Photoshop Magazin

PM Forum » Yarışmalarımız » Logo Yarışmaları

« önceki 1 2 3 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

Ödüllü Mascom Bilgisayar Logo Yarışması

webliya

Bu yarışma MASCOM Bilgisayar Aksesuar Tic. Ltd. Şti. adına Photoshop Magazin tarafından düzenlenmektedir.

Konu :  MASCOM Bilgisayar Aksesuar Tic. Ltd. Şti.  'nin yeni logosunu oluşturmak amacı ile düzenlenmiş Logo yarışması.Amaç : Mascom Bilgisayar logosunu seçmek, uygun görülürse kullanmak amacıyla düzenlenmektedir. Mascom Bilgisayar'ın misyon ve vizyonuna uygun, kurum kimliği niteliğini taşıyan, akılda kalıcı, yaratıcı, teknolojiyi çağrıştıran, aktif, orijinal ve çeşitli medya ortamlarında kullanılabilir yapıda olmalıdır.

_____________________________________________________________________________________________________________

MASCOM Bilgisayar Aksesuar Tic. Ltd. Şti. Hakkında Bilgiler

Kurumsal : 1994 yılında Bilişim sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Mascom Bilgisayar Aks. Tic. Ltd. Şti., sektördeki en son yenilikleri yakından takip ederek ithalatçı/distribütör kimliği ile bu yenilikleri iş ortakları üzerinden Türkiye’deki kullanıcılar ile buluşturan güvenilir bir dağıtım kuruluşudur. Mascom Bilgisayar, portföyünde bulundurduğu; bilgisayar bileşenlerinden çevre birimlerine, ağ ürünlerinden tüketici elektroniğine kadar uzanan geniş ürün yelpazesi ile günümüzde artık ortak bir paydada toplanmaya başlayan bilişim ve elektronik sektörlerindeki çok çeşitli ihtiyaçlara çözüm sunmaktadır.Mascom Bilgisayar’ın, her yıl yenilerinin katıldığı, aralarında Kodak, BenQ, HIS, A4-Tech, Biostar, Edimax, Genius, Zotac, MSI, ViewSonic, Intellinet, Manhattan, Lite-On gibi kendi alanlarında öncü ve yenilikçi birçok dünya markası ile distribütörlük sözleşmesi bulunmaktadır. İş akış süreçlerindeki etkinliği en üst düzeye taşımak için 2007 yılının başında Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) yazılımı olarak Oracle ile işbirliğine giden Mascom Bilgisayar, kendi bünyesinde bulundurduğu iş geliştirme departmanı sayesinde süreçleri her geçen gün daha etkin kullanmakta ve müşterilerine daha esnek, etkin ve hızlı çözümler sunmaktadır.Mascom Bilgisayar’ın, İstanbul / Kağıthane’de merkez ofisi bulunmaktadır. Mascom Bilgisayar, iş ortaklarına en etkin ürün tedariğini sağlamak üzere, lojistik faaliyetine kendisine ait olan ve Nisan 2008'de faaliyete geçen İstanbul / Büyükçekmece’deki 8.400m² arazi üzerine inşa edilmiş 4.740m² kapalı alana sahip lojistik merkezinde devam etmektedir, aynı tesis üzerinde 2.660m² kapalı alana sahip yönetim binası inşaatı devam etmektedir.En büyük gücünü, şirketin temellerini üzerine kurduğu çalışanlarının değerlerinden alan Mascom Bilgisayar; dağıtıcısı olduğu markaların/ürünlerin satış ve pazarlama faaliyetlerini aralıksız ve birebir odaklanma ile sürdürerek tedarikçilerinden müşterilerine, çalışanlarından çözüm ortaklarına kadar tüm paydaşlarına katma değerli bir iş yapım tarzına sahip olduğunu her zaman kanıtlamış ve kanıtlamaya devam edecektir.Misyonumuz : Sağladığımız teknolojik yeniliklerle insanların yaşam kalitesini arttırmak.Vizyonumuz :  Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak; istikrarlı büyüme ve değer yaratımı ile bilişim sektöründe lider bir çözüm sağlayıcı olmak.

_____________________________________________________________________________________________________________

DEĞERLERİMİZ Güven :     Mascom Bilgisayar çalışanı; bilgisi, donanımı ve kurumsal değerlere olan bağlılığı ile iş arkadaşları, müşterileri ve firmanın ilişkide olduğu taraflar arasında güven yaratır.Memnuniyet : Mascom Bilgisayar çalışanı; kendisi için tanımlanan iş süreçleri ile karşı karşıya geldiği tüm iç ve dış müşteriler için memnuniyet yaratır.Açıklık : Mascom Bilgisayar çalışanı; kendi alanı ile ilgili kurumsal bilgileri iş arkadaşları, müşterileri ve firmanın ilişkide bulunduğu taraflarla, gizlilik prensipleri çerçevesinde açıkça, anlaşılır bir şekilde, zamanında paylaşır ve ulaşılabilir kılar. Gerçek düşüncelerini de aynı açıklıkla ortaya koyar.Saygı : Mascom Bilgisayar çalışanı; iş arkadaşlarının ve müşterilerinin söylemek istediklerini, kim olduklarından bağımsız olarak, anlamak üzere dinler ve önemser. Başkalarının görüşlerine saygı duyar. Kendi görüş ve fikirlerinin de aynı şekilde dikkate alınacağını bilir.

Adına Logo Yarışması Yapılan Mascom Şirketi Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin : http://www.mascom.com.tr_____________________________________________________________________________________________________________

webliya
webliya tarafından 04-10-2010 tarihinde güncellenmiştir

YARIŞMA KURALLARI

MASCOM BİLGİSAYAR AKS. TİC. LTD. ŞTİ.  LOGO YARIŞMASI KATILIM ŞARTNAMESİBu yarışma Photoshop Magazin tarafından Mascom Bilgisayar Aks. Tic. Ltd. Şti., adına düzenlenmektedir. 1.      Yarışmanın Konusu
  • “Mascom Bilgisayar Aks. Tic. Ltd. Şti.,” için logo tasarımı.
 2.      Yarışmanın AmacıYarışma, Mascom Bilgisayar Aks. Tic. Ltd. Şti.’nin logosunu seçmek, uygun görülürse kullanmak amacıyla düzenlenecektir. Logo Mascom Bilgisayar Aks. Tic. Ltd. Şti.’nin misyon ve vizyonuna uygun, büyük bir kurum olma niteliğini taşıyan, akılda kalıcı, yaratıcı, teknolojiyi çağrıştıran, aktif, orijinal ve çeşitli medya ortamlarında kullanılabilir yapıda olmalıdır.3.      Katılım Şartları
  •        Çalışmalar, TV ekranlarında, basılı materyallerde renkli ve siyah beyaz olarak kullanılabilecek, değer kaybetmeyecek, anlaşılabilir tasarımlar olmalıdır.
  •         Yapılacak logo tamamen özgün olmalı ve diğer mecralarda yayımlanmamış olmalıdır.
  •         Logo iki ya da üç boyutlu olabilir.
  •         Logo renkli yada siyah-beyaz olabilir.
  •         Yarışma, amatör ve profesyonel tüm tasarımcılara açıktır.
  •         Yarışmaya jüri üyeleri ve birinci derece yakınları katılamazlar.
  •         Yarışmacılar en fazla 3 eserle yarışmaya katılacaktır.
  •         Yarışmacılar, yurt içinden ya da dışından katılabilirler.
  •         Jüri tarafından seçilecek eserlere verilecek ödül bilgileri aşağıda belirtilmiş olup,başka telif  bedeli ödenmeyecektir.
  •         Yollanacak çalışmalar, JPEG uzantılı, olarak ve site üzerinden verilen şablon dosya üzerine yerleştirilerek yüklenecektir. Çalışmanın orijinali (tercihen vektörel) yarışma sonucunda dereceye giren yarışmacılardan ayrıca talep edilecektir. Orijinal dosya sunamayan yarışmacılar diskalifiye olacaktır.

4.      Eserlerin TeslimiYarışma online bir yarışmadır ve tüm çalışmalar www.photoshopmagazin.com sitesindeki “YARIŞMA” bölümüne yüklenecektir. 

5.      Seçici Kurul Üyeleri

Bedros Parmaksız : Mascom -  Web ve Grafik Tasarımcısı

Gökhan Uz : Photoshop Magazin - Multimedia Editörü

Ali Şener : Photoshop Magazin - Genel Koordinatör 

6.      Yarışma Takvimi

Yarışma 45 gün olarak aşağıdaki tarih aralığında sürecektir.

Yarışma Başlangıç Tarihi       : 02 Ekim  2010  Saat: 00:00
Yarışma   Bitiş    Tarihi  : 16 Kasım 2010  Saat: 00:00
Eleme ve Sonuçları: 01 Aralık  2010

7.      Ödüller

Birinciye               : Viewsonic pjd6531w projeksiyon cihazı 3000 ansilümen WXGA 3D. Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ

İkinciye                 : Kodak Z980 dijital kamera 12,0mp 24x/5x 3,0". Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ

Üçüncüye             : BenQ 22w v2220h  Led Slim LCD monitör 5ms / Siyah (HDMI/DVI). Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ

Dördüncüye         : BenQ e1260 dijital kamera 12,0mp 4x/5x 2,7'' Geniş Açı. Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ

Beşinciye              : Kodak D-1030 dijital fotoğraf Çerçevesi 10"(25,4cm) 512mb. Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ

Mascom Özel Ödülü :Dereceye giremeyen eserlere katılım sırasına göre, jüri her 10 katılımcı arasında övgüye değer gördüğü esere 1 adet ‘’Mascom özel ödülü ‘’paketi verecektir. Mascom Özel ödülü paketi  10 adet ile sınırlıdır.

Mascom özel ödül paket içeriği:

•          MANHATTAN 439299 NOTEBOOK SIRT CANTASI 15,4' MAVİ. Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ
  •          QUAKE R022 HARİCİ CARD READER USB 2.0 ALL-IN 1. Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ
  •          LACCESS LH759 MIKROFONLU KULAKLIK PROFESYONEL. Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ
  •          MANHATTAN 438858 USB NOTEBOOK ISIGI 2xLED. Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ
  •          MANHATTAN 440240 NOTEBOOK KİLİDİ. Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ
  •          A4 TECH G7630-6 2.4GHZ PIANO BLACK MOUSE USB 3B 1T. Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ
  •          A4 TECH PK835MJ 5MP WEBCAM (350K CMOS) (NOTEBOOK). Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ
  •          EDIMAX AR7284WnA ADSL MODEM nLITE 150M WIRELESS. Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ
  •          EDIMAX EW7811Un USB ADAPTER nLITE 150M (NANO-SIZE). Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ

Ödüller, dereceye giren eserlerin telifi olarak Mascom Bilgisayar Aks. Tic. Ltd. Şti. tarafından verilecek olup, yarışmacıların yurt içinde belirleyecekleri adrese kurye ile gönderilecektir.

8.      Sonuçların Açıklanması

Yarışma sonuçları www.photoshopmagazin.com web sitesinde ve Photoshop Magazin dergisinde duyurulacaktır.

9.      Hükümler

1. a.    Yarışmacılar, dereceye girsin veya girmesin, yarışmaya gönderilen tasarımlarının tüm haklarını ayrıca herhangi bir bedel talep etmeksizin “Mascom Bilgisayar Aks. Tic. Ltd. Şti.ne devretmeyi kabul ve taahhüt eder. Tasarım sahipleri, kullanılacak olan logoda hiçbir şekilde isim ve hak talebinde bulunamazlar.
  2. b.      Gönderilen, dereceye giren tasarımlar, daha önce bir yerde kullanılmamış, tescil edilmemiş, özgün çalışmalar olmalıdır. Aksi durumda doğacak yasal sorunlardan Mascom Bilgisayar Aks. Tic. Ltd. Şti. ve Photoshop Magazin sorumlu değildir. Mascom Bilgisayar Aks. Tic. Ltd. Şti.’nin uğradığı zararları tazmin etme hakkı saklıdır.
  3. c.       Konsepte yakışmayan her tür çalışma, herhangi bir sebep gösterilmeksizin yarışmadan çıkarılabilir.
  4. d.      Photoshop Magazin dergisi yarışmaya gönderilen tüm eserleri istediği mecrada kullanma, sergileme hakkında sahiptir.
  5. e.       Yarışmacılar, gönderecekleri eserler için belirtilen ödüller dışında, herhangi bir ödül veya ücret kesinlikle talep edemez, yaptıkları başvurunun ardından yarışmadan çekilemezler.
  6. f.       Yarışmaya gönderilen tasarımlar, diğer kullanıcılar ve site üyelerinin oylamalarına açıktır. Ancak, bu oylamalar, sitedeki üyeler ve yarışmacılar arasında bir sinerji oluşturma amacıyla yapılmaktadır. Jüri üyelerinin kararlarına herhangi bir şekilde etkisi yoktur.
  7. g.      Eserler için internet sitesinde, site üyelerinin veya diğer yarışmacıların yapacakları yorumlar, yorumu yapan ve tasarım sahibi arasındadır. Yorumlardan Photoshop Magazin ve Mascom Bilgisayar Aks. Tic. Ltd. Şti.   sorumlu tutulamaz. Taraflar haklarını hukuki kanallarda aramakta özgürdürler.
  8. h.      Yarışmanın tamamlanmasından sonra da olsa dereceye giren tasarımların özgünlüğü ile alakalı oluşabilecek her türlü sorundan yarışmacının kendisi sorumludur (Çalıntı eser vb. durumlar). Yarışma ödülü ve telif ücreti geri alınır. Oluşacak her türlü sorunun hukuki yaptırımı ve süreçlerin maddi yaptırımı da yarışmacıya aittir. Bu yönde oluşabilecek sorunlardan Mascom Bilgisayar Aks. Tic. Ltd. Şti.  ve Photoshop Magazin sorumlu tutulamaz. Mascom Bilgisayar Aks. Tic. Ltd. Şti.  uğradığı zararları tazmin etme hakkı saklıdır.
  9. i.        Yarışma sonrası Photoshop Magazin ve Mascom Bilgisayar Aks. Tic. Ltd. Şti.   yarışmaya gönderilen tasarımların tümünü veya bir kısmını seçerek sergileme hakkına sahiptirler. Tasarımları sergileme ya da sergilememe hakkı tamamen Photoshop Magazin ve Mascom Bilgisayar Aks. Tic. Ltd. Şti.’nin inisiyatifindedir. Yarışmaya katılacak tasarım sayısı ve sergi salonunun alanına göre sergileme koşulları belirlenecektir. 

Yarışmaya katılanlar, yukarıdaki şartların tamamını kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar.

webliya

YARIŞMA ÖDÜLLERİ

Birinciye               : Viewsonic pjd6531w projeksiyon cihazı 3000 ansilümen WXGA 3D. Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ

İkinciye                 : Kodak Z980 dijital kamera 12,0mp 24x/5x 3,0". Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ

Üçüncüye             :  BenQ 22w v2220h  Led Slim LCD monitör 5ms / Siyah (HDMI/DVI). Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ

Dördüncüye         : BenQ e1260 dijital kamera 12,0mp 4x/5x 2,7'' Geniş Açı. Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ

Beşinciye              : Kodak D-1030 dijital fotoğraf Çerçevesi 10"(25,4cm) 512mb. Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ

Mascom özel ödül paket içeriği (Bu yarışmaya katılan her onuncu yarışmacıya set olarak verilecektir. Hediye edilecek paket toplam 10 adettir.):

•          MANHATTAN 439299 NOTEBOOK SIRT CANTASI 15,4' MAVİ. Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ
  •          QUAKE R022 HARİCİ CARD READER USB 2.0 ALL-IN 1. Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ
  •          LACCESS LH759 MIKROFONLU KULAKLIK PROFESYONEL. Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ
  •          MANHATTAN 438858 USB NOTEBOOK ISIGI 2xLED. Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ
  •          MANHATTAN 440240 NOTEBOOK KİLİDİ. Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ
  •          A4 TECH G7630-6 2.4GHZ PIANO BLACK MOUSE USB 3B 1T. Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ
  •          A4 TECH PK835MJ 5MP WEBCAM (350K CMOS) (NOTEBOOK). Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ
  •          EDIMAX AR7284WnA ADSL MODEM nLITE 150M WIRELESS. Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ
  •          EDIMAX EW7811Un USB ADAPTER nLITE 150M (NANO-SIZE). Ürünü incelemek için TIKLAYINIZ
Ödüller, dereceye giren eserlerin telifi olarak Mascom Bilgisayar Aks. Tic. Ltd. Şti. tarafından verilecek olup, yarışmacıların yurt içinde belirleyecekleri adrese kurye ile gönderilecektir.

webliya

Yarışma Katılım ŞABLONU ( Çalışma bu şablon ile yarışmaya yollanması zorunludur)

ahmetaltun

Yukarıdaki şablona çalışma yapıldıktan sonra nereye yüklenecek acaba.. ?

webliya

Sitedeki yarışma bölümünden yarışmaya katıl linkine tıklayarak yükleyeceksiniz.

ahmetaltun

Teşekkür ederim.

mrs_norah

hediyeler süpermiş katılacağım

mtndsgn
mtndsgn tarafından 04-10-2010 tarihinde güncellenmiştir

Yaşım 18'den Küçük.Olası Bir 1. vs. Durumunda Ödül Alabilirmiyim ?

Ayrıca Çalışmalar .psd Formatında mı Verilecek ?

webliya
Yas degil calismanin kalitesi onemli. Calismanin orjinali dereceye girdiginizde istenecek.

mugeb

Ben yarışmaya katılma linkinden katıldım.Çalışmayı yükledim fakat yayınlanmadı.Bİr elemeden mi geçiyor siteye yüklenmeden önce? İletişim sayfasındada hiç bir iletişim adresi yok.Bu konuyu bilenler yardım lütfen?

ahmetsungur

Dün akşam çalışmamı yolladım ama yüklenmemiş hala? "Yarışmaya ilk sen yolla" diye bir seçenek var. Başka da bir seçenek yok. Buna tıkladım, acaba onay için mi bekliyor?

mtndsgn
mtndsgn tarafından 05-10-2010 tarihinde güncellenmiştir

Yarışmaya Katıl Linkini Biri Bana Yollayabilir mi ?

Edit: Buldum kahkaha

136316013114rs

Merhabalar,Mascom logo yarışmasında gönder butonu problemleri olabilir.Öylemi,öyleyse gereğini..slm.lar...

webliya

136316013114rs

Merhabalar,Mascom logo yarışmasında gönder butonu problemleri olabilir.Öylemi,öyleyse gereğini..slm.lar...

Yarışma katılım sayfasında gönder butonunun aktif olabilmesi için heen üstündeki yarışma şartnamesini okudum onaylıyorum tik'ini işaretlemeniz durumunda buton basılabilir hale geliyor. Bilgilerinize

doctorfo
doctorfo tarafından 08-10-2010 tarihinde güncellenmiştir

Şablonsuz yükleme yaptım özür dilerim. Düzelttim fakat silip tekrar yükleyemedim yardımcı olurmusunuz lütfen?

gratas

ben de çalışmamı gönderdim fakat yayınlanmadı henüz.nedeni ne olabilir acaba?

doctorfo
Şablon kuralını bir defeya mahsus geri alamazmıyız acaba? Ben bu yarışmaya katılmak istiyorum.

ngrafik_majestic

gönder butonunu bende görseydim basıcaktım ama malaesef sanırım yükleme bölümünde bi sorun var. katılım şartlarını kabul ediyorum buton fln yok katılım şartları linkini tıklıyorum katılım şartları yazan bi buton sadece kapatmaya odaklı kısaca yükleme yapılamıyor işlem başarısız

varol

ngrafik_majestic

gönder butonunu bende görseydim basıcaktım ama malaesef sanırım yükleme bölümünde bi sorun var. katılım şartlarını kabul ediyorum buton fln yok katılım şartları linkini tıklıyorum katılım şartları yazan bi buton sadece kapatmaya odaklı kısaca yükleme yapılamıyor işlem başarısız

Firefox :)

« önceki 1 2 3 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: