Photoshop Magazin

PM Forum » Yazılım, Donanım » Mac Platformu

« önceki 1 2 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

Mac kullanıcıları nerede?

webliya

Arkadaşlar mac kullanıcıları nerede?

Silinmiş Hesap
yakuq tarafından 11-03-2009 tarihinde güncellenmiştir

ben iphone kullanıcısıyım mac sayılmasada azıcık yakınından geçiyor.

osmansrg

Ben burdayım

caniscan

burda!

kocc
kocc tarafından 15-08-2009 tarihinde güncellenmiştir

Bendede Iphone var onu kaybetmeye çalisiyorum ama isteyen yok , arkadasimin Iphone'u patladi kendiliginden, aman ha dikkat edin gerçekten çok tehlikeli apple'e bildirmis kabul etmiyorlar .

birçok ülkede bu olay çok görülmeye basladi ama apple haala üstünü örtbas etmeye çalisiyo kazandigi paralar uçacak endise ediyorlar.

haberler:

http://www.stargazete.com/startek/iphone-once-tisladi-sonra-patladi-haber-207309.htm

caniscan

kıyamet alametlerinden birininde apple ın aptlamayan pil üretmeye başlaması var zaten;benimde diz üstünün pili şişme suretiyle patlamanın eşiğinden dönmüştü...

oguzhanozel

Bende buradayım :)

osmansrg

Zaten Apple ne zaman tekelleşmeye başladı, işte ozaman kalite en aza indirgenmeye başladı..Ben açıkçası şuanki kullandığım mac'e malesef orjinal mac diyemiyorum neden? çünkü artık G serisi işlemci kullanmıyorlar.. neden? çünkü artık maclere windows kuruluyor.. neden? artık malesef ki malesef imac'ler o eski G serisindeki modellerdeki ( Cinemadisplay ) kalitesindeki ekranlara sahip değiller.. ayna gibi kendimizi görüyoruz..ışık patlamaları meydana geliyor.. panelin içi oda sıcaklığından yada soğukluğundan ötürü buharlaşma yapıyor...Bir işletim sistemi çıkarıldı ortaya, leopar windows xp yi geçti yamanma sayısı..( 5.2. / 5.3. / 5.4. / 5.5./ 5.6./ 5.7./ 5.8 ) habire açık..Nedir olay?  anca iphonun ne kadar satılıcana bakıyorlar artık..işletim sistemine özen göstericeklerine iphona özen gösteriyorlar.. tabi nerde para steve jobs'ta orda.. adamın kalite anlayışı bitti artık..macbooklar yanıyor..ipodlar patlıyor..sonuc ney? kullanıcı hatası... bak sen şu işe..! napolyona kulak veriyor bizim steve.. biz steve'i adam sanırdık ama bakın gates'e neler yapıyor adam..! gates, steve'den daha akıllı oynuyor..steve ise gates'in müritlerini kapma çabasında, o eski efsane adıyla ( şimdilerde ise malesef hackintosh denilen)  MACINTOSH larında windowsa izin vererek..off off gaza gelmişim ben.. ne kadarda doluymuşum meğersem :)neyse valla dikkatli olun arkadaşlar..pilleriniz patlamaması, macintoshlarımızın bozulmaması dileğiyle..( malum bozulurlarsa güzelce geçiriyor bizim müritler )

exkobe

cok istiyorum mac pcm olsun diye ama nasip olmadı. malum maddi sıkıntı:( tüm herşeyimi 12" lik küccücük bi notebook ile yapıyorum:P birde mac pc ler için 3d MAX yok diye duydum doğrumu acaba? doğruysa cok kötü bi durum:S

osmansrg

Dostum mac pc diye bir olay yok :) mac başlı başına bir şey.. pc ise başlı başına mac ler için 3dmax malesef yok evet ama onun kadar iyi cinema 4D var dostum

exkobe

azım alıştı işte mac pc demeye:P 3d maxin olmaması cok kötü bi durum. cinema 4d de güzel ancak mimarlar 3d max kulanıyorlar. tabi ben mimarmıyım değilim:P ama 3d maxe başladım şimdi cinema 4d ye geçmesi hayli zor olacak:S mac biraz daha bekleyecek gibi. bu ara win7 64 bit test ediyorum sanırım mac lerin pabucunu dama atacak gibi.

osmansrg

yok okadarda kolay dama atılmaz macin işletim sistemleri.. her haliyle bin basar windowsa.. windows 7 çıkmasına cıkıyorda, apple'da boş durmuyor snow leopard geliyor hemde bomba gibi 

mona_roza_

Merhaba arkadaşlar bende burdayım. Osman katılıyorum sana mac'in yeri banbaşka arada sapıtsada, çıldırtsada mac abi

concon

Ben de burdayım :D

slhkyl
arkadaslar mac platformu nedir? bana bu konu hakkında bilgi verirmisiniz lütfen

slosh

Uzerinden 'mac' yazan yuksek bir yer

concon

Ne komik!

photoshopdersleri

puahhh

dogan_ergun

merhabaa burdayım bende :)

kreator

Ben PC kullanıyorum Win 7 64 bit. Bu da bilgisayarım. Var mı kapışacak Mac'ci?

« önceki 1 2 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: