfo

Rica etsem şu kar yağma efektini kaldırabilirmisiniz? Sayfaların açılışında, hem uzun sürüyor hem de CPU üst seviyelere çıkıyor

Silinmiş Hesap

bi an önce kaldırılmalı. gittikçe iğrenç bir hal alıyor 90 lardan kalma bu efekt.

tipolojist

cpu tavan yapıyor katılıyorum kaldırılmalı.

Silinmiş Hesap

cpu mu tavanmı yapmayın lütfen arkidişler 64 bt lik makinamı kaldı kullanan varsada ohennes yanı:)) bence hos bır java s.)

kocc

Nasil yani bu basit java cpu' nüzümü yakacak ??? Hade canim sizin bilgisayar nuhtan kalma olmali !!!!

Silinmiş Hesap

kocc

Nasil yani bu basit java cpu' nüzümü yakacak ??? Hade canim sizin bilgisayar nuhtan kalma olmali !!!!

NUHUN BİGİSAYARI:))

carambula

Sürekli gözümü alıyor, bence gereksiz bir şey. Kışın kar yağdırdınız sonbaharda yaprak yaprak yağdırırsınız yazın güneş mi yağdıracaksınız? :) :P

Silinmiş Hesap

carambula

Sürekli gözümü alıyor, bence gereksiz bir şey. Kışın kar yağdırdınız sonbaharda yaprak yaprak yağdırırsınız yazın güneş mi yağdıracaksınız? :) :P

hahah canım kardesşim bak ben bunu hiç düşünmedim sunshıne:))) bakalım yaz gelince ne yapacakalr cok merak ettim

Şuan Bu Başlığı Gezenler: