Photoshop Magazin

PM Forum » Atölye » Karikatür

« önceki 1 2 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

Biri sansürlü karikatürü :)

caner_m

Silinmiş Hesap
Paylaşım için saol caner bunlardan bir sürü olması lazım

shinydiscoballs
ahahha bu süpermiş işte bunu görmemiştim Big%20smile
baya anlamlı yani!

ben de şunları buldum

shinydiscoballs2008-12-19 13:21:57

caner_m
süperler dostum saol

sonbahar
hepside güzel (= teşekkürler...

guwencin
 :) güzel olmuş gerçekten :d

uzak_iklim

:)))

areteas
komik şeyler

Silinmiş Hesap
güzel şeyler.. fakat, google da karikatür yazıldığı zaman bulunabilen şeyler yerine biraz daha işe yarar paylaşımlar yaparsak iyi olur sanırım..

caner_m
böle bişey benim aklıma bile gelmedi googlede araştırma yapıyımda eğer orada varas buraya koymıyımda die düşünmedim bi arkadaşımdan mail olarak geldi bu bana bende sizle paylaşmak istedim googlede olmasınında bi önemi yok benim için...

areteas
 her ne olursa olsun paylaşımda bulunmak güzel  sonuçta sanatsal içeriğiolan şeyler googlede olup olmaması önemli değil

paylaşım için saol caner

Silinmiş Hesap
yazıyı okuduktan sonra ilk aklına geleni değilde, anlayıp üzerine düşündükten sonra cevap yazmanız daha ii olur(:

sun_dizayn
scz güzel şeyler.. fakat, google da karikatür yazıldığı zaman bulunabilen şeyler yerine biraz daha işe yarar paylaşımlar yaparsak iyi olur sanırım..  
Sonuçta burada paylaşılan birçok şey google'dan bulunuyor...
Örnek: ilginç kartvizitler, julian beever, benzer logolar, ilginç tasarımlar vs...
Bunda yanlış olan birşey yok bence. Paylaşım google'dan bulunup yapılamaz diye birşey yok sanırım site kurallarında...
Teşekkürler Caner_m
sun_dizayn2008-12-21 23:07:06

caner_m
teşekkür ederim arkadaşlar

yesimm021
süper komık seyler   :D           Clap

minerva1
Bu karikatürleri çok seviyorum, teşekkürler. =)
ama böyle bi başlığımız vardı sanırım sorun olmaz umarım

reborn
scz güzel şeyler.. fakat, google da karikatür yazıldığı zaman bulunabilen şeyler yerine biraz daha işe yarar paylaşımlar yaparsak iyi olur sanırım..  
amma takıntılı insanlarız...

caner_m
reborn
amma takıntılı insanlarız...

katılıyorum Thumbs%20Up

dogukanaksu

22 Ekim 2008 Aynı konu, aynı paylaşım...

Biri Karikatürleri

Konuları takip edelim, teşekkürler.

caner_m
benim koyduğum karikatürü arkadaş daha yeni koymuş yanlız dikkat edersen caner_m2008-12-23 13:35:09

« önceki 1 2 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: