Photoshop Magazin

PM Forum » Duyduk Duymadık Demeyin » Kampanyalar

« önceki 1 2 3 4 5 6 7 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

WACOM Tablet Kampanyası ! Kaçıranlar için

kreator

Wacom Volito Grafik Tablet Hediye !

Eylül AyıBoyunca Photoshop Magazin Dergisine Abone olan Herkes Wacom VolitoGrafik Tablet Kazanacak. Ayrıca abone olan herkese Lotus EğitimKurumlarından Grafik tablet Eğitimi de BEDAVA. Bu fırsat kaçmaz.

Evet Yanlış Okumadınız. Photoshop Magazin dergisine 2 yıllık abone olan herkese aşağıda teknik detaylarını okuduğunuz Wacom Volito Tablete sahip olacak. Ayrıca LOTUS eğitim kurumlarından da ücretsiz Grafik Tablet eğitimi kazanacak. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Önemli: Tablet gönderim KARGO ücreti aboneye aittir.

Büyük Görsel İçin Tıklayın 

Görsel 1

Görsel 2

Volito tablet
Aktif Çizim Alanı: 127.6 x 92.8 mm
Ebatlar (W x D x H): 224.1 x 221.0 x 22.3 mm
Kablo Uzunluğu: 1.5 m
Güç Tüketimi: 0.2 watt
Ağırlık:  332 g
Çözünürlük: 1000 dpi; 39.4 l/mm
Duyarlılık: +/- 5  (1000 dpi)
Çalışma Sıcaklığı: 5° ile 40° C arası

Volito Kalemi
Boyutlar: 149.0 x 12.3 mm
Ağırlık:  14 g
Yan Düğmeler: Çift Düğme, programlanabilir
Pen tip travel: 2.0 mm or less
Baskı Seviyesi: 512

Sistem Gereksinimleri
Windows®  2000/XP/VISTA
IBM-compatible PC (Pentium 200 ve daha yükseği)
64 MB RAM
24 bit renk (800 x 600 ve fazlası)
USB port
CD-ROM sürücü

Kutu içeriği:
Volito Grafik Tablet  (USB Kablo ile)
Volito Kalem
Başlangıç Rehberi
Software CD Tablet Sürücüsü

Herhangi ticarikaygının  olmadığı Photoshop Magazin Dergisinin sektörel sorumlulukkampanyası olarak nitelendirdiği bu kampanyaya destek olan Wacom ülkeMüdürü Nilay Sözer ve Lotus eğitim kurumlarının yöneticisi MustafaKarslı'ya şükranlarımızı sunarız.. 

Hediye Görseller Kazanın!

VisualTürkiye sponsorluğunda her hafta 5 adet , yılda 260 adet birbirindengüzel , yüksek çözünürlüklü (Royalty Free) görsel abonelerimizibekliyor.

ABONE OLMAK İÇİN;

İnternet üzerinden HEMEN Kredi Kartı veya havale/EFT  yoluyla abone olmak istiyorsanız TIKLAYINIZ. Aboneolabilmek için lütfen önce üye olunuz. Üyeliğimiz ücretsizdir. Üyeolduktan sonra üyelik yönetiminizden dileğiniz yöntem ile aboneolabilirsiniz. Yada dergimizi yurdun dört bir köşesindeki gazetebayilerinden alarak abonelik formunu doldurarakda klasik yöntemlerleabone olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için : 0 212 247 80 40  nolutelefondan Yasemin Hanım ile irtibata geçiniz. Ayrıca GazeteBayilerinden abone formu doldurarak abone olmak isteyenler de 0 212 24780 32 nolu FAKS numarasına bu formları fakslıyabilirler.

Önemli: Tablet gönderim KARGO ücreti aboneye aittir.

webliya2008-09-02 09:09:04

musabben
aynısı bendede var tavsye ederim..ama rahat kullanmak için bayta çabalamk gerek.pm ye de bu kampanya için teşkürler..

concon
Yine güzel bir kampanya.. Arkadaşlar ben diğer kampanyadan yararlandım ve tabletimden çok memnunum sizede tavsiye ederim.. Teşekkürler Pm..

sabahgunesi
param olsa hiç kaçırmazdım. Teşekkürler böyle bir kampanya düzenlediğiniz  için PM!...

eminsahin

şimdi reklamlar.....

harryasin
diger kampayadan aldıgım tablet wacom graphire gerçekden beklentimin üstünde bir model çıktı. eminim buda hemen hemen aynı özelliklerde bir tablettir tavsiye edebilirim :)

megatron
mükemmel Clap

webliya
Yoğun istek üzerine gerçekleştirdiğimiz bir kampanya umarız geniş bir kitle faydalanır kampanyadan. Üye ve abonelerimizin maksimum derecede faydasına olacak kampanyalarımızı planlamaya devam edeceğiz.

forever
Ben önceki kampanyadan faydalanmıştım. Bu tablet daha mı kaliteli acaba.

webliya
Kalite olarak sıkıntı yok zaten Wacom markasının ürünleri. Wacom dünyada grafik tableti icat eden şirket. Seri olarak da graphire ile volito aynı serideler sadece farklı yıllarda üretilmişler.

forever
Teşekkürler.

webdesigner_zeliha
fiyat açısından netten araştırdım,hem dergi sahibi hemde tablet sahibi olmak açıısndan cidden iyi bir kampanya bende yetkilileri kutlarım.
---
lakin,
bende alayım almayayım kararsızım.sadece derginin verdiğini değil,sizlerden duydugumdan beri aklımda,
ama bilen arkdaşlarımız anlatsa ya;
nedir bu alet,neler yapılır,akşamdan suya ıslasak suyu içilirmi..
kimler mutlaka almalı?
hangi seviyedekiler için daha uygun?

webliya
Grafik tablet.com    Bu adreste grafik tabletler konusunda epey bilgi var. Ama burada anlatacak arkadaşlarda olacaktır. Ama benim altını çizmek istediğim bir tek konu var. Gelişmiş ülkelerdeki meslektaşlarımız grafik tabletsiz artık çalışmıyorlar :) Bizde dergi ekibi olarak meslektaşlarımız için dünyanın en iyi markaları ile oturup bu tarz kampanyalar planlıyoruz. Gerçekten sizinde fark ettiğiniz üzere kaçırılmayacak bir kampanya. Ticari menfaat -sıfır- ama ülkemizde grafik tabletsiz grafik tasarımcı kalmasın diyerek yola çıktık. Geçen seferki kampanyayı kaçıran arkadaşlarımızın yoğun ısrarı üzerine bu ayki kampanyayı hayata geçirdik. Artık portfolyoya çalışmaları bekliyoruz. Oradanda seçip dergide yayınlarız artık tablet değmiş çalışmaları:)

Tabiki bedava alınacak tablet eğitimi de cabası. Üstelik Lotus eğitim kurumunda herkese bir tablet düşecek şekilde macintosh bilgisayarlarda eğitim veriliyor.

iki yıl boyunca adresinize gelecek dergide cabası artık söylenecek birşey de kalmıyor :)webliya2008-09-05 14:37:30

concon
Ben graphire aldım ve abone oldum çok memnunum tabletten.. harika..

webdesigner_zeliha
webliya Grafik tablet.com    Bu adreste grafik tabletler konusunda epey bilgi var. Ama burada anlatacak arkadaşlarda olacaktır. Ama benim altını çizmek istediğim bir tek konu var. Gelişmiş ülkelerdeki meslektaşlarımız grafik tabletsiz artık çalışmıyorlar :) Bizde dergi ekibi olarak meslektaşlarımız için dünyanın en iyi markaları ile oturup bu tarz kampanyalar planlıyoruz. Gerçekten sizinde fark ettiğiniz üzere kaçırılmayacak bir kampanya. Ticari menfaat -sıfır- ama ülkemizde grafik tabletsiz grafik tasarımcı kalmasın diyerek yola çıktık. Geçen seferki kampanyayı kaçıran arkadaşlarımızın yoğun ısrarı üzerine bu ayki kampanyayı hayata geçirdik. Artık portfolyoya çalışmaları bekliyoruz. Oradanda seçip dergide yayınlarız artık tablet değmiş çalışmaları:)

Tabiki bedava alınacak tablet eğitimi de cabası. Üstelik Lotus eğitim kurumunda herkese bir tablet düşecek şekilde macintosh bilgisayarlarda eğitim veriliyor.

iki yıl boyunca adresinize gelecek dergide cabası artık söylenecek birşey de kalmıyor :) 

bu kaynak çok iyi teşekkür ederim.

ahmetalsan
merhaba,

Acaba bu tabletin aktif çizim alanı çizim yapmak için yeterlimidir?

bana biraz ufak gibi geldide.

teşekkürler
ahmetalsan2008-09-09 10:40:42

cleom
OSX desteği görünmüyorsa bir işe yaramaz..baksanıza sistem desteklerine

Silinmiş Hesap
Ali bey kargo taşımacılığı sırasında her hangi bi problem oluşmaz değilmi...Olursa eğer ürünü değiştirme imkanımız olabilirmi ? ..bu konudada biraz bilgi verebilirmisiniz ?866208876412008-09-14 17:16:39

webliya
86620887641 Ali bey kargo taşımacılığı sırasında her hangi bi problem oluşmaz değilmi...Olursa eğer ürünü değiştirme imkanımız olabilirmi ? ..bu konudada biraz bilgi verebilirmisiniz ? 

Bu tarz kampanyalarPM adına söz verebilirim. Taşıma esnasında yaşanacak herhangi bir problem photoshop magazin garantisi altındadır.

Ahmetalsan, kullanıcısı ise tabletin aktif çizim alanının büyüklüğünden bahsetmiş bu sektöre ve kullanıcıya bağlı olarak görece değişecek bir unsur. Ama A6 giriş seviyesi bir ürünken günün her anında kullanılabilecek bir özelliğe sahiptir.

Cleom, kullanıcısı ise osx desteğinden bahsetmiş ürünün kutusundan MAC driverları cd si çıkıyor. Zaten mac platformu Wacom tabletlerin birincil platformu. Mac kullanıcılarının en küçük bir problem yaşaması söz konusu bile değil.

webliya
Tekrar merhabalar arkadaşlar,

Gerek telefon gerekse mail olarak özellikle sorulan bir soruyu burada cevaplamak istiyorum. Wacom grafik tablet kampanyasından faydalanarak abone olan herkes tablet sahibi olacak herhangi bir kota yada çekiliş yok. Abone olan herkese Wacom Grafik Tablet hediye olarak verilecek. Daha önceki kampanyalardan faydalanan arkadaşların da tecrübesiyle sabittir.

Soru: Abone olan herkes tablet alabilecek mi?

Cevap : EVET ABONE OLAN HERKES TABLET SAHİBİ OLACAKTIR

« önceki 1 2 3 4 5 6 7 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: