Photoshop Magazin

PM Forum » Seri ilanlar » İş Arıyorum

Cevapla Önce eskileri göster

Grafik Tasarım Kursu Önerisi

ahmetyilmaz23

Kadıköyde önerebileceğim Weeb Akademi grafik tasarım kursu var fiyatlarıda uygun sıfır bilgiyle gitmeme rağmen bana tamamen öğrettiler. Hoca çok güler yüzlü ve çok güzel anlatıyor gitmenizi tavsiye ederim 

http://kadikoy.weebakademi.com/

Silinmiş Hesap
hamy tarafından 23-06-2013 tarihinde güncellenmiştir

Are you receive volunteers in this program? Where can I read more about the condition? Very useful information. Thanks!

kadirkara

Kurs tavsiye etmem şahsen, çünkü bu iş müzik enstrünmanı öğrenmeye benzer, hacı hoca ile olacak iş değil.. Eğer öğreneceksen, bulacaksın, okuyacaksın, araştıracaksın, uygulayacaksın.. bunun ilerisi gerisi yok.. Kursa gitmek demek bu işi profesyonel bir şekilde öğrenmek demek değildir, herşey kişide biter, mesela ben hiç kursa gitmedim bugüne kadar, ama bir kişinin kursda aldığı bilgiden daha çok bilgiye sahibim. Ama yok ben illede gidicem diyorsan Bilge Adam var, baya övüyorlar kendilerini onlara git, ama çok paranı alırlar söyleyeyim.. (:

mertkemal
İstanbul Kadıköyde Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisini öneririm. Piyasanın en iyisi. Microsoft sertifikalı usta eğitmenleri var, en önemlisi programdan ziyade tasarım öğretmeleri..Ajanslarda işler nasıl yürüyor hepsini öğretiyorlar, eğitim metaryelleri harika uygulama kitapları var kendi yayınlarından..atölye tarzında ve gerçek işlerle öğretiyorlar. İş garantisi var. zaten bu kadar iyi eğitim sonunda iş bulamamak imkansız.kesinlikle tavsiye edrim Kariyerist i

mertkemal

5 ay önce kurs araştırmalarıma başladım

berka_y

işkurun kursları cazip gelebilir ama gerçekten bu konuyu öğrenmek ve piyasada uzman olarak çalışmak isiyosanız bence prof. bi kuruma gitmelisiniz bi çok kurs hakkında şikayet ve memnuniyetsizlik var ben arı bilgi öğrencisiyim grafik ve web tasarım alıyorum çok memnunum iş ve staj garantiisi var diyolardı diye girdim kurs bitiminde staj yapcağım yer bile belli şu an yeterki  istekli olun desteklenyosunz arı bilgide 

novaless

ben bilgeadam dan grafik tasarım kursu aldım ancak oraya başlamadan önce arkadaşımında beraber gidelim ısrarıyla bide ismek in verdiği grafik kursuna katıldım ve gerçekten iki tarafında ilgisi hemen hemen aynı derecede oldu. yani her açıdan ismek ve benzeri ücretsiz kurslar daha iyi bence, çünkü her kurs sonuç olarak sadece programları bize tanıtır gerisi bize kalmış bi durumdur.

haa unutmadan bide İş-Kur un sağlamış oldugu çok iyi kurslar var üstelik kursa katılanlara günlük 15 tl olan bi ücrette veriolar  :D

umitkaragoz1988
umitkaragoz1988 tarafından 25-12-2010 tarihinde güncellenmiştir

kadıköyde mimtek var 520 tl ye grafik kursu ücreti photoshop hakkında az çok bişeyler yapabiliyorsan kesinlikle kursa gitme bence internet üzerinden çok daha fazla bilgiler alabilirsin. ama grafik tasarımında kullanılan tüm programlar hakkında temel bilgi almak istiyorsan kursu öneririm

statar4
piyasada bu konu ile ilgili ders veren kurslar ne yazıkki tamamem ticari amac güdüyorlar... Benim katıldığım kursta bir öğrenciyi 2,5 aylık eğitim sonunda o kurumda grafik öğretmeni olarak çalıştırmaya başladılar bu kadar basitler...

pssmst
pssmst tarafından 07-11-2009 tarihinde güncellenmiştir

edit

pssmst

evet genelde netten okuduğum yorumlar dediğin gibi..

ama çalıştığım için şu an (grafikle alakası olmayan bir işte) bi ajansda stajyer olmam mümkün görünmüyor (maddi açıdan)

bu yüzden kurs düşünüyorum..

teşekkür ederim yorumun için.

berguvan

kursa gidip memnun olan görmedim daha en iyisi yardımcı veya stajyer gibi önce bir ajansa, sonra da bir matbaaya girip ustalardan bişeyler kapmak.

pssmst

evet konuda öyle yazıyor.

essen

iş aramıyorsun sanırım kurs arıyorsun.

pssmst

Selam arkadaşlar. İleri seviyede grafik tasarım öğrenmek istiyorum.temel olarak photoshop bilgim var. bir kaç kurs araştırdım ama yorumları okuyunca tereddütte kaldım..ne yapsam bilemedim. kendim geliştirmeye kalksam ne kadar geliştirebilirim. sonuçta sadece photoshop bilerek bir firmaya giremiyorsunuz.. bu yüzden kursun daha yararlı olacağını düşünüyorum..bir de şu kursa gittim çok memnun kaldım diyenler varsa veya tam tersi onlarda yorumlarını esirgemesin lütfen..aranızda özel ders veren de vardır mutlaka onlar da yazabilir..bu arada istanbul / anadolu yakasındayım.yorumlarınız, bilgileriniz için teşekkürler.

Şuan Bu Başlığı Gezenler: