Photoshop Magazin

PM Forum » Atölye » Fotoğraf

Cevapla Önce yenileri göster

foto çekmeye bayılıyorum:) ya sen ???:)

oragege

oragege2008-07-23 13:49:39

webdesigner_zeliha
diğer başlıktaki görselleri düzenlemek yerine neden aynı başlıktan bir tane daha açtın?
Confused

oragege
diğer başlıkta düzenleme bitürlü olmadı ne yazık ki:(
çok uğraştım her seferinde zaman aşımına uğradı falan diye uyarı verdi.bende yeniden açmak istedim...

oragege
anlayışınız için teşekkür ederim...

zeyno
bende fotoğraf çekmeye bayılıyorum özellikle çocukları ve yeğenlerimi... fotoların çok güzelmiş... zeyno2008-07-23 14:17:27

oragege
teşekkür ederim :)

quar

Foto çekmeye bayılıyorsun

Bende fotoğraf çekmeyi çok severim.

Güzel...

oragege

aslında çekebilmekte biraz beceri istiyor. benim pek fazla bilgim yok, bazen yakalamak istediğim kareyi çektiğimde tüh yaaa olmadı diyorum, fotoları bilgisayarıma aktarırken bakıyorum ki farklı birşey yakalamışım ve o kare öylecene kalıyo ve bazen favorilerim arasına bile girebiliyor.::)

axi
evet fotoğraf çekmekte ayrı bir beceri ve görsel birikim gerektiriyor tesadüflerden oluşan güzel kareler de olsa temeli ön kurguya dayanıyor
beyninde o an oluşan komposizyon u oluşturmakta sana kalıyor

şuan yayınlamış olduğun fot. açıkcası sanatsal bir yan bulamadım( illa böyle bir yan olmalımı dersen  hatıra fot. çekmiyorsan ve fot. san. uğraşmak istiyorsan  evet olmalı bence tabi  Wink)
 fotoğrafı seviyorsan  kendini geliştirmen gerektiğini düşünüyorum .....

oragege
güzel yorumun için teşekkür ederim :)

evet haklısın eğer ciddi birşeyler yapılmak iseniyorsa işin eğitimini almak gerekir.yaşımın çok genç olmasına rağmen zamanımı çok kısıtlı paylaştırarak ve ince ince planlayarak kullanmaya çalışıyorum.çünkü çok yoğunluk var.o sebeple fot. eğitimine ayıracak vaktim kalmıyor.
ama foto eğitimim olmadığı için kendime şassızım demiyorum.makinemi genelde yanımda taşıyorum, hoşuma giden kareleri çekmeye çalışıyorum.:)

webliya

Fotoğraflarınızı portfolyo sayfalarınıza yükleyip burada sadece linkini verirseniz çok daha iyi olur düşüncesindeyim. Çünkü portfolyo bölümünde her fotoğrafınız için yorum eleştiri ve puan alabilirsiniz.

oragege

bunu düşünmemiştim.teşekkürler webliya :)

_psychedelic_
2 ve 4. fotoları nerede  çektin merak ettim semt neresiydi ?

anymaa
Bi ara denemiştim..Ama ya biraz şanslı olmak ya da gerçekten sabırlı olmak gerekio..bana fazla zor gelmişti:)

concon
güzel kareler..

oragege
2 numara yı izmir forum bornova da çektim, 4 numara da istanbul da tünel de çok ünlü bir tasarım firmasının ofis binasının duvarıydı ( autoban desing'ın )

areteas
Clap

Şuan Bu Başlığı Gezenler: