Photoshop Magazin

PM Forum » Yarışmalarımız » Foto Manipülasyon Yarışmaları

« önceki 1 2 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

PM Yarışma: Frankeştayn (GDO'lu) Gıdalar

kreator
kreator tarafından 09-11-2009 tarihinde güncellenmiştir

Frankeştayn (GDO'lu) Gıdalar

Bir canlının gen diziliminin değiştirilmesi ya da ona kendi doğasında bulunmayan bambaşka bir karakter kazandırılması yoluyla elde edilen canlı organizmalara "Genetiği Değiştirilmiş Organizmalar" veya kısaca GDO adı veriliyor. Bildiğiniz gibi son haftalarda ülke gündemini domuz gribi ile birlikte GDO'lu (Genetiği değiştirilmiş) gıdalar meşgul etmekte ve nerdeyse her platformda bu konu tartışılmakta. Photoshop Magazin olarak önemli ve bir o kadarda hassas bu konuyu gündemde tutmak üzere gelenekselleşen manipülasyon yarışmalarımızın arasında yer vermek istedik.  Haydi sizde Photoshop tekniğinizi ve yaratıcılığızı konuşturun, GDO'lu ürünlere dikkat çekerken birbirinden güzel hediyelere sahip olma fırsatını yakalayın!

/yarisma/3564

kreator

megatron

Çok zevkli geçicek

concon

Başarılar..

navyjade

Sosyal açıdan çok iyi bir fikir. herkese başarılar

tayfa

zevkli olacağı kesin...bende herkese başarılar diyorum ve düşüncelere dalıyorum :o))

yigitatlay

eheh konu iiymiş

angel_shadow

hehee çok güldüm güzel espri ama bu olur vallahi olur 

hayalgucu22
hep beraber destek veriyor olmamız büyük bir mutluluk herkese başarılar...

heakmeat
Evet arkadaşlar, gündemde olan önemli bir konu.. Yarışmacı arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum..

mrs_norah

nurix'in çalışmasını çok beğendim mükemmel fikir ve uygulama. İlk bakışta heakmeat yapmıştır sandım tebrikler nurix

heakmeat
heakmeat tarafından 10-11-2009 tarihinde güncellenmiştir

mrs_norah

nurix'in çalışmasını çok beğendim mükemmel fikir ve uygulama. İlk bakışta heakmeat yapmıştır sandım tebrikler nurix

Böyle bir etki bırakmak gerçekten gurur verici, teşekkürler melek hanım.. Fakat biliyorsunuzki artık benim butür yarışmalara katılmam yasak..  Çalışmayı bende beğendim.. eline sağlık nurix..

nurix
mrs_norah ve heakmeat hocam, güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.. çalışmamın heakmeat hoca tarafından yapılmış sanılmasından asıl ben gurur duydum. Ama işin gerçeği şu ki, onun çalışmaları gibi işler ortaya koyabilmek için bizim daha çoook çalışmamız lazım.. Hepinize çok teşekkürler..

heakmeat

nurix mrs_norah ve heakmeat hocam, güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.. çalışmamın heakmeat hoca tarafından yapılmış sanılmasından asıl ben gurur duydum. Ama işin gerçeği şu ki, onun çalışmaları gibi işler ortaya koyabilmek için bizim daha çoook çalışmamız lazım.. Hepinize çok teşekkürler.. 

:) est. 

Dostum beni gözünüzde çok büyültmeyin, eksiklerimiz çok ve nihayetinde benimde hayran olduğum birçok sanatçı var bu platformda.. İlginiz ve övgüleriniz için tekrar teşekkür ediyor, başarılar diliyorum..

nurix
Bu gün burada bişeyler ortaya koyabiliyorsak, burada ki bütün ustalarımızdan öğrendiklerimiz sayesindedir.. Benim GDO çalışmamdaki gölge uygulamam bile bilmem kaç zaman önce Heakmeat hocamın verdiği örümcekli bir gölge dersinden öğrendiklerimin sonucudur.. Tüm ustalara teşekkürler ve saygılar..

Silinmiş Hesap

Güzel çalışmalar var, renkli bir yarışma olacak (:

heakmeat

nurix Bu gün burada bişeyler ortaya koyabiliyorsak, burada ki bütün ustalarımızdan öğrendiklerimiz sayesindedir.. Benim GDO çalışmamdaki gölge uygulamam bile bilmem kaç zaman önce Heakmeat hocamın verdiği örümcekli bir gölge dersinden öğrendiklerimin sonucudur.. Tüm ustalara teşekkürler ve saygılar.. 
Yardımcı olabildiysek ne mutlu nurix..

Sevgiler..

tcay

çok güzel çalışmalar olmuş

mutlum75
Şunu söylemek isterim (ki bende bir çalışmam da aynısını yaptım).Bu yarışmada gdo lu ürün deyince direk bir hayvan ve bitki nin manipülasyonu akla geliyor.akla geliyor derken bu yola başvuruluyor.Ben gdo ya vurgu yapılması gerektiğini düşünüyorum.aksi halde bu yarışmanın adı daha öncekilerde olduğu gibi hayvanlar ve bitkilerin karışımı gibi birşey olurdu.Tekrar ediyorum ben de aynı hataya düştüm.Ancak çalışmalar içerisinde özellikle başak tanelerini kullanan arkadaşın çalışmanın inanılmaz öne çıktığını söyleyebilirim.Neyse derdimi kimseyi polemiğe çekmeden anlatabilmişimdir umarım.Polemik konusunda başarı katsayım çok düşüktür o yüzden lütfen yannış annamayın beni.teşekkür ederim

erkan_nehir
erkan_nehir tarafından 21-11-2009 tarihinde güncellenmiştir

Polemik yaratacağını tahmin etmiyorum fakat GDO Yani genetiği değiştirilmiş organizmalar zaten bir hayvandan veya başka bir bitkiden alınan gen ile üretilmiş organizmalar. Zaten tüm tepkiler bu yüzden. Bu yüzden hayvan ve bitki karışımı temaların kullanılması gayet doğal. zaten başak kullanan arkadaş da başağı bir böceğe benzetmiş.

« önceki 1 2 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: