Photoshop Magazin

PM Forum » Atölye » Fotoğraf

Cevapla Önce yenileri göster

Arkadaşlar yardımınız gerekiyor lütfen

speed777
speed777 tarafından 21-12-2009 tarihinde güncellenmiştir

Arkadaşlarım lütfen bana yardımcı olurmusunuz çok sevdiğim bir abim resmini photosopla yaptım ve ona yolladım beğenmiş ama basit dedi bende daha iyisini yapabilirim dedim oda güzel olursa çerçevelettirip asarım dedi bende şimdi büyük bir yük altına girdim ya bu konuda çok fazla tecrübeli değilim resimleri 3 remi rarlayıp rapidshareye attım eğer bu resimlerden güzel resim yapabilirseniz sizlere minnettar kalacam . ve ilerisi için bu siteden çok şey öğrenecem

speed777
Arkadaşlar çok seymi istedim bana yardımcı olmadınız

speed777
Kimse yokmu bana yardımcı olabilecek flood yaptığımın farkkındayım ama lütfen yardımcı olun.yardım etmek bu kadar zormu

gani
gani tarafından 19-12-2009 tarihinde güncellenmiştir

speed777
gani

Değerli arkadaşım; arkadaşının beğendiği çalışmayı  gönderecek olursan tarzına bir bakıyım ona göre sana yardımcı olabilirim

Abicim 3 tane resmi rapidshareye attım hangisi güzel olacaksa ve uygun göreceksen onu yap rapidshare linkini aşağıya atttım yardımların için çok teşekkürler pm ile size mail adrsimi atıyorum resmi yaprsanız oraya atrsınız veya buraya

http://rapidshare.com/files/312001333/Pictures.rar.html

gani

gani

gani

Silinmiş Hesap

çok şey istiyormuyum da ne demek. biz bu işi sizler için yapıyoruz zaten bunca sene aman birileri photoshopda birşeyler ister iyi öğrenelim diye okul okuduk. dimi

mrs_norah

Photoshop okuluna mı gittin botan :D

zaganossa

şu fotoğrafları [email protected]'a atıver bakalım. Uygun ışıkları yakalarsak. Güzel birşeyler çıkar..

Şuan Bu Başlığı Gezenler: