Photoshop Magazin

PM Forum » Atölye » Çizgi Roman

« önceki 1 2 3 4 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

turkCOMİCS

harryasin
yeni kurulcak bir çizgiroman ewninin yavaşyavaş oluşmakda olan karakterlerini iszlerle paylaşıyorum arkadaşlar şirketin ismi turkcomics olacak ürkiyedeki ilk online çizgi roman okuma sitesi olacak ve çok farklı denenmemiş projeler yer alacak..bende bu war olacak projede pek çok kahraman çizdim ben ve benim gibi karakter tasarımcılığına merak salmış pek çok arkadaşla bu yola başkoyduk ve şimdiden özenle şeçtigimiz bazı karakterlere story boardlar hazırlamaya başladık başroldeki bazı karakterleri burda herkes için yayınlıyorum...bu arada çiizmlerde fazlasıyla emegi olan emreye burdan tekrar çok teşekkürler ederim (sekroll)
umarım uzun zamandır peşinde oldugumuz hedefde iyi bir sonuç alırız planladıgımız şeylere ulaşırız...

harryasin
 harryasin2008-07-08 01:47:45

harryasin

harryasin

aluu
1çizerlik boş yer varmı:D

harryasin

harryasin

harryasin

harryasin
şimdilik bu kadar son iki karekter birbirlerinin farklı zaman içersindeki halleridir... zaman içersinde çizgi romanda yer alan karakterleri burda paylaşacagız grup olarak birde yapılcak olan romandan küçük bir parça reklam amaçlı yayımlamayı düşünüyoruz...umarım birilerinin ilgisini çekebilir burdanda ;)

harryasin
aluu 1çizerlik boş yer varmı:D  

hayal gücüne ve yaratıcılığına güveniyorsan neden olamsın ;)

harryasin
buda ilk hazırladıgım kompozisyon ;)

mathi
Çizim konusunda zayıf olsamda karikatür dergilerini cok takip ettigim için çizimlerin basarılı fakat ismi gibi turkcomics dergisi için biraz fazla anime geldi bana.. Paylasımın için tesekkürler..

sekroll123
EVET SOPNUNDA BİZDE BİR ÇİZİM GRUBU OLUŞTURDUK.TURKCOMİCS
.ARRANIZDA ÇİZİME İLLÜSTRASYONA VEYA FİKİR PAYLAŞIMINA KATILMAK İSTEYEN BİRİ VAR SA BVENİMLE VEYA HARRYYASİNLE İLETİŞİME GEÇSİN.BU UYGULAMAMIZ SADECE DEĞİL TÜM TÜRKİYE ÇAPINDA OLACACK.VE DAHA ÖNCE UYGULANMAMIŞ BİR PROJE OLACAK.HEPİNİZİ BEKLİYORUZ.DAHA ŞİMDİDEN KARAKTER HAVUZUMUZDA 200 E YAKIN KARAKTERİMİZ VAR.GRUBUMUZA KATILMAK İÇİN SADECE BİZE VEYA BURAYA BİR ÇİZİMİNİZİ KOYMANIZ YETERLİ.(KARAKTERİNİZ TAMAMIYLE SİZE AİT OLMALIDIR)AHDİ KOLAY GELSİN.DIKI DURUN.ARTIK TURKCOMİCS ZAMANI

sekroll123
ARŞİVİMİZDEN ŞEÇMELER(ESKİ ÇİZMLERİMDENDİR.İDARE EDİN)

turruncuuu
08'i tuttum ben Big%20smile de renkli halini göremedim kompozisyonda..

harryasin
mathi Çizim konusunda zayıf olsamda karikatür dergilerini cok takip ettigim için çizimlerin basarılı fakat ismi gibi turkcomics dergisi için biraz fazla anime geldi bana.. Paylasımın için tesekkürler..

comics in karşılığını umarım dogru bir şekilde biliyorsundur dostum çünkü yaptıgımız işin anime yada mangayla uzaktan yakından ilgisi yok başlıkdada bahsettigim üzere comics=çizgi roman yapıyoruz ;)

harryasin
turruncuuu 08'i tuttum ben Big%20smile de renkli halini göremedim kompozisyonda.. 

08 benimde favorilerim arasında ama ana karakter degil genelde her romanda oldugu gibi şehvetli ancak uzakda duran bir poz vardır 08 nodaki ki ismi (vostwarrior) son daki çalışmamda yer almamasının nedeki çizgi romanın ilk sezonunda bulunmaması ;)
daha yolun çok başındayız umarım çok güzel işlere adım atarız bir süperizimde yakında çok yakında birde online website açılcak turkcomics adı aldında burada istek üzerine belli özellikleri belirterek sizde kişisel çizgi roman kahramanlarınıza kavuşabilir onunla bütünleşe bilirsiniz bunu kim istemzki bu muhteşem bir şey hepsi şimdilik plan bunun haricinde yine türkiyede ilk defan online okuncak çizgi roman yayınlancak. her türlü bilgiyi ben yine bu başlığımız altında paylaşacagım sizlerinde öneri ve degerlendirmenizle çok güzel şeyler olacak.

Silinmiş Hesap
ne oluo burdaWacko

sekroll123
BUNA TAM OLARAK METAFORMOZ DİYEBİLİRİZ.

sekroll123
aluu 1çizerlik boş yer varmı:D

var arkadaşım.brda bir çizimini bizimle paylaşırsan daha mutlu oluruz.VE SONRA TABİKİDE HOŞGELDİN TURKCOMİCSE DERİZ

« önceki 1 2 3 4 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: