Photoshop Magazin

PM Forum » Atölye » Çizgi Roman

Cevapla Önce yenileri göster

ÇİZİM DEFTERİMDEN...

sekroll123

Meraba arkadaşlar.uzun bi aradan sonra çizim defterim birkaç bişeyi burada yayınlamak isterim.Çalışmalarım amatördür.Kendi hayal gücü ürünümdür.one piece den zoronun resimleri hariç.Ronorona Zoronun  Tasarımı gine bana aittir.iyi seyirler.

quar

Güzel çalışmalar bravo devamını dilerim ...

sekroll123

teşşekkür ederim

bengisu

Sondan üçüncüyü çok beğendim yalnız o vücuda o kafa biraz küçük hemde eller kafadan büyük gözüküyor oysaki senin de bilgidiğin üzere onlar orantılıdır.(eller ve kafa ) bunlar dışında güzel çalışmalar paylaşım için teşekkürler.

ikbal111

cok güzel cizimlerin var photoshopla renklendirirsen daha güzel olur :)

sekroll123

yorumlarınız için teşşekkürler.brnimde büyük bir sorunum ps de illüstrasyon yapamıyor olmam.ama çalışıyorum bunun üzerine

sekroll123

yorumlarınız için teşşekkürler.brnimde büyük bir sorunum ps de illüstrasyon yapamıyor olmam.ama çalışıyorum bunun üzerine

thant
Selam; ps de illüstrasyon yapamıyorum demişsin.Yeri tam da bu forum işte.Sıkça sorulan sorulardan bile olabilir ,basit hatalar da olabilir olsun ps de bu çalışmalarını renklendirmekle kalmazsın.çok daha fazlasını içerir .Moderatörlerin yönlendirmesi ile yada sadece tutorialları takip ederek bilgisayarında sadece tarama işi yapmamış olursun eserlerin için daha özenli çalışırsın... Çizginin gelişmesi için anatomi üzerinde biraz daha sıkı araştırma sonuç verecektir. Fikrimdir.

sekroll123

teşşekkür ederim.ayrıca tutorial leri nerden bulacağımı bildiriseniz çok sevinirim

coomix
illüstrasyon üzerine mi link istiyorsun? Ya da açık olarak sormak gerekirse, renklendirme, düzenleme anlamında mı?

Şuan Bu Başlığı Gezenler: