Photoshop Magazin

PM Forum » Duyduk Duymadık Demeyin » Kampanyalar

Cevapla Önce yenileri göster

Yeni Yıla Özel Kampanya REZALETİ

ibrahimcanaslan

Selam,

30 Aralık 2009 tarihinde saat 18:39'da üyesi olduğum bu siteden mail adresime "Yeni Yıla Özel Kampanya" adlı "Yeni Yılınız Kutlu Olsun" başlıklı bir mail aldım.

Kampanya dikkatimi çekti ve hemen siteye girerek kampanyadan yararlanmak üzere abone olmak istedim. Fakat 30 Aralık 2009 tarihinden sonra nedense üyelik işlemlerimi bitirince kampanya seçimimi yapamadım. Acaba sistemimde bir poblemden dolayı mı seçemiyorum diye hem MAC hem de PC ortamında denedim ama nafile. Bir türlü kampanyalı aboneliğimi gerçekleştiremedim. Hatta bu kampanya hakkında başlangıç ve bitiş süresi olarak ta herhangi bir bilgi sunulmadığını inceledim. İlgili yerlere telefonla ulaşmaya çalıştım ancak telefonlara cevap veren de olmadı. Hal böyle olunca sizlerle de bu konuyu paylaşmak istedim.

Merak ettiğim şu sorulara yetkili bir şahıstan geçerli ve detaylı açıklama bekliyorum:

1-) Bir kampanya düzenlenirken başlangıç ve bitiş süreleri mutlaka belirtilmez mi?

2-) Kampanya bitiminde kampanya ile ilgili bulunan banner'lar mutlaka yayından kaldırılır ya da başka bir konu ile ilgili olarak değiştirilmez mi?

3-) Kampanya başlangıcından sonra gerek tatil gerekse sair sebeplerden dolayı ilgili arkadaşlar tatile çıktıysa onun yerine kullanıcıların ya da abone olacakların ulaşabileceği bir alternatif iletişim aracı ve yolu belirlenmez ve gerekli duyuru yapılamaz mı?

4-) Böyle bir misyonu yüklenen şahıslar acaba bu konuları ciddiye alıyorlar mı (gördüğüm kadarıyla hayır) ve bu kampanyanın arkasında acaba bir Ali Cengiz oyunu var mı?

5-) Siz bu dergi kapsamında bir para kazancı güdüyorsanız eğer; ticari anlamda başarıyı yakalamak için, müşteriniz olan bizlerden (size destek olmak ve kendimizi geliştirmek için kaynak edinme hakkımızı bu şekilde elimizden alarak) bu türlü açıklayıcı bilgileri saklayarak size güvenmemizi ve desteklememizi nasıl bekliyorsunuz?

6-) Mağduriyetime rağmen acaba hala tarafıma bilgi verilip verilemeyeceğini ya da kampanya hakkında mağduriyetimin nasıl giderileceği hakkında bilgisi olan yetkili var mı?

Yoksa sadece kendi egolarınızı tatmin etmek için mi böyle bir kampanya düzenlediğinizi açıklayacak mısınız? Merakla tarafıma da bilgi verilerek konunun aydınlığa kavuşmasını rica ederim.

Saygılarımla

İbrahim Aslan

photoshopdersleri

Çok ağır kaçmış söyledikleriniz. Bu kitabı bu kadarmı çok istiyordunuz?

Siteye tek mesaj atmışsınız oda rezalet diye koymuşsunuz. Bence ayıp olmuş. Ben abone oldum wacom tablet aldım.

Yılbaşı tatili araya girdi.  Talihsiz bir mesaj olmuş 

graffisoner

Evet belki arkadaşın yazdıkları biraz ağır olabilir fakat konuyla ilgili kişilerin maillere ve siteye bir cevap vermemeleride enteresan.

mustafa_levent

cevap gelmesse sükut ikrardandır demek zorunda kalıcez

ergatiss

Evet arkadaşlar bu ve buna benzer şikayetlere bugünlerde çok rastlıyorum nedense sitede,zaten Rekabet Kurumu yarışmasının sonucundan ve sitedeki birkaç önemli eksiklikten dolayı Photoshop Magazin e karşı negatif bir enerji oluşmaya başladı.Dergi çok güzel ama yapılan şikayetlerden ve belirttiğim memnuniyetsizliklerimden dolayı bir türlü abone olmak istemiyorum.

Ayrıca sitenin ve derginin çok güzel ve yararlı bir oluşum olduğunuda belirtmek isterim Türkiye de bunlara benzer şeylerin eksikliği var bence.Hazır iyi bir isim yapmışken,  Photoshop Magazin ailesinin müşteri memnuniyeti konusunda daha ileri gidebileceğini umuyorum.

Saygılar.

pashasade

bu çöküş bizim buralardan göç etmeye başladığımız zamanlara kadar uzanır :)

cmltrn

Bir süredir dergiye abone olma planları yapıyordum,kampanya ile ilgili maili de görünce 31 Aralık tarihinde abone oldum. Yılbaşından sonra aboneliğimle bir kaç soru sordum mail yoluyla cevap alamadım,yılbaşı ertesi bi rehavet vardır diyerek beklemeye devam ettim,cevap gelmeyince bir mail daha attım ve yine bekledim ama hala cevap gelmedi.Bugün de üçüncü mailimi yolladım bakalım ne olacak. Bu kadar umursamaz olunacağını tahmin etmiyordum açıkçası. Arkadaşın dediği gibi inşallah bi "Ali Cengiz oyunu" ile karşı karşıya değilizdir. Abonelik ücreti hemen hesabımızdan  alınmış ama bi muhatap bulamıyoruz maaleseef...

metalslug118

Bence Photoshop Magazin, adamcağıza bi kitap hediye etsin ve kapansın konu, neden bukadar duyarsız davrandıklarını halen çözemedim

mrs_norah

pashasade

Siz kimsiniz ki? Ben pm'de 3 sene önce staj yaptım. Photoshop Magazin işleyişini biliyorum az çok. Site trafiği çok yüksek olmasına rağmen masraftan öteye gitmiyordu. Sırf dergi okuyucuları için kurulmuş bir platform anlayacağınız. Sizin için böyle bir ortam kurulmuşken pis pis gülüp çöküşten bahsetmeniz çok komik. Acıdım size şahsen, yazık...

graffisoner

mrs_norah

pashasade

Siz kimsiniz ki? Ben pm'de 3 sene önce staj yaptım. Photoshop Magazin işleyişini biliyorum az çok. Site trafiği çok yüksek olmasına rağmen masraftan öteye gitmiyordu. Sırf dergi okuyucuları için kurulmuş bir platform anlayacağınız. Sizin için böyle bir ortam kurulmuşken pis pis gülüp çöküşten bahsetmeniz çok komik. Acıdım size şahsen, yazık... 

Kimse sitenin iyiliğinden dolayı şikayet etmiyor. Siz yazılanları tam okuyamadınız sanırım. Olay abone olmuş ve olmak isteyen kişilere karşı duyarsız davranılması ve geri dönüş yapılmamasıdır. Örneğin 1 ocak tarihinden beri site üzerinden abone olunamıyor. 3 kere telefonla görüştüm 8 gündür söyledikleri şey sitede problem olduğu ve düzeltilmeye çalışıldığı. Ancak kimse zahmet edipde buralara bi açıklama yazmıyor. Hala kampanya bannerları sitede doloşıyor.

Bilmem yeterince açık anlatabildim mi...

essen

bende halen aralık ve ocak ayı sayılarını beklemekteyim. Abone işleri ile görüştüğüm bayana 3 kere mail gönderdim ama halen cevap gelmedi :)

isacan41

essen sen 3  mail yollamıısn bız yuzlerce yolladık ne bır gerı donuş ne bır tenezül edip açıklama yapan bırı oldu ben 1 senelık abone oldum 3 dergı geldı sonra ara kı ulasmaya calıs kı ulasasın ne tellerine ulasabıldık ne de forumda yazdıgımız sitem msjlarını gorebıldık (hemen siliniyor)

mrs_norah

pashasade

hanımefendı 3 sene once staj yapmısınız ama bız bır senedir magduruz kımse burda sıteyı degıl abonelık ve abonlık sonrası olumsuzlukaları konusuyorlar ve dertlerını anlatıyorlar

varol

BENDE ABONE OLAMIYORUM:

GEÇMİŞTE ÇOK GÜZEL HEDİYELERLE ABONELİK KAMPANYALARI VARDI: WACOM TABLET SAHİBİ OLDUK PHOTOSHOP MAGAZİN SAYESİNDE AMA NEDENSE BULAMADIM ABONE OLMANIN YOLUNU.

BAKALIM HAYIRLISI. ARADA BİR BAKACAZ ARTIK KAMPANYALARI

isacan41

hocam abone olsan nolcek dergin gelmedıkten sonra

bence sayısını bayilerde blursan al yoksa hıc ugrasma derım ben

varol

Önceki mesajımı büyük harflarle yazmışım. Bir arkadaşım nette büyük harflerle yazmak bağırmak anlamına gelir dedi. Öyle bir niyetim yoktu. 

Diğer konuya gelince dergiye ciddi avantajlı hediyelerle abone olmak avantajını bekliyorum. Bu aralar bir takım sıkıntılar yaşanmış. Ama sorunlar düzeltildikten sonra tekrar abone alırlarsa :) güzel hediyelerde olursa abone olurum. Şuan bayiden almaya devam. Kampanya falanda şuan içinde yok... Takip edecez artık...

Şuan Bu Başlığı Gezenler: