Photoshop Magazin

PM Forum » Atölye » Çizgi Film, Animasyon

Cevapla Önce yenileri göster

Eee

angel_shadow

arkadaşlar. forumda sorun var konunun içeriğini ve başlığını açarken zorlandım..herneyse ben konuma döneyim.aniboom studio diye bir program vardı.kaç gündür araştırıyorum fakat bir türlü bulamadım.indiribileceğim bi link verebilirmisiniz rica etsem.. yada herhangi bir kaynak.şimdiden teşekkürler..

kocc

Anladigim kadariyla sen olmayan bir yazilimi (program) ariyorsun!!  Aniboom Virtual Studio bir yazilim degildir , Bu bir Animasyon yapan sirkettir. Genelde MARVEL , FOX gibi büyük sirketlere reklam ve animasyolarini yapmaktalar. Bu yüzden bulamazsin.!!! 

bu alttaki satirlari oku daha detayli anlatmakta (Aniboom yetkilisinin yazisidir) :

Aniboom is an animation production studio. It is not animation software. Nor have we ever had a tool that allowed people to make 3d animations. Warmest regards,Shira Abel

Director of Marketing at Aniboom .

-------------------------------------------------------------------

Eger 2D animasyon çizgi film yapmak için gibi bir program ariyorsan o zaman  tek kelime ile dünyada bir numara TOONBOOM vazgeçilmezdir , çok büyük animasyon sirketleri kullanmaktadir Walt Disney, The Simpsons  gibi hatta ANIBOOM bile TOONBOOM kullanmatadir bu nedenle sen TOONBOOM ararsan son sürümünü bulacaksin , benden link isteme çünkü burasi izin vermez , yasak!!

ToonBoom resmi site: http://www.toonboom.com/

Saygilar ve basarilar...

angel_shadow

..önceden kullanmasaydım sormazdım zaten.çok teşekkürler. benim aradığım program buymuş ben karıştırmışım  link derken elbette sitenin linki. çok sağolun...

Şuan Bu Başlığı Gezenler: